Mecidiyeköye Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Şişli’ye hangi metro gider?

Metro ile Şişli ‘ ye Nasıl Gidilir? Metro ile Şişli ‘ ye ulaşım için; Yenikapı ile Hacıosman arasında ulaşım sağlayan M2 metro hattını kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım sağlayacaksanız, Şişli – Mecidiyeköy durağında inmeniz gerekmektedir.

Mecidiyeköy Eminönü metro ile nasıl gidilir?

Şişli ‘den Eminönü ‘ne nasıl gidilir Mecidiyeköy ‘den Eminönü ‘ne gitmekle aynı. Öncelikle yeşille gösterilmiş olan M2 metrosu ile Taksim’e gitmelisiniz. Taksim’den füniküler ile Kabataş’a inebilirsiniz. Kabataş’tan da yukarıdaki şekilde mavi renkle gösterilen T1 tramvayını kullanarak Eminönü ‘ne ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköy hangi metro?

Mecidiyeköy Metro İstasyonu, İstanbul metrosu ‘nun M7 hattı’nda yer alan ve 28 Ekim 2020’de hizmete giren yer altı metro istasyonudur.

Mecidiyeköye hangi otobüs gidiyor?

Mecidiyeköy, Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mecidiyeköy Meydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 121B, 141M, 251, 41AT, 522, 522ST.
 • Metro: M2, M7.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-37.

Şişli metro var mı?

M2, Şişli bölgesinde bulunan Şişli – Mecidiyeköy Metro İstasyonu konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Marmaray Şişli’ye nasıl gidilir?

Marmaray hattını kullanarak Şişli ‘ ye ulaşım sağlamak isterseniz; Yenikapı durağında inmeniz ve buradan Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir. Yenikapı Marmaray durağında indikten sonra metro ile Şişli ‘ ye ulaşım ortalama 12-15 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Cnr Expo Nasıl Gidilir Metro?(Çözülmüş)

Eminönüne metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Eminönü’ne Nasıl Gidilir? Eminönü önünden geçen bir metro mevcut değildir. Ancak M2 Yenikapı-Taksim-Hacıosman metrosuna binerek, İstanbul Üniversitesi-Vezneciler durağında inebilirsiniz. Burada indikten sonra biraz yürüyerek Eminönü’ne ulaşmak mümkündür.

Metrobüsle Eminönü’ne nasıl giderim?

METROBÜS İLE EMİNÖNÜ ‘NE ULAŞIM Metrobüs ile Eminönü ‘ne gitmek için bir metrobüse binip Zeytinburnu durağında inmeniz gerekmektedir. Ardından Eminönü ‘nden geçen T1 Bağcılar Kabataş hattına geçiş yaparak Eminönü durağında inmek yeterli olacaktır.

Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu açıldı mı?

M7 Mecidiyeköy metro istasyonu 20 Aralık 2021 Pazartesi günü saat 06.00’da açıldı. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden geçerek yaklaşık 3 milyon vatandaşa hizmet eden M7 hattının birinci etabı olan Mecidiyeköy – Mahmutbey arası, 28 Ekim 2020 tarihinde kullanıma açılmıştı.

Yeşilpınar metro nerelere gidiyor?

Mecidiyeköy

 • Mecidiyeköy.
 • Çağlayan.
 • Kağıthane.
 • Nurtepe.
 • Alibeyköy.
 • Çırçır.
 • Veysel Karani – Akşemsettin.
 • Yeşilpınar.

Viaport Venezia metro hangi durak?

METRO İLE. Mecidiyeköy- Mahmutbey Metro Hattı’nda Karadeniz Mahallesi Durağı’nda inebilirsiniz. 29 Ekim 2020’de aktif olacaktır.

Trump Towers hangi metro durağı?

“Şişhane-Taksim-Darüşşafaka” metro hattında Mecidiyeköy/Şişli durağında inin. Metrodan indikten sonra “Mecidiyeköy çıkışı” ndan çıkarak Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ışıkları geçtikten sonra soldan devam ederek 2dk yürüme mesafesinde Trump Towers Mall’a ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Çekmeköy yakınından geçiyor: 131, 14A, 14ES, 19A, 19EK, 19S.

522 nereye gider?

522 otobüs hattı (Mecidiyeköy Mezarlık / Peron (251) Yönü‎→Nişantepe / Nişantepe Yönü), Mecidiyeköy Mezarlık durağından başlayıp Nişantepe / Nişantepe Yönü durağına gidene kadar 67 duraktan geçiyor. 522 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 05:50’da çalışmaya başlıyor ve 23:30’da bitiyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *