Metro Ile Aşti’Ye Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Metroyla AŞTİye Ulaşım Batıkent Metrosu, Çayyolu Metrosu, Keçiören Metrosu veya Sincan Metrosu ile yolculuk ediyorsanız; öncelikle Kızılay metro istasyonuna ulaşmanız gerekmektedir. Kızılay’dan Ankaray hattına binerek son durak olan AŞTİye gidebilirsiniz.

Ankara metro ile Aştiye nasıl gidilir?

Ulustan Metro ile Aşti’ye Gitmek Metro ile Kızılay istikametinde 2 durak giderek Kızılay İstasyonunda ücretsiz tren değiştirip Ankaray’a biniyorsunuz. Ankaray ile 8 – 10 dakika kadar süre sonrasında Aşti İstasyonu’na ulaşabiliyorsunuz.

Ankara Aşti’den Batıkente nasıl gidilir?

Batıkent ‘ten Aşti ‘ye gitmek için Ankaray’ı tercih edebilirsiniz. Bizzat Aşti durağında inebilirsiniz. Dönüş için ise Ankaray ile Kızılay durağına gidebilir ve aktarma yapıp metro ile Batıkent’e gidebilirsiniz. Ankaray ile doğrudan Kızılay bölgesine ulaşabilirsiniz.

Ulusta metro var mı?

Ulus, Ankara metrosunun M1 hattında bulunan bir metro istasyonudur. İstasyon, Ulus semtinde Altındağ’ın Anafartalar mahallesinde İstanbul Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Aştiden merkeze nasıl gidilir?

Ankara Aşti Otogarı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir? Ankara Otogarı’ndan dolmuşlara, otobüslere veya otogar servislerine binerek şehir merkezine gelebilir veya Ankaray’ı kullanarak Dikimevi’ne doğru ilerleyen istasyonlardan birinde inebilirsiniz.

Kızılaydan Aştiye metro ile nasıl gidilir?

Metroyla AŞTİ’ye Ulaşım Batıkent Metrosu, Çayyolu Metrosu, Keçiören Metrosu veya Sincan Metrosu ile yolculuk ediyorsanız; öncelikle Kızılay metro istasyonuna ulaşmanız gerekmektedir. Kızılay’dan Ankaray hattına binerek son durak olan AŞTİ’ye gidebilirsiniz.

You might be interested:  Metro Ile Istoç A Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Ankara Otogar’dan Çankaya’ya Nasıl Gidilir?

AŞTİ Otobüs Terminali’nde indikten sonra, yaklaşık 5 km uzaklıktaki Çankaya ilçe merkezine gitmek için ücretsiz olarak hizmet veren servisler ya da Çankaya dolmuşları kullanılabilir. Otobüs terminalinden Çankaya ‘ya gitmek için 112 ve 512-5 no’lu otobüs hatları da kullanılabilir.

Ankara Aşti hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Aşti yakınından geçiyor: 297-7, 445, 450, 508-5, 563-3.

Ankara Aşti’den Keçiören’e Nasıl Gidilir?

Aşti ‘ den Ankaray metrosuna bineceksiniz. Kızılay’da ineceksiniz. Hemen aktarmalı olarak Batıkent Metrosuna bineceksiniz. Daha sonra ise Atatürk Kültür Merkezinde inip, aktarmalı olarak Keçiören Metrosuna binerek evinize gideceksiniz.

Ankara yeni otobüs terminali nerede?

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen yeni otobüs terminali, NATO Yolu ve Çevre Yolu’nun kesiştiği noktada, eski Mamak çöplüğünün yanında bulunan 100 bin metrekarelik alana inşa edilecek.

Nispetiye metro hangi hat?

M6 Levent-Boğaziçi Ü./Hisarüstü Metro Hattı

Kızılay Törekent Metro Hattı kaç dakika?

Sincan OSB Törekent istasyonundan hareket eden metro, 46 dakika sonra Kızılay istasyonunda oluyor. Kızılay ‘dan hareket ettikten 26 dakika sonra ise, son istasyon Koru’ya ulaşıyor.

Kızılaydan Ankamall a nasıl gidilir?

Ankamall’a metro aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için Kızılay – Batıkent metrosuna bindikten sonra Akköprü durağında inmeniz gerekmektedir. İndiğiniz Akköprü durağından alış veriş merkezine 10 metre kadar yürüdükten sonra ulaşabilirsiniz.

Aşti ücretsiz servisleri saat kaça kadar çalışıyor?

Aşti ücretsiz servisleri kaça kadar çalışıyor sorusuna cevap olarak servisler, 24 saat boyunca hizmet veriyor ve İstasyon caddesi güzergahını kullanarak Sincan’a ulaşıyor. Servisleri kullanmazsanız, Aşti ‘nin önünde bulunan Konya yolu’na çıkarak Sincan dolmuşları’na da binebilirsiniz.

Eryaman Aşti Metro kaç dk?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman – Aşti Dolmuşu, metro durağına ne kadar uzaklıktadır? Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman – Aşti Dolmuşu konumuna en yakın metro durağı, 26 dk yürüme mesafesindedir. 5

You might be interested:  Canpark Avm Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Aştiden Kızılaya gece nasıl gidilir?

AŞTİ Servisleri ile Kızılay’a ulaşım Şehirlerarası otobüslerden ‘gelen yolcu katı’nda indikten sonra, üst kata çıkmadan karşı taraftaki çıkış kapılarından çıktığınızda, üzerinde Kızılay, Sıhhiye, Ulus yazan midibüsler ile Kızılay’a ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *