Metro Ne Zamana Kadar Ucretsiz?(Çözüm bulundu)

Metrobüs ücretsiz mi?

2021 yılının geride bırakarak 2022 yılı sabahına uyandık. İstanbul’da her zaman olduğu gibi yoğunlukla metrobüs, tramvay ve otobüs gibi toplu taşıma araçları kullanılacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre metrobüs, tramvay ve otobüs 1 Ocak’ta ücretsiz olacak.

1 Ocak toplu taşıma ücretsiz mi?

Otobüs, metro, metrobüs, tramvay ve Marmaray için açıklama yapan İBB, toplu taşıma araçlarının yeni yılın ilk tatil günü 1 Ocak Cumartesi günü ücretsiz hizmet vereceğin duyurdu.

Iettler bedava mı?

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun teklifi ve İBB Meclisi’nin onayıyla, İstanbul’da son 2 yıldır dini ve ulusal bayramlar ile resmi tatillerde toplu ulaşım araçları ücretsiz hizmet veriyor. Yeni yılın ilk resmi tatil günü olan 1 Ocak 2022 Cumartesi günü de toplu taşıma ücretsiz olacak.

Ankara toplu taşıma ücretsiz mi?

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı EGO Genel Müdürlüğü’nün yeni toplu taşıma tarifesine ilişkin hazırladığı teklif, Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nce (UKOME) karara bağlandı. Buna göre, 3,25 lira olan Ankarakart tam biniş ücreti 4,5 lira, 1,75 lira olan öğrenci biniş ücreti 2,5 lira oldu.

İstanbul otobüs bedava mı?

1 Ocak günü İstanbul ‘da otobüs, metro ve metrobüs gibi ulaşım araçları ücretsiz olacak. İstanbul ‘da son 2 yıldır dini ve ulusal bayramlar ile resmi tatillerde toplu ulaşım araçları ücretsiz hizmet verdiği ve yeni yılın ilk resmi tatil günü olan 1 Ocak 2022 Cumartesi günü de toplu taşıma ücretsiz olacağı bildirildi.

You might be interested:  Ikeaya Metro Ile Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Iett 1 Ocak ücretsiz mi?

İstanbul’da toplu ulaşım araçları, yeni yılın ilk tatil günü olan 1 Ocak Cumartesi günü ücretsiz hizmet verecek. Yılbaşında yaşanacak yoğunluk nedeniyle, toplu ulaşım araçları da 24 saat çalışacak ve ek seferler konulacak.

Istanbul’da iett ücretsiz mi?

İBB Meclisi Kararı’na göre 01.01.2021 tarihinde İstanbulkart’ınızla ücretsiz ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı hatları ve Adalar elektrikli hatlarında ücretsiz uygulaması geçerli değildir.

EGO Sağlıkçılara ücretsiz mi?

EGO Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığınca alınan karar kapsamında, sağlık çalışanlarının 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.

Ankara EGO ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanlarımız belediyemiz toplu taşıma hizmetlerinden 31.12.2021 tarihine kadar ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Ankara EGO Sağlıkçılara ücretsiz mi?

Sağlık çalışanları 31.12.2021 tarihine kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *