Metro Ile Otogara Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu‘na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenler Otogar metro nerelere gidiyor?

ESENLER OTOGARI Esenler Otogarına M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ile ve Esenler – Otogar metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogara nasıl gidilir metrobüsle?

Metrobüs ile Esenler’e gitmek için ise şu güzergahı takip edebilirsiniz;

  1. Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binin.
  2. Metrobüsten Merter Metrobüs Durağı’nda inin.
  3. Merter Metro istasyonuna ulaşın.
  4. Aksaray yönüne giden metroya binin.
  5. Metrodan otogarda inin.

Izmir Otogar metro var mı?

İZMIR METROSU, Bornova bölgesinde bulunan İZmir Otogar Bağlantısı konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 06:00 civarında geçer.

Istanbul Beşiktaş hangi Otogara yakın?

Beşiktaş bölgesinde bulunan İstanbul Bayrampaşa otogarı konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Valideçeşme durak, Beşiktaş içindeki İstanbul Bayrampaşa otogarı konumuna en yakındır.

Esenler metro nereye gider?

ESENLER OTOGARI Esenler Otogarına M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ile ve Esenler – Otogar metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Metro Ne Zaman Açıldı?

Yenikapı Esenler Otogar Metro kaç dakika?

M1B işletmesi, Yenikapı ile Otogar istasyonları arasında M1A hattı ile ortak yapılmaktadır. Otogar İstasyonu’ndan sonra ayrılan hat, Esenler ve Bağcılar Meydan’dan geçerek Kirazlı bölgesinde M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir metro hattı ile entegre olarak sonlanmaktadır. Sefer Süresi: 25 Dk.

Alibeyköy otogara hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Alibeyköy Cep Otogarı yakınından geçiyor: 47A, 47F, 47L, 48A, 49Z.

Esenler otogara nasıl?

Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenler Otogar yeni havalimanı kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı’na yaklaşık 35-40 km mesafede.

Izmir Bornova metrodan otogara nasıl gidilir?

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

Izmir terminalden Urla’ya Nasıl Gidilir?

İzmir Otobüs Terminali’ne ulaştıktan sonra Urla minibüslerine binebilirsiniz. Urla ‘ya İzmir ‘in içinden ulaşmak isterseniz ESHOT otobüslerini tercih edebilirsiniz. Fahrettin Altay Meydanı’ndan hareket eden 725 numaralı Urla -F. Altay otobüsüne binebilirsiniz.

Izmir otogara hangi Eshot gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Otogar İzotaş yakınından geçiyor: 117, 302, 60, 699.

Istanbul Beşiktaş hangi yakada?

Beşiktaş İstanbul ilinin bir ilçesidir. İl topraklarının Avrupa yakasında yer alır.

Eminönünden beşiktaşa hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Eminönü Beşiktaş Hattı yakınından geçiyor: 27E, 28, 28T, 29C, 29D, 30D, 41E, 62, 63.

Mecidiyeköy Beşiktaş nasıl gidilir?

Mecidiyeköy’den 30A ve 30M otobüs hatları ile çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Metro ile Taksim’e gelin. Burada sarı dolmuşlarla Beşiktaş’a ulaşabilirsiniz. Ya da şahsi aracınızla navigasyon aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *