Maslak Acıbadem’E Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Maslak Acıbadem Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

Maslak Acıbadem Hastanesi metronun hangi durağında? Yenikapı – Hacıosman metro hattının Darüşafaka durağında inerek hastaneye ulaşabilirsiniz.

Maslak Acıbadem hangi durak?

Darüşşafaka durak, Sariyer içindeki Maslak Acıbadem Hospital konumuna en yakındır.

Maslak metro ile nasıl gidilir?

Metrobüs kullanarak Maslak’a gelmek için; Zincirlikuyu ya da Mecidiyeköy duraklarında inebilirsiniz. Zincirlikuyu’da indikten sonra Gayrettepe metro istasyonundan M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanarak Maslak’a ulaşabilirsiniz. (İTÜ-Ayazağa durağında inmeniz gerekiyor.)

Acıbadem Maslak ne zaman açıldı?

2009 yılında hizmete giren Acıbadem Maslak Hastanesi, 2018 yılında tamamlanan genişleme projesi kapsamında 106.000 m2 kapalı alanda, 364 yatak kapasitesiyle hizmet vererek Acıbadem ‘in en büyük hastanesi oldu.

Acıbadem Hastanesi ziyaretçi kabul ediyor mu?

Yatan hastalar ziyaret edilebilecek mi? Bu süreçte, sizin ve hastamızın sağlığını korumak için ziyaretçi kabul edemiyoruz.

Acıbadem Kadıköy mü Üsküdar mı?

Acıbadem, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesine bağlı 33 mahalleden biridir. Güneyinde, Kadıköy ilçesine bağlı Acıbadem Mahallesi bulunur.

Altunizade Acıbadem metrobüsle nasıl gidilir?

Metrobüsle Geliyorsanız Altunizade durağında ininiz. Çamlıca-Kısıklı çıkışından çıkıp üst geçit merdivenlerinin bitişinde bulunan Pelit Pastanesi’nin yanındaki patika yolu bitirip sağa dönünüz. İsmail Zühtü Paşa Camisi’ni geçince Tophanelioğlu Caddesi üzerinde solda hastanemizi görebilirsiniz.

You might be interested:  Ankarada Metro Ne Zamana Kadar Ücretsiz?(Çözüm bulundu)

Maslak için hangi metro?

Maslak ‘a gelirken / giderken Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanmanız gerekiyor; ve inmeniz gereken yer ise İTÜ – Ayazağa metro durağı. Bu durakta, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Windowist Plaza için ayrı ayrı çıkışlar bulunuyor.

Nişantaşı Üniversitesi hangi metro durağı?

Metrodan İTÜ – Ayazağa İstasyonu durağında inmeli ve yaklaşık 2 dakika yürüyerek Bilim Sokak durağına gelmelisiniz. Buradan da SRY18 numaralı minibüse aktarma yapmalı ve Nişantaşı Üniversitesi durağında inmelisiniz. İndikten sonra 13 dakika kadar yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz.

Maslak’a hangi Otobusler gider?

Bu Otobüs hatları Maslak yakınından geçiyor: 29B, 41, 41AT, 41E, 59RS.

Acıbadem Maslak hangi metro durağında?

Yenikapı – Hacıosman metro hattının Darüşafaka durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi hangi ülkelerde var?

Grup olarak Türkiye, Makedonya, Bulgaristan ve Hollanda olmak üzere 4 ülkede, 21 hastane ve 13 tıp merkezi ile hizmet veren bir dünya markasıyız. Aynı zamanda Uzakdoğu ve Asya’nın en büyük sağlık zinciri IHH Healthcare Holding ile yaptığımız ortaklık sonucu, dünyanın ikinci büyük sağlık zinciri haline geldik.

Acı Badem Hastanesi hangi illerde var?

Hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

  • Adana.
  • Bursa.
  • İstanbul.
  • Bodrum.
  • Eskişehir.
  • Kayseri.
  • Kocaeli.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *