Maltepe Metro Nerede?(Mükemmel cevap)

Maltepe metro var mı?

M4, Maltepe bölgesinde bulunan Maltepe Metro İstasyonu konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

M4 metro nerede?

M4 (Kadıköy – Tavşantepe) Metro Hattı, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan metro hatlarından biridir. Anadolu Yakası’nın ilk metro hattı olma özelliğini taşır. İlk istasyonu Kadıköy, son istasyonu ise Tavşantepe olmak üzere 19 istasyonu mevcuttur ve istasyonlar tamamen yer altındadır.

Maltepe Kadıköy metro kaç durak?

Kadıköy Kartal metrosu hattı 16 durakla hizmete açıldı. Her durak arası ortalama 2 dakika ama duraklara erişim süreleri ise 10 dakikaya kadar uzuyor.

Metroyla Maltepe’ye nasıl gidilir?

Metro ile Maltepe’ye Nasıl Gidilir? Maltepe ilçesine doğrudan ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı, M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattıdır. Bu hat ile Maltepe ilçesine gitmek için; Maltepe, Huzurevi, Gülsuyu ya da Esenkent duraklarında inmeniz gerekmektedir.

M4 Metro duraklar arası kaç dakika?

M4 hattı durakları arasındaki mesafe süresi ise yaklaşık 2 dakika. Fakat bu süre erişimde hesaba katıldığında 10 dakikayı bulabiliyor.

Kadıköy Pendik metro ne kadar sürüyor?

Vatandaş metroya akın etti. Trafik yoğunluğu nedeniyle zaman zaman saatleri bulan Pendik – Kadıköy arası 38 dakika oldu. İstanbul metrosunun yeni istasyonları dün sabah saat 06.00’da hizmete girdi. Kartal- Tavşantepe hattı Yakacık (Adnan Kahveci), Pendik ve Kaynarca (Tavşantepe) olmak üzere 3 istasyondan oluşuyor.

You might be interested:  Halkalı Kirazlı Metro Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Pendik metro nereye kadar gidiyor?

Kartal — Pendik — Tavşantepe Metro Hattı’nın hizmete alınmasıyla; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26,2 km’ye, istasyon sayısı ise 19’a ulaşacak. Böylece; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki yolculuk süresi 38,5 dakikaya inecek.

Kadıköy Salı pazarına nasıl gidilir 2019?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kadıköy Tarihi Salı Pazarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 130Ş, 15BK, 16A, 251, 319.
  • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro: M4.
  • Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-61, DOLMUŞ: D-63A.

M4 hangi hat?

M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı

Tavşantepe Metro Kadıköy kaç dakika?

Hattın hizmete girmesiyle Kadıköy – Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26.2 kilometreye, istasyon sayısı 19’a ulaştı. Kadıköy – Tavşantepe arasında yolculuk süresi 38.5 dakika olacak. Metronun ilk seferinde Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, belediye personeli ve vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı.

Kadıköy Kartal metro nasıl gidilir?

Metro ile gitmek isterseniz; M4 Kadıköy – Tavşantepe metro hattını kullanmanız gerekmektedir. Metronun, Kartal durağında indikten sonra 16B otobüs hattına aktarma yaparak alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüs ile ulaşım sağlamak isterseniz, Gebze- Harem minibüslerini kullanabilirsiniz.

Kadıköy Maltepe arası metro ile kaç dakika?

Kozyatağı – Bostancı metro istasyonu: 2 dakika. Bostancı – Küçükyalı metro istasyonu: 3 dakika. Küçükyalı – Maltepe metro istasyonu: 3 dakika.

Kadıköy Yakacık Metro kaç dakika?

Yön: Kadıköy →Tavşantepe Duraklar: 19 Yolculuk Süresi: 39 dk Hat Özeti: Kadıköy, Ayrılık Çeşmesi, Acıbadem, Ünalan, Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı, Maltepe, Huzurevi, Gülsuyu, Esenkent, Hastane – Adliye, Soğanlık, Kartal, Yakacık, Pendik, Tavşantepe M4 metro hattı ( Kadıköy – Tavşantepe) arası 2

Kadıköy Tavşantepe metrosuna nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kadıköy Tavşantepe Metrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 14DK, 15BK, 16D, 19EK, 4.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D34.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *