Metro Ile Ataşehire Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Ataşehir’e, Kadıköy- Tavşantepe metro hattını kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Yenisahra metro durağında indikten sonra, Ataşehir’e giden otobüs ve minibüs seferlerini kullanabilirsiniz.

Metrobüsten ataşehire nasıl gidilir?

Metrobüs ile Ataşehir’e Nasıl Gidilir? Ataşehir’e metrobüs ile doğrudan ulaşım imkânınız bulunmamaktadır. Metrobüs ile gelecekseniz, Uzunçayır metrobüs durağında inerek; Ataşehir otobüs ve minibüslerini kullanabilir ve Ataşehir’e ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metropol istanbul hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları METROPOL IsTaNBuL yakınından geçiyor: 10, 13, 16M, 19E, 19EK.

Marmaray Ataşehirden geçiyor mu?

Bu Tren hatları Ataşehir yakınından geçiyor: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

Ataşehir metro hangi mahallede?

Ataşehir Metro İstasyonu, İstanbul metrosu ‘nun M12 hattı’nda yer alan inşa halindeki yer altı metro istasyonudur. Ataşehir ‘in Barbaros Mahallesi ‘nde Ihlamur Bulvarı üzerindeki Atatürk Caddesi Kavşağı’nın altında yer alan istasyonun 3 girişi bulunacaktır. İstasyonun 2022’de hizmete girmesi planlanmaktadır.

Ataşehir Migros’a hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Migros yakınından geçiyor: 10, 13, 16M, 19E, 19EK.

Batı Ataşehir hangi otobüsle gidilir?

Bu Otobüs hatları Bati Atasehir, Istanbul yakınından geçiyor: 13, 8A, KM46.

Metropol İstanbul hangi semtte?

Metropol İstanbul 40.994900 enlem ve 29.121119 boylamda yer almaktadır. Ataşehir ilçesine bağlıdır. Metropol İstanbul haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

You might be interested:  Gaziemir Optimum Metro Hangi Durak?(Doğru cevap)

Metropol İstanbul hangi durak?

METRO ile Ulaşım Anadolu Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz M4 hattında Yenisahra durağında inebilir, aktarma yaparak Metropol İstanbul ‘a gelebilirsiniz. Avrupa Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz Kadıköy veya Üsküdar’a geçtikten sonra aktarma yaparak Metropol İstanbul ‘a ulaşabilirsiniz.

Metropol AVM Ataşehir hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Metropol İstanbul Ataşehir yakınından geçiyor: 13, 14ŞB, 19D, 19EK, 19T, 320A.

Beşiktaşta Marmaray var mı?

Beşiktaş ‘a İstanbul’un Anadolu yakasından ulaşım sağlamak isterseniz, tercih edebileceğiniz toplu taşıma araçlarından biri Marmaray ‘dır.

Marmaray gebzeden nereye kadar gidiyor?

Marmaray banliyö trenleri Gebze -Halkalı arasındaki 76 km’lik mesafede 43 istasyon ile hizmet vermektedir. Gebze -Halkalı arasında YHT’lere aktarma yapılan istasyonlarımız: Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı.

Yenikapı Metro Marmaraya yakın mı?

Yenikapı Marmaray 146 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Ataşehir metro durakları nerede olacak?

Metro hattının 2020’de açılması planlanıyor. 11 istasyondan oluşacak olan Göztepe- Ataşehir – Ümraniye Metro Hattı, Göztepe 60. Yıl Parkı, Göztepe, Sahray-ı Cedid, Yenisahra, Ataşehir, Finans Merkezi, Soyak Yenişehir, Atakent, Çarşı, Hastane, Kazım Karabekir’den geçecek.

Ataşehir hangi metro durağına yakın?

Ataşehir ‘e gelmek için; Yenisahra metro durağında indikten sonra, Ataşehir ‘e giden otobüs ve minibüsleri kullanarak ya da kısa bir taksi yolculuğu ile Ataşehir merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *