Metro Ile Taksim’E Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Bayrampaşa, Esenler istikametinden Taksim’e gitmek isteyenler; Yenikapı-Havalimanına metrosuna binmeli ve Yenikapı durağında inmelidir. Yenikapı durağından Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Taksim durağına geldiğinde inmelidir.

Marmaray ile Taksim’e nasıl gidilir?

Marmaray ile ulaşım sağlayacaksanız; Yenikapı durağında indikten sonra, M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yaparak, Şişhane ya da Taksim duraklarında inebilirsiniz. Ayrıca, Sirkeci durağında inerseniz; Kabataş- Bağcılar tramvay hattını kullanarak da aktarma yapmanız gerekmektedir.

Kadıköy Taksim metro ile nasıl gidilir?

1 – Kadıköy’den Taksim’e metrobüs+ metro ile gitmek için; Zincirlikuyu durağına gelindiğinde inilir, metro bağlantı yolu kullanılarak Yenikapı-Hacıosman metro hattının Gayrettepe durağına yürüyerek geçilir. Burada Yenikapı yönüne binilir ve Gayrettepe durağından sonra bu yöndeki 3. durak olan Taksim durağına ulaşılır.

Taksim Meydanı hangi otobüs gider?

Taksim, Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Taksim Meydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 129T, 32T, 37T, 54E, 66, 80T, 93T, DT1, SG-2.
  • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  • Metro: M2.
  • Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-36, DOLMUŞ: D-61.

Beşiktaş’a hangi metro gider?

Metro ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Taksim durağında inmeniz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Metro Passenger Kart Nasıl Alınır?(Çözülmüş)

Taksime gitmek için hangi durakta inilir?

Metrobüse binerek Mecidiyeköy durağında inmelidir. İndikleri duraktan Yenikapı- Hacıosman metrosuna aktarma yaparak, metroya binmeli ve Taksim durağına geldiğinde inilmelidir. Bayrampaşa, Esenler istikametinden Taksim’e gitmek isteyenler; Yenikapı-Havalimanına metrosuna binmeli ve Yenikapı durağında inmelidir.

Gebze Marmaray hattı nereye kadar gidiyor?

Marmaray banliyö trenleri Gebze -Halkalı arasındaki 76 km’lik mesafede 43 istasyon ile hizmet vermektedir. Gebze -Halkalı arasında YHT’lere aktarma yapılan istasyonlarımız: Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı.

Metro ile Karaköye nasıl gidilir?

METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek yeterli olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün ardından Kadıköy’e ulaşılmaktadır.

Kartal metro ile taksime nasıl gidilir?

Kartal -Kadıköy metrosu ile Kadıköy rıhtıma ulaştıktan sonra Kadıköy’den Taksim’e vapur ile gitmenin diğer bir yöntemi yine Kadıköy rıhtımdan kalkan Kabataş vapuruna binmektir. Kabataş’ta indikten sonra Taksim -Kabataş Füniküler hattı kullanılarak, üç dakikada ulaşılabilir.

Kadıköy Taksim dolmuş kaça kadar?

DOLMUŞ: D-31 minibüs / dolmuş hattı ( Taksim ), Kadıköy durağından başlayıp Taksim -2 durağına gidene kadar 16 duraktan geçiyor. DOLMUŞ: D-31 minibüs / dolmuş hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:50’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Taksim Bağcılar nasıl gidilir?

Taksimden Bağcılara otobüsle gidebilmek için 79T nolu otobüsle gidebileceğiniz gibi metro hattı ile de gidebilirsiniz. Taksimde Hacıosman metrosuna biniyorsunuz. Yenikapı durağında inip Kirazlı metrosuna aktarma yapıyorsunuz. Sonra Bağcılar durağında inip direk meydana çıkabilirsiniz.

85T nereden kalkıyor?

85T otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı Harbiye durağıdır. 85T (Cevizlibağ‎→Harbiye), hafta içi çalışıyor.

You might be interested:  Istanbul Metro Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

Beşiktaş’a hangi Otobüs gider?

OTOBÜS İLE BEŞİKTAŞ’A ULAŞIM Beşiktaş’a ulaşım sağlamak için Beşiktaş Meydan durağından geçen 62, 30A, 29C, 27E, 129T, 43R, 58A, 559C, 63, 41E, İST- 19, 58N, 36L, U2, 40B, 27SE, 29D numaralı otobüsleri tercih edilebilir.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *