Salı Pazarına Metro Ile Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Kadıköy Salı Pazarı hangi metro durağında?

Kadıköy bölgesinde bulunan Tarihi Salı Pazarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Göztepe durak, Kadıköy içindeki Tarihi Salı Pazarı konumuna en yakındır.

Kadıköy Salı pazarına hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Kadıköy Tarihi Salı Pazarı yakınından geçiyor: 130Ş, 15BK, 16A, 251, 319.

Kadıköy Cuma Pazarı Marmaray hangi durak?

Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

Kadıköy Salı pazarı nereye taşındı?

Salı Pazarı şu an Hasanpaşa’da kuruluyor. Pazar, “ Kadıköy Hasanpaşa Pazar Yeri Zemin Altı Otopark ve Meydan Düzenleme Projesi” kapsamında yapılandırılan alanda oluyor.

Kadıköy Salı pazarı neler var?

Anadolu yakasının curcunası bol en büyük halk pazarı. Giyim kuşam, sebze meyve, balık, bakliyat, tekstil ürünleri, her keseye hitap eden ne ararsanız bulabileceğiniz hareketli bir pazar yeri.

Kadıköy Cuma pazarı nerede 2020?

Kadıköy Cuma Pazarı; İstanbul Medeniyet Üniversitesi kampüsünün hemen yanında Dumlupınar D100 Karayolu üzerinde yer almaktadır.

Kadıköy Salı pazarı hangi Metrobüs Durağı?

Metrobüs kullanarak gitmek isteyenler içinde yön, Uzunçayır durağıdır. Bu mevkide indiğinizde kalabalığı takip etmeniz yeterli.

You might be interested:  Optimum Nasıl Gidilir Metro?(Mükemmel cevap)

Kadıköy pazarı ne zaman nerede?

Kadıköy Salı Pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Salı günü gidenler daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahların açıldığını görebilirler.

Kadıköy sosyete pazarı hangi gün?

Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. İstanbul sosyete pazarları içerisinde yer alan Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almakta. Cuma günleri ise perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmakta.

Kadıköy cuma pazarı hangi Metrobüs Durağı?

Kadıköy Cuma Pazarı, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Kadıköy ilçesine bağlı Hasanpaşa semtinde bulunur. Buraya ulaşmak için metrobüsle Uzunçayır istasyonunda inerseniz yaklaşık 10 dakika yürüdükten sonra pazara ulaşabilirsiniz.

Marmaray Kadıköy hangi durak?

Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ile Kadıköy ‘e ulaşım sağlamak için; Ayrılıkçeşmesi durağında indikten sonra, metro bağlantısını kullanarak, bir durak sonra Kadıköy durağında inebilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi hangi metro durağı?

Çekmeköy Metro durağında inip, M5 Üsküdar metrosuna aktarma yapın. Bağlarbaşı istasyonunda inip, 350 metre kadar yürürseniz Medeniyet Üniversitesi Göztepe Kuzey Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Bit Pazarı saat kaçta açılıyor?

Sabah 09:00 akşam 17:00 saatleri arasında buradaki pazarı ziyaret edebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye yakın tercihler elbette ki önemlidir.

Kadıköy antika pazarı hangi gün?

Tarihi Salı Pazarı içerisinde Pazar günleri kurulan pazarımızı 08:00 – 17:00 arası ziyaret edebilirsiniz. Pazarda çok uygun fiyata koleksiyonunuz varsa onu tamamlayacak bir obje satın alabilirsiniz.

Göztepe sosyete pazarı hangi gün?

Kadıköy Göztepe semt pazarı İğne iplik dahi bulabileceğiniz Göztepe pazarı, pazartesi günleri Anadolu yakasında oturanlar için iyi bir alternatif olabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *