Metro 2033 Sonunda Ne Oluyor?(Çözüm bulundu)

Metro 2033 kaç farklı son var?

Serinin ilk romanı olan Metro 2033 ‘ten sonra aynı isimli ilk oyun yayınlandı ve Metro serisi oyun dünyasına da adım attı. Daha sonra Metro 2034 isimli romandan sonra Metro Last Light, Metro 2035 isimli son romandan sonra da Metro Exodus oyunları piyasaya sürüldü.

Metro 2033 kaç sonu var?

Bu noktadan sonra oyunun aslında iki sonu var ve bu sonu oyun boyunca verdiğimiz çeşitli kararlar belirliyor.

Metro Last Light kaç saatte biter?

Oynanışına göre 10-15 saat arası değişir,çok uzun değil oyun.

Metro 2033 ne anlatiyor?

Metro 2033 Kitap Açıklaması Yıl 2033 Nükleer savaş sonrası enkaz haline gelen dünyada insan soyu neredeyse tükenmiş, radyasyon yüzünden kentler yaşanamaz halde. Hayatta kalan birkaç bin kişi yeraltına, dünyanın en büyük nükleer sığınağı olan Moskova Metrosu’na sığınıyor. Burası insanoğlunun son kalesi.

Kaç tane metro oyunu var?

Serinin ilk oyunu Metro 2033, 2010 yılında 4A Games tarafından piyasaya sürüldü. Serinin devam niteliğinde ki ikinci oyunu Metro: Last Light, 2013 yılında, serinin üçüncü oyunu Metro Exodus, 2019 yılında çıkış yapmıştır.

Metro 2033 hangi yıl çıktı?

Metro 2033, Rus yazar Dmitry Glukhovsky’nin Metro 2033 adlı romanından uyarlanan birinci şahıs nişancı tipinde hayatta kalma-korku video oyunudur. Oyun 4A Games tarafından Ukrayna’da geliştirilip Mart 2010’da Microsoft Windows ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüldü.

You might be interested:  Metro Yatırım Ortaklığı Ne Iş Yapar?(Doğru cevap)

Metro 2033 kaç saat?

4A Games tarafından geliştirilen Metro 2033 ‘un yapımcıları, oyunun oynanış süreleri ile ilgili bilgiler verdi. Oyunun “Normal” zorluk seviyesinde en az 10 saatlik bir tek-kişilik hikaye barındırdığı belirtildi.

Metro 2033 Coop oynanır mı?

Metro ‘da Multiplayer yok.

Metro Exodus kaç saatte bitiyor?

METRO EXODUS (PLAYSTATION ANA KONU) (27. sayfa) 10 ila 15 saat arası değişiyor.

Metro Exodus kaç saat sürüyor?

normal zorlukta, takriben 24-25 saat sonunda bitirdiğim oyun (epicgames’in arayüzünde toplam oynama saatini göremedim).

Metro Last Light Redux kaç gb?

Bellek: 4 GB RAM. Ekran Kartı: DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and above) DirectX: Sürüm 11. Depolama: 10 GB kullanılabilir alan.

Metro 2033 nerede geçiyor?

Rus yazar Dmitry Glukhovsky’nin aynı adlı romanından uyarlanan hikayemiz, nükleer felaketten 20 yıl sonraki dönemde, Moskova’da geçiyor. İnsanlar bu olayın ardından metro sistemine kaçmışlar ve uzun bir süredir de burayı evleri bellemiş durumdalar. Her bir metro istasyonu küçük bir şehir halini almış.

Metro Exodus hikayesi nedir?

Metro Exodus, bir önceki oyun Metro: Last Light’tan hemen sonrasını konu alıyor. Nükleer savaş sonrası harabeye dönen Moskova’nın karanlık metro tünellerinde yaşamaktan sıkılan Artyom, dışarıda yaşayan başkaları olabileceği umuduyla keşiflere çıkar.

Metro Last Light neyi anlatıyor?

Metro 2033’ü bitirenler hatırlayacaktır, oyun size Karanlık Olanlar’ı yok etme seçeneği sunuluyordu. Last Light sizin, bu seçeneği seçerek oyunu bitirdiğinizi varsayarak olayları ilerletiyor. Oyunda Artyom’la Karanlık Olanlar’dan soyu tükendiği düşünülen bir cinsi bulup onunla iletişime geçmeye çalışmamız anlatılıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *