Metro Royale Ne Zaman Gelecek 2021?

Pubg Mobile Metro Royale‘in çıkış tarihi 28 Eylül 2021 olarak oyun severler ile paylaşıldı.

Metro Royale 17 ne zaman gelecek?

Metro Royale: Buluşma: 22/11 tarihinde yeni Taşıma özelliğiyle geliyor. Geceyi Atlat: 25/11 tarihinde geliyor, her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilir, odalar ve izleme desteklenir. Hastalık Modu: 25/11 tarihinde geliyor, her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilir, odalar desteklenmez.

PUBG agir silah modu hangisi?

PUBG Ağır Silah Modu Nedir PUBG: Mobile ağır silah modu 4 kişilik veya one man squad olarak oynanılabilen, içerisinde çeşitli air droplar ve süper mühimmat sandıkları barındıran bir eğlence modu. Rekabetçi ve normal oyun modlarının aksine bu modda bulunan silah ve araçlar değişiklik göstermekte.

Metro Royale nedir?

PUBG MOBILE’da yer alan yeni Metro Royale modu, klasik Erangel haritasını baz alan iki farklı haritada unutulmuş harabeler, uçurumlar, bir haydut kampı ve diğer benzersiz manzaraların da bulunduğu keşfedilecek alanlar sunuyor.

PUBG metro Royale kalktı mi?

Daha önce Pubg Mobile oyun modlarından biri olan Metro Royale, geçtiğimiz Nisan ayında Pubg Mobile tarafından kaldırılmıştı. Metro Royale oyunu kendine özgü bir savaş, öğe ve gelişim sistemi kullanacak. XDA üyeleri, Metro Royale modunu geliştirirken Badlanders adlı mobil oyundan esinlendiklerini de belirttiler.

You might be interested:  Çamlıca Tepesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(Soru)

PUBG Ayna Dünyası ne zaman gidecek?

23 Kasım – 3 Ocak tarihleri arasında oyuncular, Ayna Adası ya da Klasik Mod maçları oynayarak keşif ilerlemesini geliştirebilecek ve özel Arcane ifadeleri ile eşyaları kazanarak Arcane şampiyonlarını yeniden oluşturabilecekler. PUBG MOBILE 1.7 güncellemesi ile oyuna yeni özellikler de ekliyor.

PUBG Mobile ağır silah modu kaldırıldı mı?

PUBG Mobile ‘daki güncellemeleri görebilmek için ağır silah modu kapalı hale getirilmektedir.

PUBG Mobile ağır silah modu kalktı mi?

PUBG ‘de ağır silah modu da kapalı. Bazı Popüler oyun uygulamalarında olan PUBG Mobile ‘da büyük bir güncelleme daha geldi. Güncellemelerin ardından ağır silah modunun kapalı olduğu görüldü.

PUBG Mobile hangi silahlar iyi?

Bu makaledeki liste, av tüfeği hariç her kategoriden en iyi yumurtlama silahını içerir.

  • M416. M416, oyundaki en popüler saldırı tüfeklerinden biridir.
  • Kar98k. Kar98k olarak da bilinen Karabiner 98 Kurz, PUBG Mobile ‘daki keskin nişancı tüfekleri için popüler bir seçimdir.
  • UMP45.
  • SKS.
  • DP-28.

PUBG metro Royale ne işe yarar?

PUBG Mobile geliştiricileri, beta sürümünde yeni bir Metro Royale modunu tanıttı, bu da oyuncuların haritalar üzerinde küçük trenlere binebileceği anlamına geliyor. Bu yeni modda yeni bir lobi, yeni silahlar ve çok daha fazlası gibi başka ilginç dinamikler de var.

Metro Royale PUBG Mobile nedir?

Metro Royale: Karaborsa, mühimmat envanteri, yetenekler, görevler gibi özelliklere erişmek için Lobi’de bulunan metro tüneline dokunabilirsiniz. Karaborsa: Özel bir Metro Royale dükkanı olan Karaborsa’da oyuncular, maç başlamadan önce ekipman satın alabilirler.

PUBG nasıl yükleniyor?

Pubg Mobile Nasıl İndirilir ve Yüklenir? Pubg mobile oyununu indirmek için öncelikle bir market uygulamasına giriş sağlamanız gerekiyor. Eğer Android kullanıcısı iseniz google play store, ios kullanıcısı iseniz app store uygulamasına girerek arama butonuna Pubg mobile yazarak ilk çıkan seçenekte indirebilirsiniz.

You might be interested:  Fatih Çarşamba Pazarına Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

PUBG Mobile böcek modu ne zaman gelecek?

PUBG MOBILE oyuncuları 9 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında bir böcek kadar küçük olup uçma ve Erangel haritasındaki beş özel laboratuvarda savaşma şansına sahip olacak.

PUBG Mobile 16 güncellemesi ne zaman gelecek?

PUBG Mobile için yeni bir güncelleme dönemine merhaba demeye hazırlanıyoruz. 1.6 Güncellemesi ‘ne hazırlanan oyun için güncelleme tarihi de belli oldu. Oyunun resmi sosyal medya hesaplarından verilenbilgiye göre yeni güncelleme 14 Eylül’de oyuna eklenecek.

PUBG Mobile güç zırhı nedir?

Güç Zırhı kilidini açmak için bulmacayı tamamla. Güç Bacağı ile Depar adlı aktif beceriyi kazanırsın,bunu giyerek havada belirli bir mesafe ilerlemek için zırhın yüksek basınç gücünden faydalanılabilirsin.Daha yüksekte bulunan düşmanlara saldırmak içinya da Livik manzarasının tadını çıkarmak için kullanabilirsin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *