Metro Kartımda Ne Kadar Para Var?(Çözüm bulundu)

Anka kartımda ne kadar var?

Ulaşımda kolaylığı artırmak için hayata geçirilen “Tek SMS’le EGO Cepte” hizmetiyle, kart bakiye bilgisini öğrenmek için, tüm telefonlardan, Ankarakart’ın üzerindeki numaranın tamamını ya da son sekiz hanesini yazıp 0312 911 3 911’e SMS atmak yeterli olacak.

Ankara kartta para var mı?

Ankara ‘da ulaşım artık cep. telefonlarına taşınıyor! Artık AnkaraKart Mobil ile N Kolay Ankara Kart ‘larınıza para yükleyebilir, bakiyenizi kontrol edebilir ve kart hareketlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Ankarakart bakiye nasıl sorgulanır?

Bakiye sorgulamak isteyen kişiler https://www. ankarakart.com.tr/ sitesine giriş yaparak bakiye sorgulama işlemlerini yapabilir. Bu site aynı zamanda yapılan son 10 harcamayı da gösteriyor. Yapılan harcamalar kolayca takip edilerek, bakiyenin azalması durumunda bakiye eklemesi yapabilirsiniz.

Ankara karta en fazla kaç TL yüklenir?

Ankarakart’a en az 1 TL en fazla 1000 TL tutarında bakiye yüklenmektedir. Mobil uygulamadan yüklenecek maksimum bakiye ise 100 TL ‘dir.

Başkent kartta ne kadar para var?

Başkent Kart ‘ınızın bakiyesini öğrenmek için alışveriş yaptığınız kasa görevlisine bakiyenizi söylerseniz size kartınızda bulunan tutarı söyleyecektir.

Akbil sorgulama nasıl yapılır?

İSTANBULKART BAKİYE SORGULAMA NASIL YAPILIR? İnternetten bakiye sorgulamaları https://www.istanbulkart. istanbul/ üzerinden yapılabiliyor. Öncelikle online işlemler alanından üye olduktan sonra karta dair tüm detaylara ulaşılabiliyor.

You might be interested:  Hangi Şehirde Metro Var?(Çözülmüş)

Başkent karttan para çekilir mi?

Başkent Karttan Para Çekebilir miyim? Para yatırıp çekebilir, kartınızı kişiselleştirdikten sonra ise karttan karta para gönderebilir ve diğer tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kolay Ankara Kart nedir?

N Kolay Ankara Kart, kartınıza yükleyeceğiniz bakiye ile Ankara ‘da EGO’ya bağlı toplu taşıma araçlarında kullanabileceğiniz, Türkiye’de ve Dünyada Visa/MasterCard logosu bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabileceğiniz Aktif Bank’a ait bir ön ödemeli karttır.

Ankara otobüs kartı nereden alınır?

Ankara Kart Nasıl Alınır? Tam Ankara Kart kişiye özel olmadığı için bayilerden, Ankara Kart İşlem Merkezleri’nden veya Smart Banko’lardan satın alınabiliyor. Kişiselleştirilmiş bir kart tipi olan İndirimli Kart için başvuru yapmanız gerekiyor.

EGO öğrenci kaç TL?

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı EGO Genel Müdürlüğü’nün yeni toplu taşıma tarifesine ilişkin hazırladığı teklif, Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nce (UKOME) karara bağlandı. Buna göre, 3,25 lira olan Ankarakart tam biniş ücreti 4,5 lira, 1,75 lira olan öğrenci biniş ücreti 2,5 lira oldu.

Ankara EGO kart nereden alınır?

Kayıp ya da Kırık Kart İşlemleri İçin: Kızılay Metrosu veya Ankara Büyükşehir Belediyesi Ana Binası ( EGO Genel Müdürlüğü A Blok) Ankarakart İşlem Merkezine gelerek 22 TL ücret karşılığında yeni kartınızı alabilirsiniz.

Ankara Kart kime ait?

​N Kolay Ankara Kart, kartınıza yükleyeceğiniz bakiye ile Ankara ‘da EGO’ya bağlı toplu taşıma araçlarında kullanabileceğiniz, Türkiye’de ve Dünyada Visa/MasterCard logosu bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabileceğiniz Aktif Bank’a ait bir ön ödemeli karttır.

EGO karta nereden para yüklenir?

Şehrin çeşitli noktalarında bulunan smart veya mini banko cihazlar ile bayiler Ankara Kart ‘ın geleneksel yükleme metodu olarak kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Başkentliler bu cihazlara kartlarını okutarak, yükleme işlemini tamamlıyor.

EGO kartına yüklenen para geri alınır mı?

EGO Genel Müdürlüğü yetkilileri, indirimli öğrenci abonman kartlarının kullanım süresinin teknik olarak uzatılamadığına dikkat çekerek, “Öğrencilerimizin Başkent 153’e ya da EGO Genel Müdürlüğüne başvuru yapmaları halinde kullanmadıkları biniş ücretlerini bakiye olarak kartlarına geri yükleyebileceğiz.

You might be interested:  Bağcılar Metro Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Ankara Tam kart kaç basıyor?

Ankarakart ile; Tam: 4,50 TL. İndirimli: 2,50 TL. Tam aktarma: 2,25 TL. İndirimli aktarma: 1,25 TL.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *