Metro Ile Ortaköye Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Ortaköy’e metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Marmaray Ortaköye gider mi?

Hangi Tren hatları Ortaköy yakınından geçiyor? Bu Tren hatları Ortaköy yakınından geçiyor: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

Tramvayla Ortaköye nasıl gidilir?

Bağcılar, Güngören tarafından gelen kişiler için ise Kabataş Bağcılar tramvay hattı ile Kabataş durağında inerek yine buradan Kalkan 22 ve 22E 25E otobüslerinden birinden birine binilerek Ortaköy’e ulaşmak mümkün olmaktadır.

Mecidiyeköy Ortaköye nasıl gidilir?

Ortaköy, Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e ulaşmak için ise taksi ve araç gibi kişiye özel ulaşım seçenekleri olduğu gibi toplu taşıma seçeneği de bulunmaktadır. DT1 ve DT2 numaralı otobüsler Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e toplu taşıma ile ulaşım sağlamanın bilinen en kolay yollarındandır.

Beşiktaş’a hangi metro gider?

Metro ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Taksim durağında inmeniz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.

Ortaköyde en iyi kumpir hangisi?

Ortaköy’de kumpir nerede yenir denildiğinde akla gelen isimlerden biri de Ortaköy Destan Cafe’dir. Buradaki meşhur Ortaköy kumpir fiyatı ise oldukça ekonomiktir. Waffle, kumpir ve hamburgeri doya doya yemek istediğinizde tercih edeceğiniz Ortaköy Destan Cafe, sizlere nefis dakikalar yaşatacak.

You might be interested:  Metro Ne Zaman Açıldı?(Mükemmel cevap)

Marmaray ile Eminönü’ne nasıl gidilir?

M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binerek Ayrılıkçeşme de inmeli, diğer metro hattına binen yolcular ise Yenikapı’da inerek Marmaraya aktarma yapmalıdır. Oturduğunuz yere yakın Marmaray durağından, Marmaraya binebilir, Sirkeci durağında inebilirsiniz. Zaten Sirkeci durağında indiniz demek Eminönü ‘ne geldiniz demektir.

Beşiktaş yıldız parkına nasıl gidilir?

Yıldız Parkı ‘na gitmek için Beşiktaş ‘tan sahil yönünden geçen 57UL, U1, 42T, DT2, 40T, 40, 30D, U2, DT1, 22, 22RE 25E No’lu otobüslere binebilirsiniz. Taksim’den ise 42T, İstinye’ye giden 40T, Ortaköy’e giden DT2 No’lu otobüsü kullanabilirsiniz. Kabataş’tan 25E, 22RE, 22 No’lu otobüsler bu istikametten geçiyor.

Taksim Ortaköy nasıl gidilir?

Taksim meydanından Ortaköy semtine gidebilmek için meşhur Taksim heykelinin karşısında yer alan AKM önünden kalkan ve Bebek ile Sarıyer tarafına giden DT1 ya da DT2 isimli otobüslere binerek gidebilirsiniz. Üstelik 15 dakika gibi kısa bir mesafede gidebilirsiniz. Yürüyerek gitmek isteyenler içinse harika bir rotadır.

Karaköye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Karaköy yakınından geçiyor: 28T, 30D, 32, 46Ç, 54E, 66, 82, 97GE.

Erenköye hangi otobüs gider?

Ataşehir bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Erenköy adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 10, 133F, 19, 19F.
 • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 • Metro: M4.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-308, MİNİBÜS: C-54, MİNİBÜS: C-70.

Mecidiyeköy’den Ortaköye hangi Otobüs gider?

DT1 ve DT2 numaralı otobüsler Mecidiyeköy ‘ den Ortaköy’e toplu taşıma ile ulaşım sağlamanın bilinen en kolay yollarındandır.

Ortaköye hangi iett gider?

ORTAKÖY DURAĞI

 • 22 İSTİNYE DEREİÇİ – KABATAŞ Hattın detayına git.
 • 22B BEBEK – KABATAŞ Hattın detayına git.
 • 22RE FATİH SULTAN MEHMET – BEŞİKTAŞ Hattın detayına git.
 • 25E SARIYER – KABATAŞ Hattın detayına git.
 • 40 RUMELİFENERİ / GARİPÇE – TAKSİM. Hattın detayına git.
 • 40T İSTİNYE DEREİÇİ – TAKSİM.
 • 42T BAHÇEKÖY – TAKSİM.
You might be interested:  Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(Soru)

40T nereden kalkıyor?

40T (İETT) 40T otobüs hattının ilk durağı Gümüşsuyu Peron olup son durağı İstinye Dereiçi durağıdır. 40T (Gümüşsuyu Peron‎→İstinye Dereiçi), hafta içi çalışıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *