Metro Ile Yenikapıya Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Yenikapıya hangi metro gider?

Bu Metro hatları Yenikapı yakınından geçiyor: M1A, M2.

Yenikapı IDO iskelesine metro ile nasıl gidilir?

İDO Yenikapı İskelesi’ne ulaşım sağlayabileceğiniz bir diğer toplu taşıma aracı, metro hattıdır. M2 Hacıosman – Yenikapı güzergahını kullanarak trafiğe takılmadan hızlıca Yenikapı İskelesi’ne varabilirsiniz. M2 hattına alternatif olarak ise, M1A ve M1B metro hatlarını da tercih edebilirsiniz.

Yenikapı metrodan Eminönüne nasıl gidilir?

Metro İle Eminönü’ne Nasıl Gidilir? Eminönü önünden geçen bir metro mevcut değildir. Ancak M2 Yenikapı -Taksim-Hacıosman metrosuna binerek, İstanbul Üniversitesi-Vezneciler durağında inebilirsiniz. Burada indikten sonra biraz yürüyerek Eminönü’ne ulaşmak mümkündür.

Yenikapı’dan Bagcilara nasil gidilir?

Yenikapı durağında inecekseniz; Yenikapı – Kirazlıtepe metro hattına aktarma yaparak Bağcılar’a gidebilirsiniz. Kazlıçeşme durağında inecekseniz; 97E no’lu Mahmutbey / Güneşli- Kazlıçeşme otobüs hattına aktarma yaparak Bağcılar’a gidebilirsiniz.

Mall of Istanbul Metro hangi durak?

Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Yenikapı Metro Marmaraya yakın mı?

Yenikapı Marmaray 146 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

You might be interested:  Baltalimanı Kemik Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine nasıl gidilir?

Yenikapı, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İDO Yenikapı İskelesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 30D, 41Y, 47A, 77, BN1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1B, M2.

Yenikapı İDO hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İDO Yenikapı Feribot İskelesi yakınından geçiyor: 30D, 41Y, 70KY, 77, 88A, BN1.

Yenikapı Şirinevler Metro kaç dakika?

Yön: Ataköy – Şirinevler → Yenikapı Duraklar: 15 Yolculuk Süresi: 26 dk Hat Özeti: Ataköy – Şirinevler, Bahçelievler, İncirli, Zeytinburnu, Merter, Davutpaşa – Ytü, Terazidere, Otogar, Kocatepe, Sağmalcılar, Bayrampaşa – Maltepe, Topkapı – Ulubatlı, Emniyet – Fatih, Aksaray, Yenikapı M1A metro hattı (Ataköy – Şirinevler

Marmaray Eminönüne gidiyor mu?

Anadolu Yakası’nda oturan ya da konaklayan kişiler için Eminönü’ne en kolay ulaşım seçenekleri Marmaray ve vapurdur. Avrupa Yakası’nda oturan ya da konaklayan kişiler için ise metro, tramvay ve Marmaray gibi çeşitli seçenekler mevcuttur.

Mecidiyeköy Eminönü metro ile nasıl gidilir?

Şişli ‘den Eminönü ‘ne nasıl gidilir Mecidiyeköy ‘den Eminönü ‘ne gitmekle aynı. Öncelikle yeşille gösterilmiş olan M2 metrosu ile Taksim’e gitmelisiniz. Taksim’den füniküler ile Kabataş’a inebilirsiniz. Kabataş’tan da yukarıdaki şekilde mavi renkle gösterilen T1 tramvayını kullanarak Eminönü ‘ne ulaşabilirsiniz.

Eminönü’ne hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Eminönü İETT Durakları yakınından geçiyor: 28T, 30D, 38E, 46Ç, 54E, 66, 74A, 79E, 90, 93, EM1, EM2.

Marmarayla Bagcilara nasil gidilir?

Marmaray ile Bağcılar’a gitmek isterseniz; Marmaray’ın Yenikapı durağında inmeniz gerekmektedir. Yenikapı durağında indikten sonra M1B Yenikapı- Kirazlı metro hattına aktarma yapmanız ve Bağcılar Meydan ya da Kirazlı durağında inmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Akasya Avm Metro Nasıl Gidilir?

Yenikapı Kirazlı metro kaç dk?

13 istasyon bulunan Yenikapı – Kirazlı Metro Hattı, 06.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup sefer süresi yaklaşık 25 dakika (Tek yön) sefer sıklığı ise 4 (Pik Saatte) dakikadır.

Yenikapı Kirazlı metro kaça kadar açık?

M1B metro hattı ( Yenikapı ‎→ Kirazlı – Bağcılar), Yenikapı durağından başlayıp Kirazlı durağına gidene kadar 13 duraktan geçiyor. M1B metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:05’da çalışmaya başlıyor ve 23:52’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *