Metro Ile Emirgan Korusuna Nasıl Gidilir?(Soru)

Emirgan korusuna nasıl gidilir hangi otobüsler gider?

– Toplu ulaşım araçlarından İETT otobüslerini tercih edecek olan ve İstinye, Bahçeköy, Sarıyer yönünden Emirgan korusuna gitmek isteyenler; 25E, 42T, 40T nolu hatları kullanabilirler. – İETT otobüsleri ile Kabataş yönünden gitmek isteyenler; 25E, 40T, 22RE nolu hatları kullanabilirler.

Emirgan korusuna gitmek için hangi durakta inilir?

Emirgan Korusu ‘na gitmek için kişiler Eminönü ya da Beşiktaş’tan sahil yolu üzerinde bulunan Kuruçeşme, Arnavutköy ya da Bebek gibi duraklardan otobüslere binerek Emirgan Korusu ‘na en yakın mesafeli olan Emirgan Durağı ‘nda inebilirler.

Zincirlikuyu Emirgan korusuna nasıl gidilir?

– Zincirlikuyu yönünden gelmek isteyenler; 40B numaralı otobüsleri kullanarak Emirgan Korusu’na ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca; Taksim’den 40, 42T, 40T otobüslerinden biriyle çok kısa bir sürede Emirgan Korusu’na ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Emirgana nasıl gidilir?

İstanbul bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Üsküdar Emirgan Vapuru adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 15, 15B, 15K, 15M, 15P, 15R, 15Y.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 3. Metro: M5.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-118.
 5. Vapur: EMINÖNÜ – KARAKÖY – ÜSKÜDAR, ÜSKÜDAR – BEŞIKTAŞ

Emirgan Korusu vapurla nasıl gidilir?

Emirgan Korusu ‘na Anadolu yakası üzerinden toplu taşıma ile ulaşım sağlayacaksanız öncelikle Üsküdar ya da Kadıköy’den kalkan vapurları ya da motorları kullanarak Beşiktaş’a geçebilir ve buradan Sarıyer istikametinden sahile giden 22, 25E, 40T veya 42T numaralı otobüsler ile Emirgan Korusu ‘na ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Cnr Expo Nasıl Gidilir Metro?(Çözülmüş)

4 leventten Emirgana minibüs var mı?

MİNİBÜS: SRY-11, Sariyer bölgesinde bulunan EL2 Emirgan – 4. Levent Metro konumundan geçen ilk Minibüs / Dolmuş aracıdır. 06:04 civarında geçer.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Emirgan Korusu giriş ücreti ne kadar?

Emirgan Korusu ‘na yaya olarak giriş ücretsiz. Otopark ücreti 2020 yılında 12 TL. Ayrıca 30 TL ile 50 TL arasında değişen açık büfe ve serpme kahvaltı çeşitleri bulunuyor.

Emirgan Sütiş hangi durak?

İstinye Tersane durak, Sariyer içindeki Emirgan Sütiş konumuna en yakındır.

Emirgan nerede kalıyor?

Emirgan İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunur. Beşiktaş- Sarıyer sahil yolu üzerinde yer alır. Sarıyer ilçesinin Emirgan mahallesinde bulunur. Emirgan bir boğaziçi semtidir.

Emirgan Korusu açık mı?

Emirgan Korusu sabah 07:00 ile akşam 23:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Sarı Köşk, Pembe Köşk ve Beyaz Köşk’ün çalışma saatleri 09:00 ile 23:00 arasındadır.

Emirgan Korusu arabayla nasıl gidilir?

Emirgan Korusu’na özel araçla gitmek için sahil yolu ile Beşiktaş ya da Sarıyer yönünden sahil yolundan Emirgan ‘a gelip Sakıp Sabancı Caddesi’nde soldan tabelaları takip ederek Emirgan Korusu’na ulaşılabilir.

Emirganda nerelere gidilir?

Emirgan Parkı yakınlarında gezilecek yerler

 • Sakıp Sabancı Müzesi. 22/1.423, yapılacak şey, bölge: İstanbul.
 • The Seed. 583/1.423, yapılacak şey, bölge: İstanbul.
 • Emirgan Camii. 869/1.423, yapılacak şey, bölge: İstanbul.
 • Hybrid.
 • Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi.
 • İstinye Park.
 • Borusan Contemporary.
 • Rumeli Hisarı

Kadıköyden Eminönü’ne nasıl giderim?

Kadıköy – Eminönü ve Üsküdar- Eminönü hatları, Haliç ve Boğaz hatları ile beraber İstanbul’da ki tüm iskelelerden Eminönü iskelesine vapurla gidilebilmektedir. Vapurla Eminönü ‘ne gitmek isteyen yolcular, Marmaray veya M5 hatlı metroya binmeli ardından Üsküdar durağında inerek vapura binmelidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *