Pendik Tren Istasyonuna Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Pendik hızlı trene metro ile nasıl gidilir?

Kartal metrosu ile Pendik tren istasyonu arası yoluna göre 5-6km ve taksi ile yaklaşık 10 dakikada ulaşılabiliyor. Taksiye binmek istemeyenler metronun 4 numaralı çıkışından çıkmalılar. Ardından Pendik köprüsüne ulaştıktan sonra minibüsler aracılığıyla YHT garına ulaşabilirler.

Pendik hangi metro gider?

Metro ile Pendik ‘e Nasıl Gidilir? Pendik ‘e metro ile ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe hattıdır. Bu hattı kullanarak; Pendik ya da Tavşantepe duraklarında inerek Pendik ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kadıköyden Pendik tren istasyonuna nasıl gidilir?

Kadıköy’den 16, 16D, 17 ve 222 hat otobüsleri, Üsküdar’dan 16A otobüsleri de Pendik YHT garı durağından geçiyor. Avrupa Yakası Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Merter tarafından gelenler önce Metrobüs ile Mecidiyeköy’e ulaşmalı.

Pendik Hızlı Tren nereden kalkıyor?

Çeşitli uygulamalar ve araçlar yoluyla istediğiniz adrese gitmek oldukça kolay. Bu yüzden ilk önce Pendik Yüksek Hızlı Tren Garı Nerede kısmına değinelim. Pendik Metro İstasyonu’na 2 km yürüme, İdo Pendik Terminali’ne de 1 km yürüme mesafesinde bulunuyor.

YHT Marmaray dan geçiyor mu?

Marmaray banliyö trenleri Gebze-Halkalı arasındaki 76 km’lik mesafede 43 istasyon ile hizmet vermektedir. Gebze-Halkalı arasında YHT ‘lere aktarma yapılan istasyonlarımız: Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı.

You might be interested:  Sultanbeyli Metro Hattı Ne Zaman Açılacak?(En iyi çözüm)

Metro Pendik gidiyor mu?

Kartal — Pendik — Tavşantepe Metro Hattı, 3 istasyondan oluşuyor… Çift hatlı olan metro hattı, Yakacık (Adnan Kahveci), Pendik ve Kaynarca (Tavşantepe) olmak üzere 3 istasyondan oluşuyor. Metro hattının tüm istasyonlarında yürüyen merdivenli giriş -çıkışlar ile engelliler için asansörler bulunuyor.

Marmaray ile Pendik nasıl gidilir?

Pendik ilçesine Marmaray hattı ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Halkalı ile Gebze arasında hizmet veren Marmaray hattı ile Pendik ‘ gitmek için Güzelyalı ve İçmeler duraklarında inebilirsiniz. Marmaray ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Pendikten üsküdara nasıl gidilir metro?

Kartal, Pendik, Maltepe ve Bostancı civarında Kartal – Kadıköy metro hattına yakın olanlar için Üsküdar ‘a gitmek için en hızlı toplu taşıma yöntemi metro ile seyahat etmektir. Kadıköy – Kartal metrosu sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştirmektedir.

Pendik-Kadıköy nasıl gidilir?

Pendik bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Pendik – Kadıköy Minibüsü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 132K, 132P, 16A, 16D, KM13.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK ), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50.

Kadıköy Pendik arası kaç dakika?

Trafik yoğunluğu nedeniyle zaman zaman saatleri bulan Pendik – Kadıköy arası 38 dakika oldu. İstanbul metrosunun yeni istasyonları dün sabah saat 06.00’da hizmete girdi. Kartal- Tavşantepe hattı Yakacık (Adnan Kahveci), Pendik ve Kaynarca (Tavşantepe) olmak üzere 3 istasyondan oluşuyor.

Hızlı tren durakları nerede var?

YHT hattının 12 istasyonu bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla Halkalı, Bakırköy, Söğütlüçeşme, Bostancı, Pendik, Gebze, İzmit Garı, Arifiye, Bilecik YHT Garı, Bozüyük YHT Garı, Eskişehir Garı, Selçuklu YHT Garı ve Konya Garı’dır.

You might be interested:  Metro Seferleri Ne Zaman Başlıyor?(En iyi çözüm)

Istanbuldan yüksek hızlı trene nereden binilir?

Bu yüzden, hızlı trene erişmek isteyenlerin, bulunduğu yere bağlı olarak, birden fazla aracı kombine etmesi gerekmekte. Hızlı tren artık Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı istasyonlarına geliyor.

Pendik Eskişehir hızlı tren kaç saat?

İstanbul Eskişehir arası hızlı tren ise yaklaşık 3 saat sürüyor. Günde 10 sefer yapılan İstanbul- Eskişehir hızlı treni için ilk sefer Pendik ‘ten 06:01′ de başlıyor son sefer ise18:01’de bitiyor. Ortalama yolculuk süresi ise 2 sa 54 dk.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *