Pubg Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile Metro Royale‘in çıkış tarihi 28 Eylül 2021 olarak oyun severler ile paylaşıldı.

PUBG Mobile 17 metro Royale ne zaman gelecek?

Metro Royale: Buluşma: 22/11 tarihinde yeni Taşıma özelliğiyle geliyor. Geceyi Atlat: 25/11 tarihinde geliyor, her Perşembe, Cuma ve Cumartesi oynanabilir, odalar ve izleme desteklenir.

PUBG Ayna Dünyası ne zaman gidecek?

23 Kasım – 3 Ocak tarihleri arasında oyuncular, Ayna Adası ya da Klasik Mod maçları oynayarak keşif ilerlemesini geliştirebilecek ve özel Arcane ifadeleri ile eşyaları kazanarak Arcane şampiyonlarını yeniden oluşturabilecekler. PUBG MOBILE 1.7 güncellemesi ile oyuna yeni özellikler de ekliyor.

PUBG Mobile Metro Royale nasıl açılır?

Metro Royale oyun lobisine, PUBG MOBILE ana menüsünde yer alan metro tünel girişinden erişilebiliyor ve aşağıdaki özellikleri barındırıyor: Karaborsa – Bu özel Metro Royale dükkanında oyuncular buradan malzeme ve yeni ekipmanlara satın alabilir, ayrıca Metro Parası için Metro Royale ‘den getirdiklerini satabilirler.

PUBG Mobile sezon ne zaman gelecek?

Pubg Mobile 23. Sezon M4 bilindiği üzere 18 Ekim 2021 itibariyle başlamıştı. Güncel sezon son hız ilerlerken, gözler merakla beklenen Pubg Mobile 24. Sezon ‘un ne zaman çıkacağında… Pubg Mobile 24. Sezon ne zaman çıkacak sorusuna şuan için net bir cevap veremesek de, Pubg Mobile 24. Sezon çıkış tarihi 18.11.2021 olacaktır.

You might be interested:  Metro Ile Beylikdüzü'Ne Nasıl Gidilir?

PUBG metro Royal ne zaman gelecek 2021?

Metro Royale ne zaman çıkacak? Pubg Mobile Metro Royale ‘in çıkış tarihi 28 Eylül 2021 olarak oyun severler ile paylaşıldı.

PUBG Mobile 16 güncellemesi ne zaman gelecek?

PUBG Mobile için yeni bir güncelleme dönemine merhaba demeye hazırlanıyoruz. 1.6 Güncellemesi ‘ne hazırlanan oyun için güncelleme tarihi de belli oldu. Oyunun resmi sosyal medya hesaplarından verilenbilgiye göre yeni güncelleme 14 Eylül’de oyuna eklenecek.

PUBG ayna dünyası nedir?

Peki nedir bu Ayna Dünyası gelin birlikte bakalım! Bu oyun moduna girerek Arcane League of Legends karakterlerine dönüşebilir ve özel yetenekleri ile oyuncularla savaşabilirsiniz. Birbirinden farklı Arcane karakterlerinin birbirinden farklı yetenekleri de bulunmaktadır!

PUBG Mobile Royal pass ne zaman bitiyor?

Sezon M6 Royale Pass 19/11 tarihinde başladı. 17/01/2022 tarihinde ise M6 sezonuna veda edeceğiz. Pubg Mobile M7 Royale Pass sezonu çıkış tarihi 17 Ocak 2022 olarak tahmin ediliyor.

PUBG M5 sezon ne zaman bitecek?

PUBG Mobile 24. Sezon, yani PUBG Mobile M5 (Month 5) 19 Kasım tarihinde PUBG Mobile oyuncularıyla buluşacak. Şuan devam eden PUBG Mobile 23. Sezon Zaman Savaşçısı 18 Kasım tarihinde sonlanacak.

Metro Royale nasıl girerim?

Aynı zamanda oyuna ilk girdiğiniz zaman nasıl giriş yapmanız gerektiği hakkında oyun size yardımcı oluyor.

PUBG Mobile 15 güncellemesi ne zaman gelecek?

Royale Pass Month için büyük değişiklikler yapılıyor! Daha fazla ödülü daha kısa sürede ve daha uygun fiyata al! Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunabilmek için, PUBG MOBILE güncellemeleri 9 Temmuz tarihinden itibaren yayınlanacak.

PUBG Mobile amacı nedir?

Pubg Mobile oyununun amacı hayatta kalmaktır. Klasik oyun modunda 100 kişilik oyuncu kadrosu kendi içinde rastgele takımlara ayrılır. Oyuncular uçaktan paraşütle istediği bölgeye atlayabilir. Oyuncular yere indiğinde herkes eşit durumdadır.

You might be interested:  Pendik Nasıl Gidilir Metro?(Çözüm bulundu)

PUBG mobile 21 sezon ne zaman gelecek?

PUBG 21. sezonun 16 Eylül tarihinde başlaması bekleniyor. 20. sezon ise bu tarihten hemen önce sona erecek.

PUBG mobile 24 sezon ne zaman geliyor?

Pubg Mobile yeni Rp Sezon 24 veya M5 sezonunun 19 Kasım’dan itibaren başlayacak.

PUBG mobile 25 sezon ne zaman gelecek?

Mevcut sezon C1S3/M5 sezonu 19 Aralık’ta sona eriyor. Pubg Mobile yeni Rp Sezon 25 veya M6 Royale Pass, 20 Aralık’tan itibaren başlayacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *