Metro Ile Taksime Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Marmaray ile Taksim’e nasıl gidilir?

Marmaray ile ulaşım sağlayacaksanız; Yenikapı durağında indikten sonra, M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yaparak, Şişhane ya da Taksim duraklarında inebilirsiniz. Ayrıca, Sirkeci durağında inerseniz; Kabataş- Bağcılar tramvay hattını kullanarak da aktarma yapmanız gerekmektedir.

Taksim’e hangi metro gider?

Bayrampaşa, Esenler istikametinden Taksim ‘ e gitmek isteyenler; Yenikapı-Havalimanına metrosuna binmeli ve Yenikapı durağında inmelidir. Yenikapı durağından Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Taksim durağına geldiğinde inmelidir.

Kadıköy Taksim metro ile nasıl gidilir?

1 – Kadıköy’den Taksim’e metrobüs+ metro ile gitmek için; Zincirlikuyu durağına gelindiğinde inilir, metro bağlantı yolu kullanılarak Yenikapı-Hacıosman metro hattının Gayrettepe durağına yürüyerek geçilir. Burada Yenikapı yönüne binilir ve Gayrettepe durağından sonra bu yöndeki 3. durak olan Taksim durağına ulaşılır.

Taksim Şişhane nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Taksim – Sishane Metrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 49T, 66, 74A, 80T, 89C, 93T, 97T, SG-2.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 3. Metro: M2, M7.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11, DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D44.

Gebze Marmaray hattı nereye kadar gidiyor?

Marmaray banliyö trenleri Gebze -Halkalı arasındaki 76 km’lik mesafede 43 istasyon ile hizmet vermektedir. Gebze -Halkalı arasında YHT’lere aktarma yapılan istasyonlarımız: Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı.

You might be interested:  Maslak Nasıl Gidilir Metro?(En iyi çözüm)

Marmaray ile Eminönü’ne nasıl gidilir?

M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binerek Ayrılıkçeşme de inmeli, diğer metro hattına binen yolcular ise Yenikapı’da inerek Marmaraya aktarma yapmalıdır. Oturduğunuz yere yakın Marmaray durağından, Marmaraya binebilir, Sirkeci durağında inebilirsiniz. Zaten Sirkeci durağında indiniz demek Eminönü ‘ne geldiniz demektir.

Taksim Meydana hangi otobüs gider?

Taksim, Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Taksim Meydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 129T, 32T, 37T, 54E, 66, 80T, 93T, DT1, SG-2.
 • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 • Metro: M2.
 • Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-36, DOLMUŞ: D-61.

Yenibosna metro taksime gider mi?

Hangi Metro hatları 73 Yenibosna Metro – Taksim yakınından geçiyor? Bu Metro hatları 73 Yenibosna Metro – Taksim yakınından geçiyor: M1A, M1B.

Metrobüsle istiklal caddesine nasıl gidilir?

Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında inerek Taksim -Hacıosman metrosuna aktarma yapabilirsiniz. Ayrıca Bağcılar-Kabataş tramvay hattının Kabataş durağında inip füniküler hattıyla da İstiklal Caddesi ‘ne gidebilirsiniz.

Metro ile Karaköye nasıl gidilir?

METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek yeterli olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün ardından Kadıköy’e ulaşılmaktadır.

Kartal metro ile taksime nasıl gidilir?

Kartal -Kadıköy metrosu ile Kadıköy rıhtıma ulaştıktan sonra Kadıköy’den Taksim’e vapur ile gitmenin diğer bir yöntemi yine Kadıköy rıhtımdan kalkan Kabataş vapuruna binmektir. Kabataş’ta indikten sonra Taksim -Kabataş Füniküler hattı kullanılarak, üç dakikada ulaşılabilir.

Kadıköy Taksim dolmuş kaça kadar?

DOLMUŞ: D-31 minibüs / dolmuş hattı ( Taksim ), Kadıköy durağından başlayıp Taksim -2 durağına gidene kadar 16 duraktan geçiyor. DOLMUŞ: D-31 minibüs / dolmuş hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:50’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

You might be interested:  Gazi Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(Soru)

Beyoğlu Şişhaneye nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Şişhane adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 30D, 46Ç, 54E, 55T, 66, 74A, 97T.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 3. Metro: M2.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11.

Galataya hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Galata Kulesi Meydanı yakınından geçiyor: 28, 28T, 30D, 46Ç, 55T, 66, 74A, 89C, 97T.

Taksimden Beşiktaş nasıl gidilir?

Taksim meydanından Beşiktaş tarafına dolmuşlarla gidebilir ya da yürüyerek 5 dakikada gidebilirsiniz. İki mesafe arası yalnızca 3 km. Dolmuş ile gitmek isteyenler Gezi parkının yanındaki dolmuşlara binebilir. Yürümek isteyenler ise Gümüşsuyu tarafından aşağı doğru çabucak gidebilirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *