Pubg Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek 2021?(Soru)

Pubg Mobile Metro Royale‘in çıkış tarihi 28 Eylül 2021 olarak oyun severler ile paylaşıldı.

PUBG Mobile 17 metro Royale ne zaman gelecek?

Metro Royale: Buluşma: 22/11 tarihinde yeni Taşıma özelliğiyle geliyor. Geceyi Atlat: 25/11 tarihinde geliyor, her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilir, odalar ve izleme desteklenir.

PUBG Mobile yeni güncelleme ne zaman 2021?

Yaklaşan en son PUBG Mobile 1.7 güncellemesi, nişancı tüfekleri ve daha fazla silah için denge getiriyor. PUBG Mobile 1.6 güncellemesi devam ediyor. Ancak Krafton, 1.7 Kasım 11’de piyasaya sürülmesi beklenen yaklaşan PUBG Mobile 2021 güncellemesi için beta testine şimdiden başladı.

PUBG Ayna Dünyası ne zaman gidecek?

23 Kasım – 3 Ocak tarihleri arasında oyuncular, Ayna Adası ya da Klasik Mod maçları oynayarak keşif ilerlemesini geliştirebilecek ve özel Arcane ifadeleri ile eşyaları kazanarak Arcane şampiyonlarını yeniden oluşturabilecekler. PUBG MOBILE 1.7 güncellemesi ile oyuna yeni özellikler de ekliyor.

PUBG 14 güncelleme ne zaman gelecek?

PUBG Mobile’ın merakla beklenen yeni sezonunun müjdeleyicisi 1.4 Güncellemesi, 11 Mayıs’ta global olarak yayınlandı. Birden fazla modun oyuna ekleneceği yeni güncelleme ile beraber oyun deneyimini daha dengeli hale getirmek için iyileştirmeler de yapılacak.

You might be interested:  Kartal Metro Hattı Nerede?(Çözünme)

PUBG Mobile 16 güncellemesi ne zaman gelecek?

PUBG Mobile için yeni bir güncelleme dönemine merhaba demeye hazırlanıyoruz. 1.6 Güncellemesi ‘ne hazırlanan oyun için güncelleme tarihi de belli oldu. Oyunun resmi sosyal medya hesaplarından verilenbilgiye göre yeni güncelleme 14 Eylül’de oyuna eklenecek.

PUBG Mobile Metro Royale nasıl açılır?

Metro Royale oyun lobisine, PUBG MOBILE ana menüsünde yer alan metro tünel girişinden erişilebiliyor ve aşağıdaki özellikleri barındırıyor: Karaborsa – Bu özel Metro Royale dükkanında oyuncular buradan malzeme ve yeni ekipmanlara satın alabilir, ayrıca Metro Parası için Metro Royale ‘den getirdiklerini satabilirler.

PUBG Mobile hastalık modu ne zaman gelecek 2021?

PUBG Mobile Hastalık modu 15 Ekim 2021 Tarihinde oyunda olacak.

PUBG 17 Güncelleme kaç gb?

Ancak mobilde resmen taht kuran PUBG Mobile yapımcısından da sürekli destek alıyor. Şimdide yeni bir güncelleme ile oyuna yeni bir soluk getiriliyor. 13 Mart tarihinde yayınlanan güncelleme tam 1.7GB boyutunda. Güncelleme içerisinde yen silahlar, araçlar ve farklı özellikler eklendi.

PUBG Mobile neden güncelleme gelmedi?

Güncelleme sorunları arasında en çok karşılaşılan durum internet bağlantınızın kesilmesi. Eğer indirmeyi yaparken internetiniz kesilirse indirme tamamlanamayacağı için yarım kalacak ve hata verecek. Dolayısıyla daha sonradan oyuna girdiğinizde de güncelleme yapmanızı isteyecek.

PUBG ayna dünyası nedir?

Peki nedir bu Ayna Dünyası gelin birlikte bakalım! Bu oyun moduna girerek Arcane League of Legends karakterlerine dönüşebilir ve özel yetenekleri ile oyuncularla savaşabilirsiniz. Birbirinden farklı Arcane karakterlerinin birbirinden farklı yetenekleri de bulunmaktadır!

PUBG Mobile metro ne zaman gelecek?

Pubg Mobile Metro Royale’in çıkış tarihi 28 Eylül 2021 olarak oyun severler ile paylaşıldı.

PUBG Mobile Royal pass ne zaman bitiyor?

Sezon M6 Royale Pass 19/11 tarihinde başladı. 17/01/2022 tarihinde ise M6 sezonuna veda edeceğiz. Pubg Mobile M7 Royale Pass sezonu çıkış tarihi 17 Ocak 2022 olarak tahmin ediliyor.

You might be interested:  Zorlu Center Metro Hangi Durak?(Doğru cevap)

PUBG MOBILE yeni güncelleme ne zaman 15?

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi 8 Temmuz 2021’de yayınlanacakken, Sezon 20 Royale Pass’in 13 Temmuz’da başlaması bekleniyor. Güncellemenin tüm cihazlar için geçerli olacağı tarih: 8 Temmuz 03:00 UTC’ye kadar App Store. 8 Temmuz 06:00 UTC’ye kadar Galaxy Store.

PUBG MOBILE 15 yeni güncelleme ne zaman gelecek?

Royale Pass Month için büyük değişiklikler yapılıyor! Daha fazla ödülü daha kısa sürede ve daha uygun fiyata al! Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunabilmek için, PUBG MOBILE güncellemeleri 9 Temmuz tarihinden itibaren yayınlanacak.

PUBG MOBILE ne zaman güncelleme gelecek 2020?

Güncelleme nedeniyle sunucular kapatılmayacak ve 8-13 Eylül aralığında PUBG Mobile 1.0 güncellemesini yükleyenler çeşitli ödüller kazanabilecek. 24 Nisan 2020 tarihinde oyunseverlere sunulması beklenen ancak ertelenen PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi bugün (7 Mayıs) itibariyle geldi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *