Metro Ile Havalimanına Nasıl Gidilir?

Istanbul havalimanına hangi metro gider?

Ancak şu anda İstanbul Yeni Havalimanı ‘nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR. İstanbul Havalimanı ‘nda ulaşım hizmetleri HAVAİST Otobüsleri ve İETT Havalimanı Otobüsleri, Özel Transfer Şirketleri, Özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Mahmutbey metrodan Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Mahmutbey Metro ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Mahmutbey Metro ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 35- 45 dakika civarındadır. Hava ve yol koşullaırna göre değişklik gösterebilir..

Mecidiyeköy istanbul havalimanı nasıl gidilir?

Mecidiyeköy ‘den İstanbul Havalimanı ‘na H-2 İETT hatlı otobüslerle gidebilirsiniz. H2 İETT havalimanı otobüslerinin ilk durağı Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın çıkışındaki İETT peronları. H2 hattıyla ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak İstanbul Havalimanı İETT Hatları Sayfamıza gidebilirsiniz.

Yeni Havalimana nasil gidilir?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

You might be interested:  Mahmutbey Mecidiyeköy Metro Ne Zaman Bitecek?(Soru)

Istanbul Atatürk Havalimanı hangi ilçede?

Yerleşim. İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nın coğrafi koordinatları 40°58’34″N, 28°48’50″E şeklindedir. İstanbul’un en büyük ilçelerinden Bakırköy ve merkezi deniz kenarında olan Yeşilköy semtinin sınırları içerisinde yer alan havalimanı, arazisi güneyde Marmara Denizi, kuzeyde ise D-100 Karayoluyla sınırlanmıştır.

Hacıosman istanbul havalimanı kaç dakika?

Hacıosman ile İstanbul Havalimanı arası H-8 iett Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 82 dakikadır.

Güneşliden Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST (HAVAŞ) ile Bağcılar’dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Güneşli’den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

H-2 nereden kalkıyor?

H – 2 (İETT) H – 2 otobüs hattının ilk durağı İstanbul Havalimanı Garaj olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. H – 2 (İstanbul Havalimanı Garaj‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor.

H6 iett nereden kalkıyor?

H-6 ( İETT ) H-6 otobüs hattının ilk durağı Yunus Emre Mahallesi olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-6 (Yunus Emre Mahallesi‎→İstanbul Havalimanı Garaj), her gün çalışıyor.

Mecidiyeköy Yeni Havalimanı hangi otobüs gider?

Mecidiyeköy ‘den İstanbul Yeni Havalimanı ‘na ulaşım için 1. seçenek olarak H2 numaralı İETT Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

H9 nereden kalkıyor?

H-9 (İETT) H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-9 (Cevizlibağ‎→İstanbul Havalimanı Garaj), hafta içi çalışıyor.

Istanbul havalimanı en kolay nasıl gidilir?

* HAVAIST Otobüsleri en pratik, Özel Transfer ise en rahat ve hızlı olanı. * Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir Metro hattı yok. Ancak, halen süre, Gayrettepe’den İstanbul Yeni Havalimanı güzergahını da kapsayan M11 hattının inşası tamamlandıktan sonra metro ile ulaşım mümkün olacak.

Eyüpten yeni havalimanına nasıl gidilir?

Eyüp’ten Edirnekapı’ya gelen yolcu, Edirnekapı – Sultançiftliği Tramvayı’na aktarma yapacak. Tramvayla ulaştığı sultangazi’nden Sultangazi-Arnavutköy Metrosu ile Başakşehir’den gelen Halkalı – Arnavutköy – 3. Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Üçüncü Havalimanı ‘na ulaşacak.

You might be interested:  Bursa Metro Öğrenci Kartı Ne Kadar Çekiyor?(Mükemmel cevap)

Üsküdar istanbul havalimanı nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı metrosu hizmete girdikten sonra Üsküdar ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gitmek için önce metrobüsle Zincirlikuyu’ya (Gayrettepe) gidip, ardından M11: Gayrettepe- İstanbul Havalimanı metro hattına aktarma yaparak İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gidebileceksiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *