Metro Royale Ne Zaman Açılacak 2021?

Pubg Mobile Metro Royale‘in çıkış tarihi 28 Eylül 2021 olarak oyun severler ile paylaşıldı.

PUBG Mobile 17 metro Royale ne zaman gelecek?

Metro Royale: Buluşma: 22/11 tarihinde yeni Taşıma özelliğiyle geliyor. Geceyi Atlat: 25/11 tarihinde geliyor, her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilir, odalar ve izleme desteklenir.

PUBG Mobile Vikendi 20 güncellemesi ne zaman gelecek?

Tencent’in doğruladığı bilgiye göre Vikendi, 8 Ekim 2021 itibarıyla PUBG Mobile ‘a eklenecek.

PUBG Mobile Metro Royale nasıl açılır?

Metro Royale oyun lobisine, PUBG MOBILE ana menüsünde yer alan metro tünel girişinden erişilebiliyor ve aşağıdaki özellikleri barındırıyor: Karaborsa – Bu özel Metro Royale dükkanında oyuncular buradan malzeme ve yeni ekipmanlara satın alabilir, ayrıca Metro Parası için Metro Royale ‘den getirdiklerini satabilirler.

PUBG Mobile 16 güncellemesi ne zaman gelecek?

PUBG Mobile için yeni bir güncelleme dönemine merhaba demeye hazırlanıyoruz. 1.6 Güncellemesi ‘ne hazırlanan oyun için güncelleme tarihi de belli oldu. Oyunun resmi sosyal medya hesaplarından verilenbilgiye göre yeni güncelleme 14 Eylül’de oyuna eklenecek.

You might be interested:  Metro Ile Esenler Otogara Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

PUBG Ayna Dünyası ne zaman gidecek?

23 Kasım – 3 Ocak tarihleri arasında oyuncular, Ayna Adası ya da Klasik Mod maçları oynayarak keşif ilerlemesini geliştirebilecek ve özel Arcane ifadeleri ile eşyaları kazanarak Arcane şampiyonlarını yeniden oluşturabilecekler. PUBG MOBILE 1.7 güncellemesi ile oyuna yeni özellikler de ekliyor.

PUBG Mobile hastalık modu ne zaman gelecek 2021?

PUBG Mobile Hastalık modu 15 Ekim 2021 Tarihinde oyunda olacak.

PUBG Mobile yeni güncelleme ne zaman 2021?

Yaklaşan en son PUBG Mobile 1.7 güncellemesi, nişancı tüfekleri ve daha fazla silah için denge getiriyor. PUBG Mobile 1.6 güncellemesi devam ediyor. Ancak Krafton, 1.7 Kasım 11’de piyasaya sürülmesi beklenen yaklaşan PUBG Mobile 2021 güncellemesi için beta testine şimdiden başladı.

PUBG Mobile neden güncelleme gelmedi?

Güncelleme sorunları arasında en çok karşılaşılan durum internet bağlantınızın kesilmesi. Eğer indirmeyi yaparken internetiniz kesilirse indirme tamamlanamayacağı için yarım kalacak ve hata verecek. Dolayısıyla daha sonradan oyuna girdiğinizde de güncelleme yapmanızı isteyecek.

Metro Royale nasıl girerim?

Aynı zamanda oyuna ilk girdiğiniz zaman nasıl giriş yapmanız gerektiği hakkında oyun size yardımcı oluyor.

PUBG Mobile 15 güncellemesi ne zaman gelecek?

Royale Pass Month için büyük değişiklikler yapılıyor! Daha fazla ödülü daha kısa sürede ve daha uygun fiyata al! Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunabilmek için, PUBG MOBILE güncellemeleri 9 Temmuz tarihinden itibaren yayınlanacak.

PUBG Mobile amacı nedir?

Pubg Mobile oyununun amacı hayatta kalmaktır. Klasik oyun modunda 100 kişilik oyuncu kadrosu kendi içinde rastgele takımlara ayrılır. Oyuncular uçaktan paraşütle istediği bölgeye atlayabilir. Oyuncular yere indiğinde herkes eşit durumdadır.

PUBG Mobile ne zaman güncelleme gelecek 2020?

Güncelleme nedeniyle sunucular kapatılmayacak ve 8-13 Eylül aralığında PUBG Mobile 1.0 güncellemesini yükleyenler çeşitli ödüller kazanabilecek. 24 Nisan 2020 tarihinde oyunseverlere sunulması beklenen ancak ertelenen PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi bugün (7 Mayıs) itibariyle geldi.

You might be interested:  Metro Otobüs Biletleri Ne Kadar?(Çözünme)

PUBG Mobile güncellemede ne geldi?

Yayınlanan 1.6 güncellemesi ile oyuna uzaylı bir bitki istilası, uzay gemisi savaşları ve yeni bir drop sistemi içeren yepyeni oyun modu Flora Menace eklendi. Ayrıca uzun süredir PUBG MOBILE oynayanların heyecanlanacağı haberle, en sevilen oyun modlarından yedisi sınırlı bir süre için oyuna tekrar eklendi.

PUBG Mobile yeni sezon ne zaman 22?

21. Sezonun 16 Eylül 2021 tarihinde bitiminin hemen ardından 17 Eylül 2021 tarihinde 22. Sezonun ilk RP si yani Royal Pass M3 aktif olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *