Metro Ile Sarıyere Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Sarıyer’e hangi metro gider?

Sarıyer’e metro bağlantısını kullanarak gitmek isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattını kullanarak aktarma yapabilirsiniz. Bu hat; Yenikapı, Haliç, Taksim, Şişli, Gayrettepe, Levent, Seyrantepe, Ayazağa bölgelerinden geçerek Hacıosman’a ulaşmaktadır.

Sarıyer Marmaray nasıl gidilir?

Sarıyer ‘e Marmaray bağlantısını kullanarak gitmek isterseniz; Marmaray Yenikapı istasyonunda indikten sonra M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız ve burada, Hacıosman metro durağında indikten sonra Sarıyer otobüs ya da minibüslerine aktarma yapmanız gerekmektedir.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Maslak metro ile nasıl gidilir?

Metrobüs kullanarak Maslak’a gelmek için; Zincirlikuyu ya da Mecidiyeköy duraklarında inebilirsiniz. Zincirlikuyu’da indikten sonra Gayrettepe metro istasyonundan M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanarak Maslak’a ulaşabilirsiniz. (İTÜ-Ayazağa durağında inmeniz gerekiyor.)

Ümraniye Sarıyer hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Meşhur Sarıyer Ümraniye yakınından geçiyor: 139, 14, 14DK, 19D, 522.

Eminönü’nden Sarıyer’e Otobüs var mı?

99A, İstanbul bölgesinde bulunan Eminönü -Sarıyer Vapuru konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. 06:21 civarında geçer.

You might be interested:  Metro Turizm Kimin?(Çözülmüş)

Kireçburnuna hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kireçburnu Sahili yakınından geçiyor: 25A, 25E, 29C, 40B, 42T.

Beşiktaş’a en kolay nasıl gidilir?

Beşiktaş’a giderken en çok tercih edilen ulaşım seçeneği, Üsküdar ve Kadıköy’den kalkan vapur seferleridir. İlçeye; metro, metrobüs, tramvay bağlantılarını kullanarak ya da otobüs, minibüs ve dolmuş ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beşiktaştan sarıyere hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Besiktas – Sariyer Hatti yakınından geçiyor: 29D, 41AT, 41E, 59RS.

Ortaköy için hangi durakta inilir?

Anadolu Yakası’ndan Ortaköy ‘e gitmek isteyenler için Kadıköy rıhtımdan Beşiktaş Vapuruna binerek Ortaköy ‘e yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağında indikten sonra buradan 22, 22RE, 25, 25E, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binilerek Ortaköy otobüs durağında inerek Ortaköy ‘e ulaşmak mümkündür.

Mecidiyeköy Ortaköye nasıl gidilir?

Ortaköy, Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e ulaşmak için ise taksi ve araç gibi kişiye özel ulaşım seçenekleri olduğu gibi toplu taşıma seçeneği de bulunmaktadır. DT1 ve DT2 numaralı otobüsler Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e toplu taşıma ile ulaşım sağlamanın bilinen en kolay yollarındandır.

Marmaray Ortaköye gider mi?

Hangi Tren hatları Ortaköy yakınından geçiyor? Bu Tren hatları Ortaköy yakınından geçiyor: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

Maslak için hangi metro?

Maslak ‘a gelirken / giderken Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanmanız gerekiyor; ve inmeniz gereken yer ise İTÜ – Ayazağa metro durağı. Bu durakta, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Windowist Plaza için ayrı ayrı çıkışlar bulunuyor.

Maslak Acıbadem Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

Yenikapı – Hacıosman metro hattının Darüşafaka durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi hangi metro durağı?

Metrodan İTÜ – Ayazağa İstasyonu durağında inmeli ve yaklaşık 2 dakika yürüyerek Bilim Sokak durağına gelmelisiniz. Buradan da SRY18 numaralı minibüse aktarma yapmalı ve Nişantaşı Üniversitesi durağında inmelisiniz. İndikten sonra 13 dakika kadar yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *