Metro Ile Beyoğlu’Na Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Metrobüs ile Beyoğlu’na nasıl gidilir?

Metrobüs ile Beyoğlu ilçesine doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Metrobüs bağlantısını kullanmak isterseniz, Mecidiyeköy metrobüs istasyonunda inip, Yenikapı metrosuna aktarma yapmanız gerekmektedir. Yenikapı metrosuna bindikten sonra, Taksim istasyonunda inerek Beyoğlu ilçesine ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Beyoğlu nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Başakşehir Metrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 46Ç, 54E, 55T, 66, 74A, 76E, 77, 97T, EM1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M2.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11.

Vapurla Beyoğlu’na nasıl gidilir?

Anadolu yakasından geliyorsanız, Beyoğlu ‘ na ulaşım için vapur, Marmaray ve metrobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Vapur ile gelecekseniz; Kadıköy ve Bostancı’dan kalkan Karaköy vapurlarını tercih edebilir ve ortalama 20-30 dakikalık bir yolculuğun ardından Karaköy’e ulaşabilirsiniz.

Metro ile Karaköye nasıl gidilir?

METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek yeterli olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün ardından Kadıköy’e ulaşılmaktadır.

Metrobüs ile taksime nasıl gidilir?

Bulunduğunu yerdeki en metrobüs istasyonuna gidin ve metrobüse binin. Bindiğiniz metrobüste Mecidiyeköy durağında inin. Buradaki duraktan bağlantı tünelini kullanın ve Mecidiyeköy Metro İstasyonu’na geçin. Burada Yenikapı istikametine giden metroya binin ve Metro Taksim İstasyonu’nda inin.

You might be interested:  Metro Ile Istoç'A Nasıl Gidilir?(Soru)

Metro Eminönüne gider mi?

İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü’ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Beyoğlu Şişhaneye nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Şişhane adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 30D, 46Ç, 54E, 55T, 66, 74A, 97T.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  3. Metro: M2.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11.

Marmaray ile Eminönü’ne nasıl gidilir?

M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binerek Ayrılıkçeşme de inmeli, diğer metro hattına binen yolcular ise Yenikapı’da inerek Marmaraya aktarma yapmalıdır. Oturduğunuz yere yakın Marmaray durağından, Marmaraya binebilir, Sirkeci durağında inebilirsiniz. Zaten Sirkeci durağında indiniz demek Eminönü ‘ne geldiniz demektir.

Üsküdar Beykoz nasıl gidilir?

İstanbul Avrupa yakasından geliyorsanız; Marmaray Üsküdar istasyonunda inmeniz ve ardından Beykoz otobüs hatlarına aktarma yapmanız gerekmektedir. Üsküdar durağında indikten sonra, vapur iskelesinin olduğu bölgeden kalkan Üsküdar – Beykoz dolmuş hatlarına aktarma yaparak da Beykoz ‘a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Galataya hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Galata Kulesi Meydanı yakınından geçiyor: 28, 28T, 30D, 46Ç, 55T, 66, 74A, 89C, 97T.

Kadıköy’den vapurla taksime nasıl gidilir?

Kadıköy ‘ den Taksim’e gitmek için Kadıköy Rıhtım’daki Beşiktaş İskelesinden Beşiktaş vapuruna binilebilir. Çeyrek kala ve çeyrek geçe olmak üzere yarım saatte bir kalkan Beşiktaş vapuruna saati denk getiremediyseniz Moda tarafına doğru ilerleyip saat başlarında ve buçuklarda kalkan Beşiktaş motorlarına da binilebilir.

Istanbul Beyoğlu hangi yakada?

Beyoğlu veya eskiden Pera, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerinden biridir. Kuzeybatıda Şişli ve Kâğıthane, doğuda Beşiktaş ve İstanbul Boğazı, güneyde ve batıda ise Haliç ile sınırlı ilçenin yüzölçümü 8.76 km2‘dir ve 45 mahalleden oluşmaktadır.

You might be interested:  Optimum Avm Metro Ile Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Beşiktaş’a hangi metro gider?

Metro ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Taksim durağında inmeniz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.

Üsküdardan metro ile Kadıköy’e nasıl gidilir?

Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ile Kadıköy’e ulaşım sağlamak için; Ayrılıkçeşmesi durağında indikten sonra, metro bağlantısını kullanarak, bir durak sonra Kadıköy durağında inebilirsiniz. Marmaray durakları arası ulaşım, ortalama 4 dakika sürmektedir.

Kadıköy Cuma Pazarı Marmaray hangi durak?

Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *