Sabiha Gökçen E Metro Ile Nasıl Gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Marmaray ile Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen ‘e en yakın marmaray durağı Ayrılık Çeşmesi durağıdır. Burada indikten sonra Kadıköy – Tavşantepe metrosuna aktarma yaparak, Kartal durağında inebilirsiniz. Metrodan sonra birazcık daha yolunuz var. Metro durağının önünden geçen KM22 no’lu otobüse binerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Pendik Marmaray dan Sabiha gökçene nasıl gidilir?

Marmaray +Metro Metro durağının önünden KM22 nolu otobüse binerek terminale ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’ndan size en yakın duraktan metroya binecek, Kartal durağında ineceksiniz. Kartal metro durağının önünden bineceğiniz KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Pendik metro durağından Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Pendik durağından MR60 numaralı otobüslere binerek Pendik ‘e ulaşabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmenin bir diğer yolu da Metro hattını kullanmaktır. Tavşantepe-Kadıköy Metro hattına binip Soğanlık durağında inerek 16S veya E10 numaralı otobüslere binerek rahatlıkla Sabiha Gökçen ‘e gidebilirsiniz.

You might be interested:  Bağcılar Devlet Hastanesi Metro Ile Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Avrupa yakasından Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için öncelikle size en yakın yerden metrobüse binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inip, Ünalan durağından metroya binin. Daha sonra Kartal durağında KM22 no’lu belediye otobüsüne binerek Sabiha Gökçen’e ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçenden pendiğe nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Pendik Marmaray Sabiha Gökçen arası kaç km?

9 kilometrelik Sabiha Gökçen Pendik metro güzergahında yolculuk süresinin yaklaşık 13,5 dakika sürmesi bekleniyor.

Sabiha Gökçene servisler nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Marmaray Pendik Ataköy arası kaç dakika?

MARMARAY ( Marmaray ) MARMARAY tren hattının ilk durağı Ataköy olup son durağı Pendik durağıdır. MARMARAY ( Ataköy ‎→ Pendik ), her gün çalışıyor. Ek bilgi: MARMARAY hattında 25 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 70 dakika.

MR60 kaç TL?

Havalimanı ile Pendik YHT arası çalışan MR60 otobüs hattı haftanın her günü 06.30 ila 21.20 saatleri arasında ulaşım hizmeti vermektedir. Seyahat süresi yaklaşık 45 dakika sürmekte ve tek yön kişi başı bilet ücreti tam 3,5 TL, öğrenci 1,75 TL ‘dir. MR60 otobüs hattı güzergâh ve güncel hareket saatleri için tıklayınız.

Pendik Sabiha Gökçen hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sabiha Gökçen Havaalanı yakınından geçiyor: 131C, 132H, E-11, E-9.

You might be interested:  Metro Ile Emirgan Korusuna Nasıl Gidilir?(Soru)

Metrobüs Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Metrobüs ile Anadolu Yakası’ndan geçtikten sonra Uzunçayır durağında inip Ünalan durağında metroya aktarma yapmalıdır. Metroya bindikten sonra Kartal durağında inmeli ve buradan KM22 numaralı belediye otobüsüne binmelidir. Son olarak, otobüs sizi Sabiha Gökçen Havalimanı önünde indirecektir.

132H Pendik Sabiha Gökçen kaç dakika?

132H (İETT) 132H otobüs hattının ilk durağı Pendik olup son durağı Sabiha Gökçen Havalimanı durağıdır. 132H ( Pendik ‎→ Sabiha Gökçen Havalimanı), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 132H hattında 38 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 50 dakika.

Esenler Otogardan Sabiha Gökçen Havalimanına nasıl gidilir?

Esenler Otogarından Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmanın en kolay yolu; Esenler ‘den Taksim’e giden İETT otobüslerinden birine binip Abdülhak Hamit Caddesi’ne ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Bu duraktan saat başı, SG-2 isimli Sabiha Gökçen Havalimanı otobüsleri kalkmaktadır.

Fatih Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Sabiha Gökçen Havalimani adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 30D, 32, 46Ç, 47E, 54E, 66, 74A, HVİST-12.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1B, M2.
  4. Tramvay: T1.

Havaist Sabiha Gökçene gidiyor mu?

Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır. Sabiha Gökçen HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *