Metro Ile Olimpiyat Stadına Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Olimpiyat Stadına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Olimpiyat yakınından geçiyor: 79K, MK13, MK14, MK15, MK2.

Olimpiyat stadına metro var mı?

Atatürk Olimpiyat Stadı’na M3 metro hattını kullanarak da gidebilirsiniz. M3 metro hattına Yenikapı-Kirazlı, Mahmutbey, İkitelli Sanayi İstasyonlarında aktarma yapabilirsiniz. Marmaray ile Anadolu yakasından Yenikapı’ya inenler, buradan Kirazlı metrosuna binebilir.

Mecidiyeköyden Atatürk Olimpiyat Stadına nasıl gidilir?

Olimpiyat M3 metrosuna aktarma yapılır ve Olimpiyat istasyonunda inilir. M2 Yenikapı-Hacıosman metrosuna binilir, Şişli- Mecidiyeköy istasyonunda inilir. Şişli- Mecidiyeköy istasyonundan Mecidiyeköy Metrobüs durağına aktarma yapılır. Avcılar yönündeki metrobüse binilir, Merter istasyonunda inilir.

Olimpiyat Stadı hangi metro durağı?

M3 metro hattı aracılığıyla ulaşılabilen stat, M3 metro hattının son durağında yer alıyor. M3 metro hattına ulaşmak için de M1B Yenikapı-Kirazlı metro hattına binerek Kirazlı durağından M3’e aktarma yapabilirsiniz.

Atatürk Olimpiyat Stadı hangi ilçede?

1999 yılında İstanbul’un Başakşehir ilçesi İkitelli bölgesinde 584 hektarlık alana Olimpiyat Parkı’nın en büyük projesi olan Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nun yapımına başlandı. 2002 yılında yapımı tamamlanmıştır.

Atatürk Olimpiyat Stadı kime ait?

Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul ‘a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir.

Ikitelli metro nereye kadar gidiyor?

Toplam 13 kilometre uzunluğunda olacak Ataköy-Basın Ekspres- İkitelli Metrosu Ataköy-Basın Ekspres- İkitelli Metro Hattı açıldığında Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir ilçelerini birbirine bağlayacak.

You might be interested:  Alibeyköy Metro Istasyonu Nerede?(Soru)

Ikitelli’ye hangi metro gidiyor?

Bu Metro hatları İkitelli Sanayi yakınından geçiyor: M3.

Olimpa hangi durakta?

Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi durak, Basaksehir içindeki Olimpa AVM konumuna en yakındır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *