Metro 2033 Nasıl Bir Oyun?(EN iyi 5 ipucu)

Metro Redux nasıl bir oyun?

O yıl meydana gelen nükleer savaş Dünya’yı neredeyse tamamen mahvetmiş ve milyarlarca insan hayatını kaybetmiş. Savaştan etkilenen yerlerin başında da Rusya ve çorak topraklara dönmüş Moskova var. Hayatta kalmayı başaran insanlar Metro sistemlerinde saklanmaya, hayatlarını burada idame ettirmeye başlamışlar.

Metro 2033 Coop oynanır mı?

Metro ‘da Multiplayer yok.

Metro 2033 Korku mu?

THQ tarafından yapılan açıklamada Metro 2033 ‘ün bir korku oyunu olarak görülmemesi gerektiği şu sözlerle belirtildi. “Hayatta kalma-korkudan maceraya ve saf shooter’a kadar Metro 2033 ‘te birçok farklı oynanış elementi var.”

Metro Redux oynanır mı?

Dijital oyun mağazası, bugün daha önce de ücretsiz olarak verdiği Metro: 2033 Redux ‘ı ücretsiz olarak sunuyor. Hem eleştirmenler hem de oyuncular tarafından oldukça beğenilen FPS (Birinci Şahıs Nişancı) türündeki bu oyun, PC’nin yanı sıra PlayStation 4, Xbox One ve Switch konsolları için de çıkış yapmıştı.

Metro 2033 Redux kaç saat?

Ana kısım yaklaşık 9 saat. Bu siteden birçok oyun için kontrol edebilirsin. İnsanlar bitirdikleri süreleri yazıyorlar.

Metro Exodus hikayesi nedir?

Metro Exodus, bir önceki oyun Metro: Last Light’tan hemen sonrasını konu alıyor. Nükleer savaş sonrası harabeye dönen Moskova’nın karanlık metro tünellerinde yaşamaktan sıkılan Artyom, dışarıda yaşayan başkaları olabileceği umuduyla keşiflere çıkar.

Metro 2033 Artyom kimdir?

Metro ‘yu kurtarabilecek tek kahraman Artyom: Nükleer bombaların Moskova’yı yok etmesinin üzerinden 20 sene geçmişti. Bombalar düştüğünde henüz 4 yaşında olan Artyom, artık 24 yaşında bir gençti ve Metro ‘nun kahramanı olacağından habersiz bir şekilde Exhibition ismi verilen istasyonda görev başındaydı.

You might be interested:  Yeni Havalimanı Metro Hattı Ne Zaman Açılacak?(Çözüm bulundu)

Metro 2033 Redux ilk oyun mu?

Serinin ilk oyunu Metro 2033, 2010 yılında 4A Games tarafından piyasaya sürüldü. Serinin devam niteliğinde ki ikinci oyunu Metro: Last Light, 2013 yılında, serinin üçüncü oyunu Metro Exodus, 2019 yılında çıkış yapmıştır.

Metro 2033 Redux multiplayer var mı?

Metro LL hikaye tabanlı bir oyun. Multiplayer bölümü yok.

Metro 2033 ne zaman?

Pandeminin ertelenmeye zorladığı yapımlardan biri de Metro 2033 filmi oldu. Asıl plana göre önümüzdeki sene çıkış yapması beklenen film, yeni plana göre farklı bir yönetmenin yönetimiyle 2024 yılında çıkış yapacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *