Metro Ile Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Ancak şu anda İstanbul Yeni Havalimanı‘nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR. İstanbul Havalimanı‘nda ulaşım hizmetleri HAVAİST Otobüsleri ve İETT Havalimanı Otobüsleri, Özel Transfer Şirketleri, Özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Istanbul havalimanına hangi otobüsler gidiyor?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Güneşliden Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST (HAVAŞ) ile Bağcılar’dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Güneşli’den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Mahmutbey metrodan Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Mahmutbey Metro ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Mahmutbey Metro ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 35- 45 dakika civarındadır. Hava ve yol koşullaırna göre değişklik gösterebilir..

Istanbul Havalimanından Bahçelievler’e nasıl gidilir?

TAKSİ ile. İstanbul Havalimanı Bahçelievler’e yaklaşık 45-50 km mesafede. Bahçelievler’den İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Istanbul havalimanı istanbul seyahat nereden kalkıyor?

İstanbul Seyahat Otobüsleri, İstanbul Havalimanı ‘nda gelen yolcu katının bir alt katında, asansörle -2. katta bulunan otobüs peronlarından kalkıyor.

You might be interested:  Ikea Bayrampaşa Nasıl Gidilir Metro?(Mükemmel cevap)

Sabihadan Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirler.

Şirinevler yeni havalimanı kaç dakika?

Şirinevler İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 70 dakika (1 saat 10 dakika ) sürüyor.

Havaist Öğrenci indirimi var mı?

Öğrenci İndirimi Kurallar ve koşullar • Öğrenci indiriminden 12-25 yaş arası yolcularımız faydalanabilir. İndirimden yalnızca Türkiye’de öğrenim gören öğrenciler faydalanabilir. Araçlarımızı, engelli vatandaşlarımız %40 indirimli kullanabilirler.

Havaş ücreti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

Hacıosman istanbul havalimanı kaç dakika?

Hacıosman ile İstanbul Havalimanı arası H-8 iett Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 82 dakikadır.

H-2 nereden kalkıyor?

H – 2 (İETT) H – 2 otobüs hattının ilk durağı İstanbul Havalimanı Garaj olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. H – 2 (İstanbul Havalimanı Garaj‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor.

H9 nereden kalkıyor?

H-9 (İETT) H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-9 (Cevizlibağ‎→İstanbul Havalimanı Garaj), hafta içi çalışıyor.

Istanbul yeni Havalimanindan Bagcilara nasil gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Ankara yönünde O-7 Kuzey Marmara Otoyolu’na (Yeşil Tabelaları takip ederek) girip ardından Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek İSTOÇ/Mahmutbey’e gidin. Mahmutbey kavşağında Bağcılar tabelalarını takip ederek yaklaşık 35 dakikalık bir yolculukla Bağcılar’a ulaşabilirsiniz.

Esenyurt’dan yeni havalimanına nasıl gidilir?

ESENYURT ‘TAN İSTANBUL HAVALİMANI ‘NA Bunlardan ilki Esenyurt ‘tan Ankara istikametinde TEM’e bağlanıp TEM Mahmutbey kavşağından Başakşehir/İstanbul Yeni Havalimanı tabelasını takip edip O-6 ücretli otoyoluna bağlanıp yaklaşık 40-45 dakikalık bir yolculukla İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Metro City Nerede?(Çözüm bulundu)

Istanbul havalimanı metro var mı?

Güncelleme: 03.01.2022 Ancak şu anda İstanbul Yeni Havalimanı ‘nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR. İstanbul Havalimanı ‘nda ulaşım hizmetleri HAVAİST Otobüsleri ve İETT Havalimanı Otobüsleri, Özel Transfer Şirketleri, Özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *