Metro Ile Balata Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

35D, 36CE, 399B, 41Y, 48E, 55T ve 99A hatlı otobüsleri Balat‘a ulaşım sağlamak için kullanabilirsiniz. Balat‘a Metro İle Nasıl Gidilir? Balat‘ın yakınından geçen metro hatları şunlardır; M1B, M1B ve M2 metro hatları ile Balat‘a kolaylıkla gidebilirsiniz.

Balat hangi metroya yakın?

Bu Metro hatları Balat yakınından geçiyor: M1A, M1B, M2.

Balata gitmek için hangi durakta inilir?

Metrobüs ile Balat ‘a gidebilmek için metrobüs duraklarından Ayvansaray durağında inilmelidir. Ayvansaray durağından 10 dakika Eminönü tarafına yüründüğünde Balat ‘a ulaşmak mümkündür.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Cennet Mahallesi Balat nasıl gidilir?

Balat, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Cennet Mahallesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 35D, 36CE, 399B, 399C, 41Y, 44B, 55T, 90B, 99A, 99Y.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1B, M2.

Balat hangi ile bağlı?

Balat İstanbul’un Fatih ilçesinde Haliç kıyısında Ayvansaray ile Fener arasında bir semttir. Balat adı, Rumca saray anlamına gelen palation kelimesinden gelmektedir, surlardaki Blaherna Sarayı’na yakınlığından ötürü semt bu adla tanınmıştır.

You might be interested:  Mecidiyeköy Yeşilpınar Metro Ne Zaman Bitecek?(Çözülmüş)

Balata hangi Otobüs gider Bursa?

Bu Otobüs hatları Balat Mahallesi yakınından geçiyor: 1/M, 14/L-2, B/36-C, B/36-U, H/1, H/2.

Balata hangi iett gider?

35D, 36CE, 399B, 41Y, 48E, 55T ve 99A hatlı otobüsleri Balat ‘a ulaşım sağlamak için kullanabilirsiniz.

Eminönü’ne giden metro?

EMİNÖNÜ ‘NE HANGİ METRO GİDER? İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü ‘ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Cennet Mahallesi nerede Balat?

Cennet Mahallesi, konut blokları, Balat Mah., Kazancı Selim Sok., No:10, Fatih, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Ortaköy için hangi durakta inilir?

Anadolu Yakası’ndan Ortaköy ‘e gitmek isteyenler için Kadıköy rıhtımdan Beşiktaş Vapuruna binerek Ortaköy ‘e yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağında indikten sonra buradan 22, 22RE, 25, 25E, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binilerek Ortaköy otobüs durağında inerek Ortaköy ‘e ulaşmak mümkündür.

Mecidiyeköy Ortaköye nasıl gidilir?

Ortaköy, Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e ulaşmak için ise taksi ve araç gibi kişiye özel ulaşım seçenekleri olduğu gibi toplu taşıma seçeneği de bulunmaktadır. DT1 ve DT2 numaralı otobüsler Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e toplu taşıma ile ulaşım sağlamanın bilinen en kolay yollarındandır.

Beşiktaş’a hangi metro gider?

Metro ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Taksim durağında inmeniz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.

Cennet Mahallesi hangi semtte?

Bir dönemin fenomen dizisi Cennet Mahallesi ‘ne 2004 – 2007 senelerinde ev sahipliği yapan, İstanbul’un Balat semtinde bulunan ahşap bina son dönemlerde yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

You might be interested:  Gayrettepe Metro Istasyonuna Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Cennet Mahallesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Cennet Mahallesi yakınından geçiyor: 146, 76D, 76O, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *