Metro Ile Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Pendik Marmaray dan Sabiha gökçene nasıl gidilir?

Marmaray +Metro Metro durağının önünden KM22 nolu otobüse binerek terminale ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’ndan size en yakın duraktan metroya binecek, Kartal durağında ineceksiniz. Kartal metro durağının önünden bineceğiniz KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Marmaray ile Sabiha Gökçen nasıl giderim?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Marmaray ‘a en ucuz şekilde ulaşmak için kullanmanız gereken ulaşım yöntemi İETT otobüsüdür. Doğru İETT otobüsüne binerseniz, oldukça ucuza tren istasyonuna varabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’na en yakın Marmaray istasyonu, Pendik YHT İstasyonu’dur.

Metroyla Sabihaya nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Pendik metro durağından Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Pendik durağından MR60 numaralı otobüslere binerek Pendik ‘e ulaşabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmenin bir diğer yolu da Metro hattını kullanmaktır. Tavşantepe-Kadıköy Metro hattına binip Soğanlık durağında inerek 16S veya E10 numaralı otobüslere binerek rahatlıkla Sabiha Gökçen ‘e gidebilirsiniz.

You might be interested:  Tt Arena'Ya Nasıl Gidilir Metro?(Mükemmel cevap)

Pendik Marmaray Sabiha Gökçen arası kaç km?

9 kilometrelik Sabiha Gökçen Pendik metro güzergahında yolculuk süresinin yaklaşık 13,5 dakika sürmesi bekleniyor.

Sabihadan pendiğe nasıl gidilir?

İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı- Pendik Yüksek Hızlı Tren Garı arasında ulaşım, İETT’nin yeni açılan MR60 hattıyla sağlanıyor. Yeni açılan MR60 hat numaralı Pendik YHT- Sabiha Gökçen Havalimanı arasında ulaşımı sağlayan otobüsler, günde tek yön sefer süresi 23 dakika olmak üzere karşılıklı 27 sefer yapıyor.

Avrupa yakasından Sabiha Gökçen Havalimanına nasıl gidilir?

Avrupa Yakası ‘ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için öncelikle size en yakın yerden metrobüse binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inip, Ünalan durağından metroya binin. Daha sonra Kartal durağında KM22 no’lu belediye otobüsüne binerek Sabiha Gökçen’e ulaşabilirsiniz.

Esenler Otogardan Sabiha Gökçen Havalimanına nasıl gidilir?

Esenler Otogarından Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmanın en kolay yolu; Esenler ‘den Taksim’e giden İETT otobüslerinden birine binip Abdülhak Hamit Caddesi’ne ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Bu duraktan saat başı, SG-2 isimli Sabiha Gökçen Havalimanı otobüsleri kalkmaktadır.

Metrobüs ile Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Metrobüsten Uzunçayır Metrobüs Durağı’nda inin. “Uzunçayır Metrobüs Otobüs Durağı”na yürüyün. 16S Hatlı otobüse binin. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda (son durak) inin. Metrobüsten sonraki tahmini varış süresi 70-80 dk.

Sabiha Gökçene servisler nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

E 11 Kadıköy Sabiha Gökçen kaç dakika?

E – 11 (İETT) E – 11 ( Kadıköy ‎→ Sabiha Gökçen Havalimanı), her gün çalışıyor. Ek bilgi: E – 11 hattında 20 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 52 dakika.

You might be interested:  Metro Market Nasıl Girilir?(EN iyi 5 ipucu)

Taksim Sabiha Gökçen arası ne kadar sürer?

Havabüs Taksim – Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs Sefer Saatleri. Güncel havabüs servis saatleri için tıklayın. Sefer süresi ortalama 1.5 saat olup trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Pendik Sabiha Gökçen hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sabiha Gökçen Havaalanı yakınından geçiyor: 131C, 132H, E-11, E-9.

132H Pendik Sabiha Gökçen kaç dakika?

132H (İETT) 132H otobüs hattının ilk durağı Pendik olup son durağı Sabiha Gökçen Havalimanı durağıdır. 132H ( Pendik ‎→ Sabiha Gökçen Havalimanı), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 132H hattında 38 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 50 dakika.

Sabiha Gökçenden Pendiğe hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 132 H Sabiha Gökçen Havalimanı – Pendik yakınından geçiyor: E-10, KM25, KM27, KM29.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *