Metro Otobüsleri Nasıl?(Çözüm bulundu)

Metro Turizm mıdır?

Metro Turizm olarak Türkiye’nin en kökü ve prestijli otobüs firmasıyız.

Metro Turizm nereye gidiyor?

Metro Turizm ‘in en sık tercih edilen ve en popüler olan sefer rotaları ise Adana, Aksaray, Alibeyköy, Ankara, Antalya, Çorum, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Samandıra, Samsun, Sivas ve Trabzon şehirlerinde gerçekleştirmektedir.

Metro Suit priz var mı?

priz yok. internet bağlantısı ise nedense hep sorunlu. sıkıntı nedir acaba bu araçlarda bir çözemedim.

Otobüslerde yük sınırı var mı?

Otobüs seyahatinde bagaj taşıma konusunda hepimizin eksik bildiği bir bilgi var. Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre her yolcunun bagaj taşıma kapasitesi 30 kg’dır. Bagaj içinde ayrıca yağ ve turşu gibi dökülecek gıdalar da taşınamıyor. 30 kg’ın üzerindeki bagajlar ek ücretle bagaja alınabiliyor.

Metro Turizm asıl sahibi kim?

Galip Öztürk (d. 19 Nisan 1965; Ayvacık, Samsun), Gürcistan vatandaşı, Metro Şirketler Grubu’nun sahibi ve 2005’te kurulan “Türkiye Otobüsçüler Federasyonu”nun da kurucu başkanı.

Metro Turizm kaç tane otobüsü var?

Metro Turizm, Kasım 1992’de Galip Öztürk tarafından kurulmuş şehirlerarası otobüs firması. Bünyesinde 455’i firmaya ait, toplamda 1303 otobüs bulunmaktadır.

Metro Turizm Öğrenci indirimi var mı?

Metro Turizm öğrenci indirimi Şu an için yok.

You might be interested:  Akasya Alışveriş Merkezi Hangi Metro Durağında?(Mükemmel cevap)

Metro Turizm seferleri ne zaman başlıyor?

4 Haziran’da yola çıkıyoruz. ‘ diyerek müjdeyi verdi. Aynı şekilde Ulusoy, Metro ve Kamil Koç firmaları da 4 Haziran’da şehirler arası otobüs seferlerinin yapılacağını açıkladı. Otobüs seferleri 4 Haziran 2020 tarihinde başlıyor.

Metro Turizm Rezervasyon nasıl yapılır?

Rezervasyon için size en yakın Satış Ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0850 222 34 55 numaralı Çağrı Merkezimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Metro Suit otobüs nedir?

Metro turizm suit otobüsleri ile başlayan ve çok sevilen bir uygulama olan 2+1 oturma düzeni bir çok firma tarafından örnek alınmış ve araçlarında uygulamaya konmuştur. Otobüsü sağ kısımdaki koltuklar yine çift kişilik olup, sol kısım ise tek kişilik koltuklardan oluşuyor.

Metro CIP otobüs nedir?

siyah renkli otobüslere ve hostes giyimli hanım muavinlere sahip yeni bir metro otobüs konsepti. şaka maka fena olmayandır. koltuklar oldukça geniş ve rahat, camlar karartılmış güneş rahatsız etmiyor pek. koltuktaki ekran ve özellikleri de güzel sayılır. ikramları editleyeceğim

Metro free ne demek?

Ücretsiz şehir içi Metro Turizm servisi bulunan Metro Free hizmeti sayesinde müşteriler, sefer saatlerinden kısa bir süre öncesinde ücretsiz olarak otogara ulaşma imkanına sahip olabilmekte.

Otobüslerde kaç valiz hakkı?

Yolcularımız için tanınan ücretsiz bagaj hakkı 30 kg’mı aşmamak koşulu ile 2 (iki) adettir. Bu miktarı aşan yükler alınmayabilir. Bagaja teslim edilmeyen eşyaların ( otobüs içinde, koltuk üstü raflarda, koltuk filesinde unutulması, kayıp ve çalınması durumunda tüm mesuliyet yolcunun kendisine aittir.

Otobüslerde bagaj ücreti ne kadar?

VALİZ ÜCRETİ TALEP EDİLİYOR Bilindiği üzere otobüs biletleri için tavan fiyat uygulamasına gidildi. Yeni uygulamaya göre 101-115 kilometre arası seyahatlerde 100 lira, 301-350 kilometre arası 150 lira, 401-475 kilometre arası 160 TL tavan fiyat uygulaması başladı.

You might be interested:  Mersin Metro Ihalesini Hangi Firma Aldı?(Çözüm bulundu)

Yolculara ait bagajlar kaç kiloya kadar ücretsiz taşınabilir?

Her bir koltuğun bagaj limiti 30 kg ile sınırlıdır. 30 kg üzeri bagajlarınız ek ücrete tabidir. Bagajınızı otobüs görevlisine teslim ederken size üzerinde koltuk numaranızın yazılı olduğu bagaj kuponunuzu yolculuk sonuna kadar saklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *