Metro Ile Üsküdara Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Yenikapı metrodan üsküdara nasıl gidilir?

Avrupa yakasından Hacıosman – Yenikapı metro hattına yakın olanların Üsküdar ‘a en hızlı şekilde gelmeleri için kullanacakları yöntem ise Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Zincirlikuyu durağına gelip, buradan Söğütlüçeşme yönüne giden 34 A Cevizlibağ – Söğütlüçeşme, 34 AS Avcılar – Söğütlüçeşme, 34 G Beylikdüzü –

Marmarayla Uskudara nasil giderim?

Marmaray ile Üsküdar ‘a Ulaşım Üsküdar ‘a bağlı Acıbadem semtinde yer alan Ayrılıkçeşmesi durağı’ndan, Sirkeci’den, Yenikapı’dan ve Kazlıçeşme duraklarından Marmaray’a binerek, Üsküdar ‘a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaray durakları arası 4 dakika sürmektedir ve toplamda 5 durak bulunmaktadır.

Üsküdardan metro ile Kadıköy’e nasıl gidilir?

Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ile Kadıköy’e ulaşım sağlamak için; Ayrılıkçeşmesi durağında indikten sonra, metro bağlantısını kullanarak, bir durak sonra Kadıköy durağında inebilirsiniz. Marmaray durakları arası ulaşım, ortalama 4 dakika sürmektedir.

Üsküdar Avcılar nasıl gidilir?

Avcılar’dan Üsküdar ‘a gitmek için iki seçeneğiniz bulunuyor. Bunun için metrobüs hattını kullanabilirsiniz. Avcılar’dan AS yani Avcılar -Söğütlüçeşme aracına binmeniz gerekiyor. Anadolu yakasında bulunan Burhaniye durağında inerek Üsküdar ‘a ulaşabilirsiniz.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

You might be interested:  Koruparka Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Kadıköy Üsküdar nasıl gidilir?

Kadıköy’den Üsküdar ‘a ulaşmak oldukça kolaydır. Buraya şahsi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi Kadıköy’den kalkan İETT otobüsleri yaklaşık 10-15 dakika içerinde Üsküdar ‘a varabilirsiniz. Kadıköy’den Üsküdar ‘a giden İETT Otobüsleri şunlardır; 15F – BEYKOZ – KADIKÖY.

Marmaray ile Beyoğlu’na nasıl gidilir?

Marmaray ile Beyoğlu ilçesine doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ulaşım aracı ile Beyoğlu ‘ na gitmek isterseniz, Yenikapı durağında inmeli ve M2 Yenikapı metro bağlantısı ile aktarma yapmalısınız.

Marmaray ile Karaköye nasıl gidilir?

Marmaray ile gelecekseniz; Sirkeci durağında inerek T1 Bağcılar-Kabataş tramvay hattına ya da Yenikapı durağında inerek M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Tramvay ile aktarma yapacaksanız; Fındıklı, Tophane ya da Karaköy duraklarında inmeniz gerekmektedir.

Kadıköye Marmaray ile nasıl gidilir?

MARMARAY İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Kadıköy’e gitmek için Marmaray’ın herhangi bir durağından binilerek Anadolu Yakası duraklarından olan Ayrılık Çeşmesi’nde inilmesi gerekmektedir. Sonrasında Kadıköy’e yürünerek gidilebileceği gibi Kadıköy-Kartal metro hattı ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Üsküdardan Kadıköy’e vapur var mı?

Karşılıklı olarak hafta içi günlerde 14; hafta sonu ve resmi tatillerde ise 12 sefer gerçekleştirilecek. Kadıköy – Üsküdar bağlantısı 25 dakika, Üsküdar – Ortaköy 10 dakika ve toplum yolculuk süresi 35 dakika olacak.

Zincirlikuyu Kadıköy nasıl gidilir?

Avrupa yakasından gelmek isteyenler ise Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme durağında 34 A Cevizlibağ – Söğütlüçeşme, 34 AS Avcılar – Söğütlüçeşme, 34 G Beylikdüzü – Söğütlüçeşme veya 34 Z Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme nolu metrobüslerden birine binerek direk Kadıköy ‘e ulaşabilirler.

Üsküdar Kadıköy hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kadıköy – Üsküdar yakınından geçiyor: 11T, 12, 13, 14, 14F, 15F.

You might be interested:  M7 Mahmutbey-Esenyurt Metro Hattı Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Üsküdar’dan Beşiktaş nasıl gidilir?

Üsküdar ‘ dan Beşiktaş ‘a vapur ile ulaşım, ortalama 10-15 dakika sürmektedir. Dentur Avrasya’nın motor seferlerini kullanarak daha kısa bir sürede de ulaşım sağlayabilirsiniz. Üsküdar ‘ dan Beşiktaş ‘a 06:10 ile 00:45 saatleri arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Marmaray Avcılar’a gider mi?

Marmaray bağlantısını kullanarak Avcılar’a gitmek isterseniz; Yenikapı durağında inebilirsiniz. Yenikapı durağında indikten sonra M2 Hacıosman- Yenikapı metro hattına aktarma yapmanız ve Gayrettepe metro durağında indikten sonra metrobüse aktarma yaparak Avcılar durağında inmeniz gerekmektedir.

Avcılar Marmaray nasıl gidilir?

Avcılar ilçesine Marmaray ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Marmaray bağlantısını kullanarak Avcılar ‘a gitmek isterseniz; Yenikapı Marmaray durağında inerek M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *