Sarıyere Nasıl Gidilir Metro?(Soru)

Sarıyere hangi metro gider?

Sarıyer’e metro bağlantısını kullanarak gitmek isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattını kullanarak aktarma yapabilirsiniz. Bu hat; Yenikapı, Haliç, Taksim, Şişli, Gayrettepe, Levent, Seyrantepe, Ayazağa bölgelerinden geçerek Hacıosman’a ulaşmaktadır.

Marmaray ile sarıyere nasıl gidilir?

Sarıyer’e Marmaray bağlantısını kullanarak gitmek isterseniz; Marmaray Yenikapı istasyonunda indikten sonra M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız ve burada, Hacıosman metro durağında indikten sonra Sarıyer otobüs ya da minibüslerine aktarma yapmanız gerekmektedir.

Metrobüs maslak nasıl gidilir?

Metrobüs kullanarak Maslak’a gelmek için; Zincirlikuyu ya da Mecidiyeköy duraklarında inebilirsiniz. Zincirlikuyu’da indikten sonra Gayrettepe metro istasyonundan M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanarak Maslak’a ulaşabilirsiniz. (İTÜ-Ayazağa durağında inmeniz gerekiyor.)

Ümraniye Sarıyer hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Meşhur Sarıyer Ümraniye yakınından geçiyor: 139, 14, 14DK, 19D, 522.

Sarıyere vapur var mı?

KADIKÖY – SARIYER vapur hattının ilk durağı Kadıköy (Şehir Hatları Beşiktaş) olup son durağı Sarıyer durağıdır. KADIKÖY – SARIYER (Kadıköy (Şehir Hatları Beşiktaş)‎→ Sarıyer ), hafta içi çalışıyor. Ek bilgi: KADIKÖY – SARIYER hattında 4 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 85 dakika.

Hacı Osman mahallesi nereye bağlı?

Hacıosman, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Sarıyer ilçesine bağlı bir semttir. Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, semt Cumhuriyet, Tarabya ve Derbent mahallelerinin kesiştiği alanda bulunmaktadır.

You might be interested:  Metro Gross Market Nerede?(Soru)

Ayazağa hangi Otobüs gidiyor?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İETT AYAZAĞA adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 41AT, 41E, 41Y.
  • Metro: M2.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08, MİNİBÜS: SRY-13.

Kireçburnuna hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kireçburnu Sahili yakınından geçiyor: 25A, 25E, 29C, 40B, 42T.

Vezneciler metro nereye gidiyor?

Hat Vezneciler bölgesinde tarihi suriçinde başlayarak Fatih ilçesini doğu batı istikametinde geçmekte, Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçelerinden geçerek Mescid-i Selam istasyonunda sonlanmaktadır.

Maslak’a hangi Otobusler gider?

Bu Otobüs hatları Maslak yakınından geçiyor: 29B, 41, 41AT, 41E, 59RS.

Maslak hangi metro istasyonu?

Maslak ‘a gelirken / giderken Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanmanız gerekiyor; ve inmeniz gereken yer ise İTÜ – Ayazağa metro durağı.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

  • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
  • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
  • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
  • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
  • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Garipçe ye nasıl gidilir iett?

Otobüsle gelecek olanlar ise; Sarıyer Rumeli Feneri arasında çalışan 150 no’lu otobüs hattına binerek 30-35 dakikalık manzaralı otobüs yolculuğunun ardından köyümüze ulaşabilirler. Otobüs Sarıyer İETT Garajından kalkarak Sarıyer İlköğretim Okulu önündeki otobüs durağından yolcuları alarak Garipçe istikametine yol alır.

Metrobüs ile istinye parka nasil gidilir?

Metrobüsten Zincirlikuyu Durağı nda inin.Bağlantı tünelini kullanarak Gayrettepe Metro İstasyonu’na geçin. Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na geldiğinde metrodan inin. Metrodan çıkıp biraz yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.

2.5 g nereden kalkıyor?

25G (İETT) 25G otobüs hattının ilk durağı Taksim olup son durağı Sarıyer / Son Durak Yönü durağıdır. 25G (Taksim‎→Sarıyer), her gün çalışıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *