Metro Ile Silivri Ye Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Silivriye metrobüsle nasıl gidilir?

Metrobüs bağlantısını kullanarak Silivri ‘ ye gitmek isterseniz; Söğütlüçeşme ile Beylikdüzü arası hizmet veren 34AS metrobüs hattını kullanabilirsiniz. Bu hat ile Yenibosna durağında indikten sonra 303 no’lu otobüs hattına aktarma yaparak Silivri ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Silivri hangi otobüs gidiyor?

Silivri ilçesine otobüs ile gitmek isterseniz; 300, 303 ve 303B no’lu İETT hatlarını kullanabilirsiniz. Bu hatlar, Büyükçekmece ve Yenibosna bölgelerinden Silivri ‘ye ulaşım olanağı sunmaktadır. Silivri ‘ye otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Silivri nasıl bir yer?

Konum olarak İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Silivri ilçesi, Marmara Denizi kıyısındadır ve şehir merkezine oldukça uzak bir konumdadır. 45 km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olan ilçe, İstanbullular için popüler yazlık beldelerden biridir.

Silivri Cezaevi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Silivri Ceza İnfaz Kurumu yakınından geçiyor: 36ES, 36L, 49, H-6.

Silivriye deniz otobüsü var mı?

Silivri Avşa Adası Feribot Seferleri 2021 yılında Tekirdağ – Silivri – Beylikdüzü araç bağlantısı ile sağlanmaktadır. Silivri ‘den Avşa Adası’na direk feribot seferi yoktur. Ayrıca Marmara Adası ve Çınarlı Köyü’ne İstanbul Seyahat’in Avşa bağlantılı seferleri vardır.

You might be interested:  Kurtköy Metro Istasyonu Nerede Olacak?(Doğru cevap)

303 Silivri nereden kalkıyor?

303 hattı ( Silivri / Yenibosna Metro Yönü‎→Yenibosna Metro / Son Durak), Silivri / Yenibosna Metro Yönü durağından başlayıp Yenibosna Metro durağına gidene kadar 80 duraktan geçiyor. 303 hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 04:00’da çalışmaya başlıyor ve 22:30’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Avcılar metrobüsten Eminönüne nasıl gidilir?

METROBÜS İLE EMİNÖNÜ’NE ULAŞIM Metrobüs ile Eminönü’ne gitmek için bir metrobüse binip Zeytinburnu durağında inmeniz gerekmektedir. Ardından Eminönü’nden geçen T1 Bağcılar Kabataş hattına geçiş yaparak Eminönü durağında inmek yeterli olacaktır.

303B nereden kalkıyor?

303B (İETT – Ekstra Ücretli Hatlar) 303B otobüs hattının ilk durağı Otogar olup son durağı Silivri Cezaevi durağıdır. 303B (Otogar‎→Silivri Cezaevi), her gün çalışıyor.

Tekirdağ istanbul nasıl gidilir?

Tekirdağ Otogarı’na otobüs ile ulaşım 2.5 saat civarında sürmektedir ve bilet fiyatları 25-50 TL arasında değişmektedir. Tren yolculuğu ile gitmek için TCDD Trakya tren hattı kullanılabilir. Bu hat ile İstanbul – Tekirdağ arası yolculuk 2 saat civarında sürmektedir ve bilet fiyatları 15-20 TL civarındadır.

Silivrinin en güzel yeri neresi?

Silivri’nin en güzel ve bilinen yeri uzun sahil kordonudur. Bahar ayları ile hareketlenmeye başlayan sahil, yaz aylarında dışardan gelen misafirleriyle nüfusunu ikiye, üçe katlar. Silivri gezilecek yerler listemizin en başında en popüler ve güzel yer olan sahili bulunuyor.

Silivri Neyi Meşhur?

Silivri büyükbaş hayvancılıkta tanınan merkezlerden biri. Et konusunda ise Trakya’nın önemli yerlerinden. Köftesi ile meşhur Silivri ‘de yemek için tavsiyem size Silivri içinde Çardak ile sahil kısmında yer alan Köfteci Osman. Silivri’nin yoğurdu hakkında söylenen güzel sözler ise tamamen doğru.

Silivride neler var?

Silivri’de Gezilecek Yerler

  • Silivri Sahili.
  • Mustang Range Binicilik Kulübü
  • Klassis Golf Club.
  • Mimar Sinan Köprüsü
You might be interested:  Bakırköy Adliyesi Nasıl Gidilir Metro?(Mükemmel cevap)

Istanbul Silivri Cezaevi hangi semtte?

Semt /Mahalle olarak Semizkumlar Mh. ve Silivri ilçesine bağlıdır. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü posta kodu 34570.

Metris Cezaevi nerede hangi semtte?

Metris Cezaevi (resmî adıyla Metris 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu), İstanbul’un Esenler semtinde, Oruçreis Mahallesi’nde bulunan cezaevi.

Silivri Ceza Evi hangi ilde?

Silivri Cezaevi (resmî adı: Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü) İstanbul’un Silivri ilçesinde yer alan ve yapımı 2008 yılında tamamlanan cezaevidir. 8 tane L tipi kapalı, 1 tane T tipi kapalı ve 1 açık toplam 10 cezaevinden oluşan ” Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü”, Türkiye’nin en modern ve yüksek teknolojili,

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *