Metro Exodus Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

Metro Exodus son oyun mu?

4A Games’ten gördüğümüz son oyun sürümü 2019’da yayınlanan Metro Exodus ‘du ve oyunun lansmanından kısa bir süre sonra THQ Nordic, serideki yeni bir oyunun gerçekten hala geliştirme aşamasında olduğunu belirtti.

Metro Exodus kaç sonu var?

oyunun iki farklı sonu bulunuyor ve oyun boyunca yaptığınız seçimler oyunun sonunu belirliyor.

Metro Exodus ana karakter kim?

Ana karakterimiz Artyom’un hikayesini devam ettiren Metro Exodus, hikayeyi Moskova’nın dışına taşıyor. İlk iki oyunda yaşanan nükleer savaş sonrası tüm insanlığın yok olduğunu gösteren seri, hayatta kalan son insanların Moskova metrolarına sığındığını gözler önüne sermişti.

Metro Exodus korku mu?

Metro Exodus hayatta kalma- korku ve gizlilik öğeleri barındıran birinci şahıs nişancı tarzında bir oyundur.

Metro oyun serisi devam edecek mi?

Net bir tarih yok ancak 2021’de yayınlanacağı biliniyor. 4A Games’in açıkladığı en güzel haber ise şu anda geliştirme aşamasında olan serinin yeni oyunu. Ne yazık ki oyun ile ilgili çok fazla detay paylaşılmadı ancak oyunun PlayStation 5, Xbox Series ve PC için geleceği onaylandı.

Yeni metro oyunu gelecek mi?

İlk olarak, Metro Exodus’un PlayStation 5 ve Xbox Series sürümleri duyuruldu. 2021’de çıkacak ve yüksek kare hızı, artırılmış çözünürlük, kısa yükleme süreleri ve ray tracing desteği getirecek. PlayStation 4 ve Xbox One’da oyuna sahip olanlar yeni nesil sürüme ücretsiz yükseltebilecek.

You might be interested:  Üsküdar Dudullu Metro Ne Zaman Açılacak?(Çözüm bulundu)

Metro Exodus kaç milyon sattı?

Metro Exodus Steam’de 2 Günde 200.000 Sattı

Metro Exodus kaç saat sürüyor?

normal zorlukta, takriben 24-25 saat sonunda bitirdiğim oyun (epicgames’in arayüzünde toplam oynama saatini göremedim).

Metro Exodus kaç gb?

Bellek: 8 GB RAM. Ekran Kartı: GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7870. DirectX: Sürüm 11. Depolama: 59 GB kullanılabilir alan.

Metro Exodus hikayesi nedir?

Metro Exodus, bir önceki oyun Metro: Last Light’tan hemen sonrasını konu alıyor. Nükleer savaş sonrası harabeye dönen Moskova’nın karanlık metro tünellerinde yaşamaktan sıkılan Artyom, dışarıda yaşayan başkaları olabileceği umuduyla keşiflere çıkar.

Metro Exodus hangi yılda geçiyor?

Metro Exodus, 2036 yılında, Metro: Last Light hikayesinden iki yıl sonra, nükleer savaşın harap ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Oyun Metro: Last Light’ın “Redemption ”’ hikayesinden devam ediyor.

Metro Exodus ps4 kaç gb?

Tüm bunların yanında Metro Exodus ise 48 GB ‘lık bir alan kaplayacak. Eski Metro oyunlarından farklı olarak oyuncuları açık dünyaya bırakan yapım, büyük bir kesim tarafından merakla bekleniyor. Xbox One tarafında da benzer bir alanı kaplayacak olan yapım, Xbox One X’te daha büyük bir alan kaplayacak.

Metronun kaç oyunu var?

Serinin ilk oyunu Metro 2033, 2010 yılında 4A Games tarafından piyasaya sürüldü. Serinin devam niteliğinde ki ikinci oyunu Metro: Last Light, 2013 yılında, serinin üçüncü oyunu Metro Exodus, 2019 yılında çıkış yapmıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *