Metro Ile Beylikdüzü Ne Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Beylikdüzü’ne giden metro?

Beylikdüzü ilçesine metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Beylikdüzü ‘ne metro ile gitmek isterseniz; M1 Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarını kullanarak aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü’ne metrobüs var mı?

Metrobüs ile ulaşım seçeneğinin dışında Beylikdüzü ‘ne gitmek için; otobüs ve minibüs hatlarını kullanabilir ya da dilerseniz metro ve vapur bağlantılarını kullanarak aktarmalı olarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metrobüsle Eminönü’ne nasıl giderim?

METROBÜS İLE EMİNÖNÜ ‘NE ULAŞIM Metrobüs ile Eminönü ‘ne gitmek için bir metrobüse binip Zeytinburnu durağında inmeniz gerekmektedir. Ardından Eminönü ‘nden geçen T1 Bağcılar Kabataş hattına geçiş yaparak Eminönü durağında inmek yeterli olacaktır.

Metrobüs ile bakırköye nasıl gidilir?

Metrobüs ile Bakırköy’e Nasıl Gidilir? Metrobüs ile Bakırköy’e ulaşım sağlamak isterseniz, İncirli metrobüs durağında inmeniz gerekmektedir. İncirli, Bakırköy’e bağlı olduğundan, bu durakta indikten sonra, Bakırköy ‘ün pek çok semtine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü metro hattı nereden geçecek?

İncirli Beylikdüzü metrosunun; Bakırköy/İncirli-Sera-Kocasinan-Zafer- Çobançeşme-Sefaköy-Cennet-Küçükçekmece-Avcılar Park-Reşitpaşa-Avcılar Üniversite- Cihangir-Ambarlı – Haramidere -Yakuplu – Beylikdüzü / Esenyurt – Beylikdüzü Toplu Konutlar- Büyükçekmece (TÜYAP) duraklarından oluşması bekleniyor.

Metro ile avcılara nasıl gidilir?

Metro ile Avcılar’a Nasıl Gidilir? Avcılar ilçesine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz, M2 no’lu Yenikapı- Hacıosman metro hattı ile aktarma yapmanız gerekmektedir. Metro hattı ile Gayrettepe durağında indikten sonra, Söğütlüçeşme- Avcılar metrobüs hattına aktarma yaparak Avcılar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Metro Seferleri Ne Zaman Başlıyor?(En iyi çözüm)

Beylikdüzü Söğütlüçeşme metrobüs var mı?

BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME ( Metrobüs ) BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME ( Beylikdüzü ), her gün çalışıyor. Ek bilgi: BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME hattında 44 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 96 dakika.

Beylikdüzü metrobüs nereye kadar gidiyor?

Toplamda 50 km uzunluğundaki hat Beylikdüzü ‘den başlayıp Söğütlüçeşme’ye kadar uzanıyor. Toplamda 44 duraktan oluşan güzergah üzerinde farklı sefer yapan hatlar bulunmaktadır. Bu hatlar 34, 34A, 34AS, 34B, 34BZ, 34C, 34G, 34U, 34T ve 34Z hatlarıdır.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

  • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
  • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
  • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
  • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
  • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Eminönünden balata hangi otobüsler gider?

Eminönü’nden Balata İETT otobüsüyle gitmek için; 1453 – Miniatürk -Panorama 1453-Miniatürk, 35D – Kocamustafapaşa – Balat İETT otobüslerine binebilirsiniz.

Marmaray’da Eminönü’ne nasıl gidilir?

M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binerek Ayrılıkçeşme de inmeli, diğer metro hattına binen yolcular ise Yenikapı’da inerek Marmaraya aktarma yapmalıdır. Oturduğunuz yere yakın Marmaray durağından, Marmaraya binebilir, Sirkeci durağında inebilirsiniz. Zaten Sirkeci durağında indiniz demek Eminönü ‘ne geldiniz demektir.

Bakırköy’de metrobüs var mı?

Bakırköy ‘e M1A ve M1B metrobüs hatları gitmektedir. Metrobüs ile Bakırköy ‘e gitmek isteyen yolcular, İncirli metrobüs durağında inmesi gerekmektedir. Burada inerek Bakırköy de istediğiniz semte gidebilirsiniz.

Bakırköy Sosyete Pazarı hangi durakta?

BAKIRKÖY PAZARINA NASIL GİDİLİR? Metro ile ulaşmak için; Yenibosna -Aksaray metrosunda Bakırköy İncirli Durağında inip hemen yan tarafta bulunur. Metrobüs ile ulaşmak için Kadıköy, Mecidiyeköy, Beylizdüzü Metrobüs ile de Bakırköy İncirli Durağında inip ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir Metro?(EN iyi 5 ipucu)

Marmaray ile bakırköye nasıl gidilir?

Marmaray ile Bakırköy’e gitmek için, Yenikapı ya da Kazlıçeşme duraklarında inebilirsiniz. Yenikapı Marmaray durağında inerseniz, M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı’na aktarma yaparak, Bakırköy – İncirli metro durağında inmeniz gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *