Sapphire Avm Nasıl Gidilir Metro?(Çözülmüş)

Sapphire AVM metro ile nasıl gidilir?

Sapphire İstanbul alışveriş merkezi ve seyir terası 4.Levent’te bulunuyor. Sapphire İstanbul’a nasıl giderim? Ozan Koltuk – Hacıosman – Yenikapı metrosunun “4. Levent” istasyonunda inip, Çeliktepe tabelası yönünden ilerleyip dışarı çıkmadan Sapphire Avm ‘ye ulaşabilirsiniz.

Safir hangi metro durağında?

Levent Metro durağında inmeniz gerekmektedir. Metro ` yu tercih ederseniz; 4. Levent Metro durağında inmeniz gerekmektedir. Çeliktepe çıkışından çıkabilir veya metrodan çıkmadan Sapphire Çarşı tabelasını takip edebilirsiniz.

Safir e nasıl gidebilirim?

Kagithane bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Safir Avm adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 36L, 41ST, 49Z, 500T, 59RS, 63, 64Ç, E-3.
  2. Metro: M2, M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-46, MİNİBÜS: SRY-14, MİNİBÜS: SRY-16.

Sapphire Beşiktaş’tan nasıl gidilir?

Levent, Beşiktaş bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Sapphire adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 121B, 122C, 27E, 49Z, 522B, 59RS, 63.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-14.

Safire çıkmak ne kadar?

Giriş ucretleri biraz pahalı olsa da manzara için değer. 38 TL öğrenci ve yüksek. Tam 45 TL.

Sapphire Seyir Terası ücretli mi?

İstanbul Sapphire – Safir Yemek İçme Yerleri Ve Fiyatlar Neler? Seyir Terası Giriş Ücreti: Kişi başı 15 ila 20 TL. Sapphire Seyir Teras ‘da bulunan “Vista Cafe & Bistro’da” eşsiz bir yemek kişi başı 70 ila 90 Tl. arasındadır.

You might be interested:  Metro Hangi Yılda Yapıldı?

Istanbul’un en yüksek binası Sapphire nerede?

Istanbul Sapphire veya Sapphire of Istanbul ya da kısaca Sapphire, 261 metre anten yüksekliğiyle Avrupa’nın (Rusya toprakları hariç) Shard London Bridge’den sonra en yüksek 17. binasıdır. İstanbul ‘ un Kâğıthane ilçesinin Emniyet Evleri Mahallesi’nde bulunmaktadır.

Safir açık mı?

Sapphire, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Vadi Istanbul AVM metro ile nasıl gidilir?

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

4 Levent Yenikapı metro kaç dakika?

Yön: Hacıosman → Yenikapı Duraklar: 15 Yolculuk Süresi: 29 dk Hat Özeti: Hacıosman, Darüşşafaka, Atatürk Oto Sanayi, İtü Ayazağa, Sanayi, 4. Levent, Levent, Gayrettepe, Şişli/Mecidiyeköy, Osmanbey, Taksim, Şişhane, Haliç, Vezneciler, Yenikapı M2 metro hattı (Hacıosman → Yenikapı ) arası 4 güzergah içeriyor.

E3 4 Levent Sabiha Gökçen kaç dakika?

E-3 (İETT) E-3 otobüs hattının ilk durağı 4. Levent Metro olup son durağı Sabiha Gökçen Havalimanı durağıdır. E-3 ( 4. Levent Metro‎→ Sabiha Gökçen Havalimanı), her gün çalışıyor. Ek bilgi: E-3 hattında 14 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 49 dakika.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *