Olimpiyat Stadına Metro Ile Nasıl Gidilir?

Atatürk Olimpiyat Stadı metro ile nasıl gidilir?

İstanbul ‘un İkitelli bölgesinde bulunan stada nasıl ulaşmak istediğinize göre çeşitli yollar var. M3 metro hattı aracılığıyla ulaşılabilen stat, M3 metro hattının son durağında yer alıyor. M3 metro hattına ulaşmak için de M1B Yenikapı-Kirazlı metro hattına binerek Kirazlı durağından M3’e aktarma yapabilirsiniz.

Olimpiyat stadına metro var mı?

Atatürk Olimpiyat Stadı’na M3 metro hattını kullanarak da gidebilirsiniz. M3 metro hattına Yenikapı-Kirazlı, Mahmutbey, İkitelli Sanayi İstasyonlarında aktarma yapabilirsiniz. Marmaray ile Anadolu yakasından Yenikapı’ya inenler, buradan Kirazlı metrosuna binebilir.

Atatürk Olimpiyat Stadı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Atatürk Olimpiyat Stadyumu yakınından geçiyor: 146T, 79K, MK13, MK14, MK15.

Olimpiyat metrodan Marmaraya nasıl gidilir?

Olimpiyat M3 metrosuna aktarma yapılır ve Olimpiyat istasyonunda inilir. Kadıköy metro istasyonundan M4 Kadıköy-Kartal metro hattına giriş yapılır, Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inilir. Ayrılıkçeşmesi istasyonundan Marmaray hattına aktarma yapılır, Yenikapı istasyonunda inilir.

Atatürk Olimpiyat Stadı kime ait?

1999 yılında İstanbul ‘un Başakşehir ilçesi İkitelli bölgesinde 584 hektarlık alana Olimpiyat Parkı’nın en büyük projesi olan Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nun yapımına başlandı. 2002 yılında yapımı tamamlanmıştır.

Mall of Istanbul hangi metro durağı?

Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul ‘a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir.

You might be interested:  Yesilpınar Metro Ne Durumda?(Mükemmel cevap)

Ikitelli metro nereye kadar gidiyor?

Toplam 13 kilometre uzunluğunda olacak Ataköy-Basın Ekspres- İkitelli Metrosu Ataköy-Basın Ekspres- İkitelli Metro Hattı açıldığında Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir ilçelerini birbirine bağlayacak.

Ikitelli’ye hangi metro gidiyor?

Bu Metro hatları İkitelli Sanayi yakınından geçiyor: M3.

Olimpa hangi durakta?

Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi durak, Basaksehir içindeki Olimpa AVM konumuna en yakındır.

Istanbul Başakşehir in stadı nerede?

İstanbul’da toplu taşıma araçlarında İstanbulkart’ın yerini artık Dijital kart alıyor. Vatandaşlar bu işlemi gerçekleştirmek için mobil uygulama üzerinden gerçekleştirecekleri bazı aşamaların ardından kartsız bir şekilde metro, tramvay, metrobüs gibi toplu taşımalarda ödemelerini gerçekleştirebilecek.

Marmaray Uskudara nasil gidilir?

Marmaray ile Üsküdar’a Ulaşım Üsküdar’a bağlı Acıbadem semtinde yer alan Ayrılıkçeşmesi durağı’ndan, Sirkeci’den, Yenikapı’dan ve Kazlıçeşme duraklarından Marmaray’a binerek, Üsküdar’a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaray durakları arası 4 dakika sürmektedir ve toplamda 5 durak bulunmaktadır.

Metrodan Marmaray’a aktarma hangi durak?

Ayrılıkçeşme durak, İstanbul içindeki Ayrılıkçeşme İstasyonu (Marmaray-Ayrılıkçeşme / Metro Aktarma İstasyonu) konumuna en yakındır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *