Metro Passenger Kart Nasıl Alınır?(Çözülmüş)

Dileyen metro turizm internet sitesinden online başvuru yapabilir sanal kart bilgileri ile hemen imkanlardan yararlanmaya başlar, Dileyen ise size en yakın metro turizm bilet satış şubesi yada otogarlarda yer alan bilet satış acentelerinden anında kartını alabilir.

Metro Passenger Card ücretli mi?

İzmir – Kastamonu liste fiyatı 80 TL, online satış fiyatı ( Passenger Card Üyelik Fiyatı) 65 TL’ dır. Normal satışlar 80 TL’ den gerçekleştirilirken, üyeler için Metro özel fiyatı 65 TL’ dır. Üyelik oluşturarak biletlerinizi Metro fiyatından alabilirsiniz.

Suit otobüs ne demek?

Metro turizm suit otobüsleri ile başlayan ve çok sevilen bir uygulama olan 2+1 oturma düzeni bir çok firma tarafından örnek alınmış ve araçlarında uygulamaya konmuştur. Otobüsü sağ kısımdaki koltuklar yine çift kişilik olup, sol kısım ise tek kişilik koltuklardan oluşuyor.

Metro Turizm nasıl şikayet edebilirim?

Firmamız hakkında bize iletmek istediğiniz düşünceleriniz,eleştirileriniz, fikirleriniz var ise lütfen sağ tarafda yer alan iletişim formunu doldurunuz. Doldurulan form en kısa sürede incelenerek değerlendirildikten sonra size bilgi verilecektir. 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezimizi 7/24 ulaşabilirsiniz.

Metro Turizm Bilet tarihi değiştirme nasıl yapılır?

Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 0850 222 34 55 Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir. Şubeden/Otogardan basılmış olan biletler internetten iptal edilemez.

You might be interested:  Koru Metro Nerede?(Çözünme)

Metro servisleri ücretli mi?

Metro Turizm on Twitter: ” Ücretsiz Şehir İçi Servis Hizmetlerimiz İstanbul’da Başladı!

Metro bileti iptal kaç saat önce?

Bu yönetmeliğin Madde 36.8’e göre bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Metro Turizm tuvalet var mı?

Evet, neredeyse tüm Metro Turizm otobüslerinde tuvalet var.

Metro free ne demek?

Ücretsiz şehir içi Metro Turizm servisi bulunan Metro Free hizmeti sayesinde müşteriler, sefer saatlerinden kısa bir süre öncesinde ücretsiz olarak otogara ulaşma imkanına sahip olabilmekte.

Hangi otobüs firması daha iyi?

Türkiye’nin En İyi Otobüs Firmaları

  • Metro Turizm.
  • Kamil Koç
  • Ali Osman Ulusoy Seyahat.
  • Ulusoy Turizm.
  • Nilüfer Turizm.
  • Varan Turizm.
  • Esadaş Turizm.
  • Has Turizm.

Otobüs firmaları nasıl şikâyet edilir?

Alo “176” Turizm İhbar ve Şikayet Hattı

Metro Turizm asıl sahibi kim?

Galip Öztürk (d. 19 Nisan 1965; Ayvacık, Samsun), Gürcistan vatandaşı, Metro Şirketler Grubu’nun sahibi ve 2005’te kurulan “Türkiye Otobüsçüler Federasyonu”nun da kurucu başkanı.

Seyahat acentaları nereye şikâyet edilir?

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı İletişim Merkezi (KTBİM ALO 176), T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na gelecek her türlü talep, şikâyet, görüş, öneri, ihbar ve soruları etkin ve hızlı çözüme kavuşturmak amacıyla “vatandaş memnuniyeti” odaklı olarak yaklaşık dört yıldır faaliyet göstermektedir.

Internetten alınan otobüs bileti nasıl değiştirilir?

Biletinizde işlem yapabilmek için https://www.obilet.com/ otobus – bileti -sorgulama-ve-iptali linkine tıklayınız. Açılacak ekrana bilet bilgilerinizi girdikten sonra biletinizin yanında yer alan “Değiştir” ya da “Açığa Al” butonuna basarak değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açık bilet ne demektir?

Açık bilet, belirli bir süre sınırı içerisinde istenilen an kullanılabilen, üzerinde tarih olmayan seyahat belgesidir. Ulaşım sektöründe kullanılır. Tren, otobüs ya da uçak bileti rezervasyonu yaparken açığa alma işlemi ile gelecekteki seyahat planları için avantajlı bilet fiyatlarından yararlanılabilir.

You might be interested:  Yeşilpınar Metro Ne Zaman Açılıyor?(Soru)

Otobüs bileti almak icin ne gerekli?

Şehirlerarası otobüs yolculuğu yapmak isteyen vatandaşların bilet almadan önce HES (Hayat Eve Sığar) kodu alması, 65 yaşın üzerindeki yolcuların ise buna ilave olarak özel seyahat izin belgesine başvurmaları gerekiyor. Ancak iş, yolcuların HES kodu almasıyla bitmiyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *