Pubg Metro Royale Ne Zaman Geri Gelecek?(EN iyi 5 ipucu)

Metro Royale ne zaman çıkacak? Pubg Mobile Metro Royale‘in çıkış tarihi 28 Eylül 2021 olarak oyun severler ile paylaşıldı.

PUBG Mobile Metro Royale ne zaman gelecek 17?

Metro Royale: Buluşma: 22/11 tarihinde yeni Taşıma özelliğiyle geliyor. Geceyi Atlat: 25/11 tarihinde geliyor, her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilir, odalar ve izleme desteklenir. Hastalık Modu: 25/11 tarihinde geliyor, her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilir, odalar desteklenmez.

PUBG Mobile böcek modu ne zaman gelecek?

PUBG MOBILE oyuncuları 9 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında bir böcek kadar küçük olup uçma ve Erangel haritasındaki beş özel laboratuvarda savaşma şansına sahip olacak.

PUBG Ayna Dünyası ne zaman gidecek?

23 Kasım – 3 Ocak tarihleri arasında oyuncular, Ayna Adası ya da Klasik Mod maçları oynayarak keşif ilerlemesini geliştirebilecek ve özel Arcane ifadeleri ile eşyaları kazanarak Arcane şampiyonlarını yeniden oluşturabilecekler. PUBG MOBILE 1.7 güncellemesi ile oyuna yeni özellikler de ekliyor.

PUBG Mobile Royal pass ne zaman bitiyor?

Sezon M6 Royale Pass 19/11 tarihinde başladı. 17/01/2022 tarihinde ise M6 sezonuna veda edeceğiz. Pubg Mobile M7 Royale Pass sezonu çıkış tarihi 17 Ocak 2022 olarak tahmin ediliyor.

You might be interested:  Metro Ile Atatürk Havaalanına Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

PUBG Mobile Metro Royale 2021 ne zaman gelecek?

Pubg Mobile Metro Royale ‘in çıkış tarihi 28 Eylül 2021 olarak oyun severler ile paylaşıldı.

PUBG agir silah modu hangisi?

PUBG Ağır Silah Modu Nedir PUBG: Mobile ağır silah modu 4 kişilik veya one man squad olarak oynanılabilen, içerisinde çeşitli air droplar ve süper mühimmat sandıkları barındıran bir eğlence modu. Rekabetçi ve normal oyun modlarının aksine bu modda bulunan silah ve araçlar değişiklik göstermekte.

PUBG Mobile 14 güncellemesi ne zaman gelecek?

PUBG Mobile ‘ın merakla beklenen yeni sezonunun müjdeleyicisi 1.4 Güncellemesi, 11 Mayıs’ta global olarak yayınlandı. Birden fazla modun oyuna ekleneceği yeni güncelleme ile beraber oyun deneyimini daha dengeli hale getirmek için iyileştirmeler de yapılacak. Ayrıca, yeni güncelleme ile beraber 19.

PUBG Godzilla ne zaman gelecek?

İlk olarak geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan PUBG Mobile | Godzilla vs. Kong etkinliğinin tanıtımına başlandı ve resmi çıkış tarihi belirlendi. Godzilla vs. Kong filminin vizyona girmesiyle gerçekleşen resmi duyuru da, etkinliğin 11 Mayıs tarihinde PUBG Mobile’a geleceği açıklandı.

PUBG ne zaman güncelleme?

PUBG 14.2, test sunucuları için yayınlandı Bu sürecin biteceği ve güncellemenin yayınlanacağı tarih PC için 3 Kasım, konsollar için 11 Kasım.

PUBG ayna dünyası nedir?

Peki nedir bu Ayna Dünyası gelin birlikte bakalım! Bu oyun moduna girerek Arcane League of Legends karakterlerine dönüşebilir ve özel yetenekleri ile oyuncularla savaşabilirsiniz. Birbirinden farklı Arcane karakterlerinin birbirinden farklı yetenekleri de bulunmaktadır!

PUBG M5 sezon ne zaman bitecek?

PUBG Mobile 24. Sezon, yani PUBG Mobile M5 (Month 5) 19 Kasım tarihinde PUBG Mobile oyuncularıyla buluşacak. Şuan devam eden PUBG Mobile 23. Sezon Zaman Savaşçısı 18 Kasım tarihinde sonlanacak.

You might be interested:  Kentpark Nasıl Gidilir Metro?(En iyi çözüm)

PUBG Mobile M5 Royal pass ne zaman gelecek?

PUBG Mobile 24.Sezon M5 Royale Pass ne zaman başlayacak? Pubg Mobile yeni Rp Sezon 25 veya M5 sezonunun 19 Kasım’dan itibaren başlayacak.

PUBG yeni sezon ne zaman 2022?

PUBG: BATTLEGROUNDS, 12 Ocak 2022 ‘de oynaması ücretsiz hale geliyor.

Royal pass saat kaçta açılıyor?

Sezon 19’dan Sezon 20’a geçiş sırasında Royal Pass bölümüne yaklaşık 24 saat boyunca erişilemeyecek. Bu süre zarfında oyuncuların görevleri tamamlamalarına ve hatta ödül puanları almalarına izin verilmeyecek. Eğer herhangi bir değişiklik olmazsa PUBG Mobile Sezon 20, 13 Temmuz Türkiye saati ile 05: 00’da başlayacak.

PUBG Elite Pass Plus kaç TL?

Pubg Mobile Elit Royal Pass Plus 87 TL ‘dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *