Pendik Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Pendik hangi metro gider?

Metro ile Pendik ‘e Nasıl Gidilir? Pendik ‘e metro ile ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe hattıdır. Bu hattı kullanarak; Pendik ya da Tavşantepe duraklarında inerek Pendik ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metrobüs ile pendiğe nasıl gidilir?

Pendik’e Metrobüs ile Nasıl Gidilir? Pendik ilçesine metrobüs hattı ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Metrobüsü kullanarak Pendik’e aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz, metrobüs ile Uzunçayır durağında indikten sonra M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Marmaray ile Pendik nasıl gidilir?

Marmaray’dan Pendik hızlı tren istasyonuna nasıl gidilir? Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi İstasyonu’na gidin (son durak) Pendik Gar’dan hareket eden ilk trene (06:15) yolcu taşımak üzere Kadıköy- Pendik hattında 16 hat numaralı İETT otobüs seferleri başlamıştır.

Pendik Kadıköy nasıl gidilir?

Pendik bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Pendik – Kadıköy Minibüsü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 132K, 132P, 16A, 16D, KM13.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK ), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50.

Metro Pendik gidiyor mu?

Kartal — Pendik — Tavşantepe Metro Hattı, 3 istasyondan oluşuyor… Çift hatlı olan metro hattı, Yakacık (Adnan Kahveci), Pendik ve Kaynarca (Tavşantepe) olmak üzere 3 istasyondan oluşuyor. Metro hattının tüm istasyonlarında yürüyen merdivenli giriş -çıkışlar ile engelliler için asansörler bulunuyor.

You might be interested:  Demetevler Onkoloji Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Pendik YHT metro ile nasıl gidilir?

Kartal metrosu ile Pendik tren istasyonu arası yoluna göre 5-6km ve taksi ile yaklaşık 10 dakikada ulaşılabiliyor. Taksiye binmek istemeyenler metronun 4 numaralı çıkışından çıkmalılar. Ardından Pendik köprüsüne ulaştıktan sonra minibüsler aracılığıyla YHT garına ulaşabilirler.

Pendik Cumartesi Pazarı hangi durakta?

Yıldırım Beyazıt Camii durak, Pendik içindeki Pendık pazarı konumuna en yakındır.

Mecidiyeköy Pendiğe nasıl giderim?

Pendik bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Pendik- Mecidiyeköy adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 132K, 16D, KM13.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-72, MİNİBÜS: C-82, MİNİBÜS: C-88.

Pendik pazarına hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Pendik Semt Pazarı yakınından geçiyor: 132V, 16, 16A, 17, KM24, KM37, MR60.

Marmaray Pendik’ten geçiyor mu?

Marmaray banliyö trenleri Gebze-Halkalı arasındaki 76 km’lik mesafede 43 istasyon ile hizmet vermektedir. Gebze-Halkalı arasında YHT’lere aktarma yapılan istasyonlarımız: Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı.

Pendik Marmaray hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Pendik Marmaray İstasyonu yakınından geçiyor: 132K, 16A, 16D, KM13.

Marmaray Pendik Ataköy arası kaç dakika?

MARMARAY ( Marmaray ) MARMARAY tren hattının ilk durağı Ataköy olup son durağı Pendik durağıdır. MARMARAY ( Ataköy ‎→ Pendik ), her gün çalışıyor. Ek bilgi: MARMARAY hattında 25 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 70 dakika.

Pendikten Kadıköye metro var mı?

Kadıköy -Kartal metro hattının devamını oluşturan Kartal-Tavşantepe hattı dün sabah seferlerine başladı. Vatandaş metroya akın etti. Trafik yoğunluğu nedeniyle zaman zaman saatleri bulan Pendik – Kadıköy arası 38 dakika oldu. İstanbul metrosunun yeni istasyonları dün sabah saat 06.00’da hizmete girdi.

You might be interested:  Üsküdara Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Marmarayla Kadıköy sahile nasıl gidilir?

Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ile Kadıköy ‘e ulaşım sağlamak için; Ayrılıkçeşmesi durağında indikten sonra, metro bağlantısını kullanarak, bir durak sonra Kadıköy durağında inebilirsiniz. Marmaray durakları arası ulaşım, ortalama 4 dakika sürmektedir.

Pendik Üsküdar nasıl gidilir?

Kartal, Pendik, Maltepe ve Bostancı civarında Kartal – Kadıköy metro hattına yakın olanlar için Üsküdar ‘a gitmek için en hızlı toplu taşıma yöntemi metro ile seyahat etmektir. Kadıköy – Kartal metrosu sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştirmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *