Maslağa Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Metro ile Maslak nasıl gidilir?

Metrobüs kullanarak Maslak ‘a gelmek için; Zincirlikuyu ya da Mecidiyeköy duraklarında inebilirsiniz. Zincirlikuyu’da indikten sonra Gayrettepe metro istasyonundan M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanarak Maslak ‘a ulaşabilirsiniz. (İTÜ-Ayazağa durağında inmeniz gerekiyor.)

Maslak için hangi metro?

Maslak ‘a gelirken / giderken Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanmanız gerekiyor; ve inmeniz gereken yer ise İTÜ – Ayazağa metro durağı. Bu durakta, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Windowist Plaza için ayrı ayrı çıkışlar bulunuyor.

Maslak Acıbadem Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

Yenikapı – Hacıosman metro hattının Darüşafaka durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Maslak 42 Hangi metro durağında?

Sariyer bölgesinde bulunan 42 Maslak konumuna en yakın metro durağı hangisidir? İtü Ayazağa durak, Sariyer içindeki 42 Maslak konumuna en yakındır.

Maslak’a hangi Otobusler gider?

Bu Otobüs hatları Maslak yakınından geçiyor: 29B, 41, 41AT, 41E, 59RS.

Vadi istanbul metro ile nasıl gidilir?

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Esenlerden Şirinevlere Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Nispetiye metro hangi hat?

M6 Levent-Boğaziçi Ü./Hisarüstü Metro Hattı

Kanyona gitmek için hangi metro durağı?

Kanyon ‘a Ulaşım Metrodan Levent durağında inerek Kanyon ‘a ulaşabilirsiniz.

Anadolu yakasından Sarıyer’e Nasıl Gidilir?

Anadolu yakasından Sarıyer’e ulaşım sağlamak için; metrobüs hattını kullanabilir ve Mecidiyeköy metrobüs durağında indikten sonra M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir. Sarıyer ile Anadolu yakası ulaşımda ayrıca dilerseniz; Çubuklu- İstinye arabalı vapur hattını da kullanabilirsiniz.

Acıbadem Maslak Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

Maslak Acıbadem Hastanesi metronun hangi durağında? Yenikapı – Hacıosman metro hattının Darüşafaka durağında inerek hastaneye ulaşabilirsiniz. Otobüslerini kullanarak Fatih Parkorman durağında ininiz. Hastane hemen durağın karşısındadır.

Acıbadem Maslak hangi durak?

Darüşşafaka durak, Sariyer içindeki Maslak Acıbadem Hospital konumuna en yakındır.

Acıbadem Maslak ne zaman açıldı?

2009 yılında hizmete giren Acıbadem Maslak Hastanesi, 2018 yılında tamamlanan genişleme projesi kapsamında 106.000 m2 kapalı alanda, 364 yatak kapasitesiyle hizmet vererek Acıbadem ‘in en büyük hastanesi oldu.

42 Maslak nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden 42 Maslak adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 29C, 29D, 47L, 59RS.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08, MİNİBÜS: SRY-15, MİNİBÜS: SRY-16.

Maslak 42 neden 42?

Yaşam, anlam yaratma sanatıdır. Bu nedenle de 42 Maslak ‘ın odağında insan var, kalite, sanat ve yaşamın ta kendisi var. Kusursuz bir yaşam sürmeniz için ihtiyacınız olan her şey 42 Maslak ‘ta bir arada!

Maslak 42 kim yaptı?

42 Maslak, HillparkSuites İstinye, Hillpark İstinye, Beyza Evleri Tarabya, Bay İstinye Konakları gibi seçkin yaşam projelerine imza atan Bay İnşaat, 42 Maslak ‘ta İstanbul’u bambaşka bir konseptle buluşturuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *