Nereden Nereye Metro?(En iyi çözüm)

Metro hangi şehirlere gidiyor?

Metro Turizm’in en sık tercih edilen ve en popüler olan sefer rotaları ise Adana, Aksaray, Alibeyköy, Ankara, Antalya, Çorum, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Samandıra, Samsun, Sivas ve Trabzon şehirlerinde gerçekleştirmektedir.

Fındıkkale Turizm nerelere gidiyor?

Giresun, Düzce, İzmit, İstanbul, Uşak, Samsun, Ankara, Afyon ve İzmir gibi pek çok nokta arasında Fındıkkale Turizm ile seyahat edebilirsiniz.

Kontur Turizm nerelere gidiyor?

Başta Adana, Antalya, Konya, Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Tekirdağ, Bilecik, Eskişehir, Sakarya, Denizli, Manisa ve Balıkesir olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına konforlu ulaşım sağlayan Kontur Turizm ‘in en çok sefer gerçekleştirdiği güzergahlar, Adana-İzmir, Adana-Konya, Çumra-Konya, Konya-Alanya, Adana-Aydın

Metro Turizm ne zaman açılacak?

4 Haziran’da yola çıkıyoruz. ‘ diyerek müjdeyi verdi. Aynı şekilde Ulusoy, Metro ve Kamil Koç firmaları da 4 Haziran’da şehirler arası otobüs seferlerinin yapılacağını açıkladı. Otobüs seferleri 4 Haziran 2020 tarihinde başlıyor.

Kamil Koç bilet fiyatları ne kadar?

Kamil Koç Hakkında

  • Karabük – Ankara. Otobüs Bileti 50,00 TL.
  • Zonguldak – Ankara. Otobüs Bileti 79,00 TL.
  • Sakarya (Adapazarı) – Bursa. Otobüs Bileti 59,00 TL.
  • Kayseri – Ankara. Otobüs Bileti 99,00 TL.
  • Ankara – Kayseri. Otobüs Bileti 99,00 TL.
  • Karabük – İstanbul. Otobüs Bileti 180,00 TL.
  • Ankara – İzmir.
  • Ankara – Samsun.
You might be interested:  Kartal Kaynarca Metro Ne Zaman Açılacak?(Mükemmel cevap)

Istanbul’dan Ankara’ya hangi otobüsler gidiyor?

İstanbul – Ankara arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Divriği Nazar Turizm, Çorum Kargı Turizm, Hatay Nur Seyahat, Varan Turizm, Sakarya Vib Turizm, Malatya Zafer Turizm, Seç Turizm, Sivas Huzur Turizm, Pamukkale Turizm, Özlem Diyarbakır firmalarıdır.

Fındıkkale Turizm nerenin?

Fındıkkale Turizm Seyahat firması Giresun merkezli olarak kurulmuş bir otobüs firmasıdır.

Fındıkkale Turizm nerenin firması?

Fındıkkale Turizm Hakkında Giresun merkezli firmanın Giresun- Ankara, Giresun- İstanbul, Giresun- İzmir ve Giresun- Samsun ana güzergahlarında otobüs biletleri bulunmaktadır.

Fındıkkale nereli?

Fındıkkale Turizm; 1986 yılında Giresun’un Bulancak ilçesinde Sabri Karataş tarafından kurulmuştur. Giresun merkezli firmanın ana durakları; Samsun, İstanbul, Ankara, İzmir’dir.

Kontur kaç otobüsü var?

Kontur Turizm Otobüs Filosu Kontur Turizm yerel bir otobüs firması olarak 36 adetlik bir otobüs filosuna sahiptir ve araç yaşı ortalamaları 5’tir. Otobüslerin markaları ise Tourismo ve Travego’dur.

Kontur Turizm kime ait?

Merkezi Konya’da bulunan Kontur Turizm ‘in sahibi Faysal Karakuş ve kardeşi Barbaros Karakuş ile firmanın 3 görevlisi, Hollanda’da başlatılan ve yaklaşık 1 yıldır devam eden kara para soruşturması kapsamında gözaltına alındılar.

Pamukkale Turizmin kaç tane otobüsü var?

Pamukkale Turizm otobüs firması hakkında Şu an yılda 13 000 000’un üzerinde yolcu taşımaktadır ve 500 araçlık modern bir araç filosuna sahiptir.

Metro Turizm Öğrenci indirimi var mı?

Metro Turizm öğrenci indirimi Şu an için yok.

Metro Turizm Rezervasyon nasıl yapılır?

Rezervasyon için size en yakın Satış Ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0850 222 34 55 numaralı Çağrı Merkezimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Metro istanbul bileti ne kadar?

10 Şubat Pazartesi günü uygulamaya konulacak yeni toplu taşıma tarifesinde; 2,60 lira olan tam elektronik bilet 3,50 lira, 1,25 lira olan öğrenci bileti 1,75 lira olacak. 205 lira olan Tam Mavi Kart 275 lira, 40 lira olan Öğrenci Mavi Kartı ise 50 liradan satılacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *