Mertere Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Metro ile Mertere nasıl gidilir?

Bu Metro hatları Merter yakınından geçiyor: M1A, M1B.

Marmaray ile Mertere nasıl gidilir?

Marmaray ‘a binerek Yenikapı ya da Kazlıçeşme’de inerek minibüs, otobüs ile de ulaşabilirsiniz. Yenikapı’da inerek metroylan gene ulaşabilirsiniz Merter durağına. Marmaray ya da metrobüs ile karşıya geçip Tramvay ve Metroyu kullanarak aktarmalarla beraber Merter’e ulaşabilirsiniz.

Merter çarşısına nasıl gidilir?

Gaziosmanpasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Merter Çarşı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 336E, 36A.
  2. Metro: M1A, M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-16, MİNİBÜS: A-74.

Merter hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Merter yakınından geçiyor: 31, 31E, 94Y, 97T, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Esenler hangi metrobüs durağına yakın?

Metrobüsle gelmek isteyenler için, Bayrampaşa – Maltepe durağında inerek, Topkapı Metrobüs durağından geçen 830 Taksim – Otogar otobüs hattına aktarma yaptıktan sonra son durak olan Otogar durağında inip, ulaşım sağlayabilirler.

Mecidiyeköyden otogara metro ile nasıl gidilir?

Avrupa Yakası’ndan Esenler Otogar’a gidecekler Mecidiyeköy, Eminönü, Bayrampaşa/ Maltepe üzerinden geçen otobüslere binerek Esenler Otogarı’na ulaşabilirler. Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz.

Kadıköy Cuma Pazarı Marmaray hangi durak?

Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

You might be interested:  Bornovadan Havaalanına Metro Ile Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Anadolu yakasından Eminönüne nasıl gidilir?

Anadolu Yakası ‘nda oturan ya da konaklayan kişiler için Eminönü’ne en kolay ulaşım seçenekleri Marmaray ve vapurdur. Avrupa Yakası ‘nda oturan ya da konaklayan kişiler için ise metro, tramvay ve Marmaray gibi çeşitli seçenekler mevcuttur.

Marmaray gebzeden nereye kadar gidiyor?

Marmaray banliyö trenleri Gebze -Halkalı arasındaki 76 km’lik mesafede 43 istasyon ile hizmet vermektedir. Gebze -Halkalı arasında YHT’lere aktarma yapılan istasyonlarımız: Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı.

Istanbul Merter nereye bağlı?

Merter, İstanbul’un Güngören ve Bahçelievler arasında bir semttir. barındırır. Merter ‘in komşuları: Güneyinde Zeytinburnu, Kuzeyinde Keresteciler sitesi ve Güngören, doğusunda Topkapı, batısında Bahçelievlerdir.

Güngören hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Güngören yakınından geçiyor: 92T, 98G.

Mecidiyeköy Marmara foruma nasıl gidilir?

E5 Mecidiyeköy yönünden Havalimanı istikametini takip ederken Merter’den yan yola sapıp, Veliefendi – Osmaniye-Zeytinburnu – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *