Metro Turizm Bileti Nasıl Iptal Edilir?(Çözüm bulundu)

Bilet İptal ve İade Şartları Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 0850 222 34 55 Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir. Şubeden/Otogardan basılmış olan biletler internetten iptal edilemez.

Metro bileti kaç saat önce iptal edilir?

Bu yönetmeliğin Madde 36.8’e göre bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Astor otobüs bileti iptal edilir mi?

Şanlıurfa Astor Turizm Bilet İptal Prosedürü Online-otobusbileti.com web adresimizden Online olarak almış olduğunuz biletlerin iptali dökümü yapılmadığı sürece online olan iptal edilmekte fakat dökümü yapılmış ise yine biletinizi teslim etmeniz gerekmektedir.

Kamil Koç bilet iptali Ne zamana kadar?

Bilet İptali Satın alınan biletlerin iptal işlemleri hakkında;Seferlerimizde sınırlı sayıda yolcu taşınabilmesi sebebiyle, seyahat etme zorunluluğu olan diğer yolcularımızın hakkına saygı göstermek adına, biletleriniz seferden 1 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edilebilir.

Internetten alınan otobüs bileti nasıl iptal edilir?

Biletall.com üzerinden otobüs bileti sekmesinden bilet satın aldıysanız, sitenin üst tarafında bulunan ‘ İptal /İade’ menüsü seçilir. Açılan ekrana Pnr no ve yolcu soy isim ya da telefon numarası girilerek bilet görüntülenir. ‘İade et’ butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır.

You might be interested:  Sancaktepe Metro Ne Zaman?(Doğru cevap)

Bilet aldıktan sonra iptal edilebilir mi?

Eğer biletinizi iptal ettirmeye karar verdiyseniz, bu işlemleri havayolunun çağrı merkezi veya bilet satış ofislerinden yaptırabilirsiniz. İnternetten bilet aldıysanız yolcu satış ofislerine yönlendiriliyor. İadenin gerçekleştirilmesi için bileti satın aldığınız kredi kartı ve kimlik kartınızı gerekiyor.

Açığa aldığım bileti nasıl kullanabilirim?

Bilet açığa dönüştürüldükten sonra 1 yıl içerisinde kullanılmalıdır. Kredi kartı ile alınmış biletler de açık tarihli bilete dönüştürülebilir. Bilet tarihlendirirken arada ücret farkı varsa üzerine eklenir. Açık biletler başkasına devredilemez ya da bilet üzerindeki isim değiştirilemez.

Otobüs bileti parası iade edilir mi?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak zorundadır ve bu yönetmeliğin 36.8 maddesine göre, bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Uçak bilet iptal edilir mi?

Online olarak mobil ya da web sitesi üzerinden veya satış ofisleri tarafından düzenlenen biletlerde iptal, iade ve değişiklik gibi işlemler havayolu firmalarının sözleşmelerine göre değişiklik gösterebilir. İptal ve iade gibi konularda uçuş saatinize en az 2 saat kala işlem yaptırabilirsiniz.

Otobüs firması seferi iptal edebilir mi?

Sefer iptali, hava koşullarına ve firmaların operasyonel sebeplerine bağlı olarak çok nadir olabilmektedir. Seferinizin iptali durumunda, tarafınıza firmadan önceden bilgilendirme yapılacak ve bilet ücretiniz hiçbir kesinti olmadan kartınıza iade edilecektir.

Bileti iptal edersem para ne zaman iade edilir?

Para iadesi gereken işlemler kredi kartınızın bulunduğu bankaya göre 3 (üç) iş günü ile 5(beş) iş günü arasında değişiklik gösterebilir. Banka kartları (debit) ile yapılan işlemlerin iade süresi, bankalar arası prosedürlerden dolayı 7 (yedi) iş gününe kadar uzayabilir.

Otobüs bileti ne zamana kadar açığa alınabilir?

Bilet açığa alma ve iptal kuralları İnternet açığa alma süresi otobüs hareket saatinden 6 Saat önceye kadar yapılamaz.

You might be interested:  Kadıköy Salı Pazarına Nasıl Gidilir Metro?(Çözünme)

Alınan otobüs bileti ertelenir mi?

3-İnternetten Satın Alınan Otobüs Biletlerinin İptal ve İadesi. Biletbayi.com sitesinden satın almış olduğunuz otobüs biletlerini, firma fark etmeksizin sefer saatinden 24 saat öncesine kadar iptal ettirebilmeniz mümkündür. Geri iade edilen ücrette ise herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

O biletten alınan otobüs bileti nasıl iptal edilir?

Biletinizin iptali için https://www.obilet.com/ otobus – bileti -sorgulama-ve- iptali linkine tıklayıp, sizden talep edilecek olan bilgileri girerek biletinize ulaşabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Metro otobüs bileti iptal edilir mi?

Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal ve değişiklik işlemleri ile ilgili 0850 222 34 55 Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir. Şubeden/Otogardan basılmış olan biletler internetten iptal edilemez.

En uygun bilet nasıl iptal edilir?

Enuygun’dan satın aldığınız biletinizi iptal etmek istediğinizde, https://www.enuygun.com/ucak- bileti sayfasının üst köşesinde bulunan ‘ Bilet İptal ‘ başlığına tıklamanız yeterli. Karşınıza gelen ekrana PNR numaranızı ve ilk yolcunun soyadını yazdığınızda iptal sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *