Metro Ne Zamana Kadar Ücretsiz?(Mükemmel cevap)

Ankara EGO ne zamana kadar ücretsiz?

Sağlık çalışanlarımız belediyemiz toplu taşıma hizmetlerinden 31.12.2021 tarihine kadar ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Ibb otobüs ücretsiz mi?

2021 yılının geride bırakarak 2022 yılı sabahına uyandık. İstanbul’da her zaman olduğu gibi yoğunlukla metrobüs, tramvay ve otobüs gibi toplu taşıma araçları kullanılacak. İBB ‘ye tüm toplu taşıma araçları gün boyunca vatandaşlar tarafından ücretsiz şekilde kullanılabilecek.

1 Ocak toplu taşıma ücretsiz mi?

Otobüs, metro, metrobüs, tramvay ve Marmaray için açıklama yapan İBB, toplu taşıma araçlarının yeni yılın ilk tatil günü 1 Ocak Cumartesi günü ücretsiz hizmet vereceğin duyurdu.

Metro sağlık çalışanlarına ücretsiz mi?

EGO Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarının, Cumhurbaşkanlığınca yayımlanan karar çerçevesinde ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın talimatıyla, 22 Mart 2020’den itibaren otobüs, metro ve ANKARAY’dan ücretsiz yararlandığı

Sağlıkçılara ego ne zamana kadar ücretsiz?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir.

Sağlık çalışanlarına ego ne zamana kadar ücretsiz Son Dakika?

Sağlık çalışanlarına tanınan ” ücretsiz toplu taşıma” hakkı 28 Ekim’de Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştı.

You might be interested:  Metro Passenger Kart Ne Işe Yarar?(En iyi çözüm)

Ankara ulaşım ücretsiz mi?

Ankara ‘da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle toplu ulaşım ücretsiz olacak. EGO’dan yapılan açıklamada şöyle denildi; EGO Genel Müdürlüğü toplu taşıma araçları ile (EGO Otobüsleri, Metro ve ANKARAY) “Cumhuriyet Bayramı”mızın 98. yılı olan 29 Ekim 2021 Cuma günü vatandaşlarımıza ücretsiz olarak hizmet verilecektir.

Istanbul’da iett ücretsiz mi?

İBB Meclisi Kararı’na göre 01.01.2021 tarihinde İstanbulkart’ınızla ücretsiz ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı hatları ve Adalar elektrikli hatlarında ücretsiz uygulaması geçerli değildir.

Iett 1 Ocak ücretsiz mi?

İstanbul’da toplu ulaşım araçları, yeni yılın ilk tatil günü olan 1 Ocak Cumartesi günü ücretsiz hizmet verecek. Yılbaşında yaşanacak yoğunluk nedeniyle, toplu ulaşım araçları da 24 saat çalışacak ve ek seferler konulacak.

Izban sağlık çalışanlarına ücretsiz mi?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, sağlık çalışanlarının Başkentray, Marmaray ve İzban seferlerinden 30 Haziran 2022’ye kadar ücretsiz olarak faydalanabileceğini kaydederek, uygulama başladığından bu yana Marmaray, İzban ve Başkentray’da 9 milyon 798 bin sağlık çalışanının bu imkandan faydalandığını bildirdi.

Sağlıkçıya ulaşım ücretsiz mi?

Tam kapanmanın son gününde İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan Kademeli Normalleşme Tedbirleri kapsamında, sağlık çalışanlarının toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanma süresi de 1 Haziran 2021’e kadar uzatılmıştı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *