Metro Ile Istinye Park’A Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Istinye Park AVM metro ile nasıl gidilir?

Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na geldiğinde metrodan inin. Metrodan çıkıp biraz yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Izmir Istinye Park Avm’ye nasıl gidilir?

Balçova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstinye Park İzmir Şantiyesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 10, 202, 510, 671, 984.
  2. Metro: İZMIR METROSU.
  3. Vapur: BOSTANLI – ÜÇKUYULAR ( ARABALI)

Kanyona gitmek için hangi metro durağı?

METRO İLE: Metrodan Levent durağında inerek Kanyon ‘a ulaşabilirsiniz.

Istinye park alışveriş merkezi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstinye Park yakınından geçiyor: 151, 29C, 29D, H-8.

Vadi Istanbul AVM metro ile nasıl gidilir?

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

Cevahir AVM metro ile nasıl gidilir?

Cevahir ‘e metro ile ulaşmak için: M2 Yenikapı – Hacıosman metrosu “Şişli / Mecidiyeköy” durağında inip “Şişli” çıkışını kullanarak Cevahir AVM ‘ye ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Kurtköy Metro Durağı Nerede?(Soru)

Istinye park izmir metro hangi durak?

İzmir İstinye Park AVM’ye metro ile gitmek isteyenler Fahrettin Altay durağında inmesi gerekiyor. Metro durağı AVM’nin önünde bulunuyor.

Istinye park izmir açildi mı?

Ege Bölgesi’nin alışveriş, yeme içme ve eğlence merkezi olmaya hazırlanan ve bölge turizmine de önemli bir katkı sağlamayı hedefleyen İstinyePark İzmir ‘in kapıları ziyaretçilerine açıldı. Üçkuyular’daki İstinyePark ‘ın 4 bin kişiye istihdam sağlaması planlandı.

Fahrettin Altay istinye park ne zaman açılacak?

İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020’de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

Nispetiye metro hangi hat?

M6 Levent-Boğaziçi Ü./Hisarüstü Metro Hattı

Zorlu Center için hangi metro durağı?

Zincirlikuyu-3 durak, Beşiktaş içindeki Zorlu Center konumuna en yakındır.

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya Avm hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek cevap Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonra Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.

Anadolu yakasından Sarıyer’e Nasıl Gidilir?

Anadolu yakasından Sarıyer’e ulaşım sağlamak için; metrobüs hattını kullanabilir ve Mecidiyeköy metrobüs durağında indikten sonra M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir. Sarıyer ile Anadolu yakası ulaşımda ayrıca dilerseniz; Çubuklu- İstinye arabalı vapur hattını da kullanabilirsiniz.

Istinye park hangi ilde?

İstinye Park AVM Nerede Haritası Pınar Mh. Sarıyer Istanbul.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *