Metro Ile Zeytinburnuna Nasıl Gidilir?

Marmaray ile Zeytinburnuna nasıl gidilir?

Marmaray ile Zeytinburnu ilçesine doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz. Halkalı ile Gebze arasında hizmet veren Marmaray hattı ile Zeytinburnu’na gitmek için; Zeytinburnu durağında inmeniz gerekmektedir. Zeytinburnu’na Marmaray ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Zeytinburnu hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Zeytinburnu yakınından geçiyor: 93, 93C, 93M, 93T, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Zeytinburnu Metro hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Zeytinburnu Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 31, 72T, 89B, 94Y, 97T, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Zeytinburnu halkalı nasıl gidilir?

Zeytinburnu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden halkalı atakent avrupa konutları 3 adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 72T, 82, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, MR11.
  2. Tren: MARMARAY ( HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A, M1B.
  4. Tramvay: T1.

Kadıköy Cuma Pazarı Marmaray hangi durak?

Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

Beşiktaşta Marmaray var mı?

Beşiktaş ‘a İstanbul’un Anadolu yakasından ulaşım sağlamak isterseniz, tercih edebileceğiniz toplu taşıma araçlarından biri Marmaray ‘dır.

Zeytinburnu Eminönü Nasıl Gidilir?

Zeytinburnu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden zeytinburnu Eminönü sahilyolu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 93M, BN1, MR20.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D13.
You might be interested:  Pendik Metro Nereye Kadar Gidiyor?(En iyi çözüm)

Zeytinburnundan Eminönü’ne nasıl gidilir?

Metrobüs ile Eminönü ‘ne gitmek isteyen yolcular, Zeytinburnu durağında inerek direkt olarak T1 Bağcılar-Kabataş hattına aktarma yapmalıdır. Ardından kolayca Eminönü’ne ulaşım sağlayabilirler.

97E nereye gidiyor?

97E otobüs hattının ilk durağı Bölge İdare Mahkemesi olup son durağı Kazlıçeşme Marmaray durağıdır. 97E (Bölge İdare Mahkemesi‎→Kazlıçeşme Marmaray), hafta içi çalışıyor.

Zeytinburnu hangi tarafta kalıyor?

Zeytinburnu İstanbul’un Avrupa yakasında, 12 km2 yüzölçümüne sahip bir ilçedir.

Zeytinburnu Taksim nasıl gidilir?

Zeytinburnu ‘na gidebilmek için öncelikle Taksimde Marmaray kullanabilirsiniz. Dileyenler M1A metro hattını da kullanarak gidebilir. Bunun yanı sıra A-27 minibüsüne binerekte gidebilirsiniz. İETT hatlarını kullanarak gitmek isteyenler ise 35, 48A, 72T, 93, 93M, 93T nolu hatları kullanabilir.

Mecidiyeköy Marmara foruma nasıl gidilir?

E5 Mecidiyeköy yönünden Havalimanı istikametini takip ederken Merter’den yan yola sapıp, Veliefendi – Osmaniye-Zeytinburnu – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz.

89A nereden kalkıyor?

89A (İETT) 89A otobüs hattının ilk durağı Zeytinburnu olup son durağı Kanuni Sultan Süleyman durağıdır. 89A (Zeytinburnu‎→Kanuni Sultan Süleyman), her gün çalışıyor.

79G kac dakika?

79G (İETT) Ek bilgi: 79G hattında 64 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 75 dakika. Yolda mısınız? 930 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit’e güvendiğini keşfedin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *