Metrogarden Hangi Metro Durağı?(Soru)

ULAŞIM. Üsküdar – Çekmeköy Metro hattını kullanarak, “Necip Fazıl” durağında indiğinizde Metrogarden AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Metrogarden hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Metrogarden yakınından geçiyor: 131, 131T, 14, 19S.

Metrogarden hangi semtte?

Anadolu yakasının yeşile ulaştığı Ümraniye ilçesinde Çekmeköy Sancaktepe ve Ümraniye’nin kesişme noktasında inşa edilen Metrogarden Konut ve AVM projesinde yer alan toplam 336 daireyi 2013 yılında sahiplerine teslim eden Sur Yapı, proje kapsamında bulunan Alışveriş Merkezi’nin açılışını da 4 Eylül’de gerçekleştirdi.

Metrogarden AVM saat kaçta açılıyor?

Metro Garden AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Metrogarden AVM kimin?

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Metrogarden AVM kapılarını açıyor. 400 milyon dolarlık yatırımla kurulan AVM, 80 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Türkiye’nin önde gelen markalarının buluşma noktası olmaya aday Metrogarden ‘da 147 mağaza, sinema salonları, spor salonu, kafe ve restoranlar yer alacak.

Viaport saat kaçta açılıyor?

Viaport saat kaça kadar açık Haberi Viaport Venezia, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Vialand saat kaça kadar açık?

Vialand AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

LCW kaçta kapanıyor 2020 Korona?

LC Waikiki genellikle 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Metro Garden ne zaman açıldı?

Metrogarden AVM, 4 Eylül’de açılıyor! AVM, 80 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Türkiye’nin önde gelen markalarının buluşma noktası olmaya aday Metrogarden ‘da 147 mağaza, sinema salonları, spor salonu, kafe ve restoranlar yer alacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *