Metro Ile Üsküdar’A Nasıl Gidilir?(Soru)

Kartal – Kadıköy metrosu ile Üsküdar’a gitmek için Ünalan durağında inilir ve buradan sıkça geçen Üsküdar minibüsleri ile kısa bir sürede Üsküdar merkezine ulaşılır.

Üsküdar’a metro var mı?

Metro ile Üsküdar’a Ulaşım Üsküdar’a metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Üsküdar’a ulaşabileceğiniz metro hattı; M5 Üsküdar-Yamanevler metro hattı olarak geçmektedir.

Üsküdar metro hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Üsküdar metro istasyonu yakınından geçiyor: 11T, 11Ü, 11ÜS, 2, 320A.

Pendik-Üsküdar nasıl gidilir?

Kartal bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden pendik – üsküdar 16A adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 132P, 133AK, 133KT, 133T, 16, 16D.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50.

Üsküdar Avcılar nasıl gidilir?

Avcılar’dan Üsküdar ‘a gitmek için iki seçeneğiniz bulunuyor. Bunun için metrobüs hattını kullanabilirsiniz. Avcılar’dan AS yani Avcılar -Söğütlüçeşme aracına binmeniz gerekiyor. Anadolu yakasında bulunan Burhaniye durağında inerek Üsküdar ‘a ulaşabilirsiniz.

Üsküdara gitmek için metrobüste hangi durakta inilir?

Metrobüs ‘ten Uzunçayır durağında inilir ve buradan sıkça geçen Üsküdar minibüsleri ile kısa bir sürede Üsküdar merkezine ulaşılır.

Ümraniye Üsküdar metro kaç dakika?

Çekmeköy – Atatürk Havalimanı 68 dakika olacak. Üsküdar – Ümraniye arası 9 durak olarak hizmet veren metro, Çekmeköy’ün de açılmasıyla durak sayısını 16’ya çıkardı. Metro hattında her 5 dakikada bir sefer yapılacak. Böylece, Sancaktepe’den Üsküdar ‘a 27, Ümraniye ‘ye 15,5 dakikada yolculuk yapılacak.

You might be interested:  Kadıköy Metro Nasıl Gidilir?(Soru)

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Beykoza en kolay nasıl gidilir?

Beykoz’a ulaşımda tercih edebileceğiniz seçeneklerin başında, vapur ile ulaşım gelmektedir. Kanlıca, Anadolu Kavağı, Paşabahçe, Çubuklu, Anadolu Hisarı semtlerine vapur ile ulaşım mümkündür. Şehir hatlarının Anadolu Kavağı- Üsküdar ve Çengelköy- İstinye vapur seferleri ile Beykoz’a gidebilirsiniz.

Üsküdardan Pendik hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları pendik – üsküdar 16A yakınından geçiyor: 132K, 132P, 16, 16D.

Üsküdar’dan Beşiktaş nasıl gidilir?

Üsküdar ‘ dan Beşiktaş ‘a vapur ile ulaşım, ortalama 10-15 dakika sürmektedir. Dentur Avrasya’nın motor seferlerini kullanarak daha kısa bir sürede de ulaşım sağlayabilirsiniz. Üsküdar ‘ dan Beşiktaş ‘a 06:10 ile 00:45 saatleri arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Üsküdardan Maltepe’ye hangi otobüs gider?

Üsküdar durağında inerseniz; 16A no’lu Üsküdar – Pendik otobüs hattına aktarma yaparak Maltepe ‘ ye gidebilirsiniz.

Marmaray Avcılar’a gider mi?

Marmaray bağlantısını kullanarak Avcılar’a gitmek isterseniz; Yenikapı durağında inebilirsiniz. Yenikapı durağında indikten sonra M2 Hacıosman- Yenikapı metro hattına aktarma yapmanız ve Gayrettepe metro durağında indikten sonra metrobüse aktarma yaparak Avcılar durağında inmeniz gerekmektedir.

Avcılar Marmaray nasıl gidilir?

Avcılar ilçesine Marmaray ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Marmaray bağlantısını kullanarak Avcılar ‘a gitmek isterseniz; Yenikapı Marmaray durağında inerek M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Avcılar metrobüsten Eminönüne nasıl gidilir?

METROBÜS İLE EMİNÖNÜ’NE ULAŞIM Metrobüs ile Eminönü’ne gitmek için bir metrobüse binip Zeytinburnu durağında inmeniz gerekmektedir. Ardından Eminönü’nden geçen T1 Bağcılar Kabataş hattına geçiş yaparak Eminönü durağında inmek yeterli olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *