Şişhane Metro Durağı Nerede?(Çözünme)

Şişhane metro hangi hat?

Şişhane – Zemin İstanbul Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M2 (Yenikapı – Hacıosman) Metro Hattı’nda yer alan ve 31 Ocak 2009’da hizmete giren metro istasyonudur.

Taksim Şişhane nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Taksim – Sishane Metrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 49T, 66, 74A, 80T, 89C, 93T, 97T, SG-2.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 3. Metro: M2, M7.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11, DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D44.

Mecidiyeköy metro nereye gider?

Mecidiyeköy -Mahmutbey metro hattında toplam 15 istasyon bulunuyor. Mecidiyeköy -Mahmutbey metro hattı Avrupa Yakası’nın en yoğun nüfusa sahip 8 ilçesi Bağcılar, Esenler, Eyüpsultan, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu’nu birbirine bağlayacak.

Beyoğlu Şişhaneye nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Şişhane adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 30D, 46Ç, 54E, 55T, 66, 74A, 97T.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 3. Metro: M2.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11.

Metrobüsle Taksim Meydana nasıl gidilir?

Bulunduğunu yerdeki en metrobüs istasyonuna gidin ve metrobüse binin. Bindiğiniz metrobüste Mecidiyeköy durağında inin. Buradaki duraktan bağlantı tünelini kullanın ve Mecidiyeköy Metro İstasyonu’na geçin. Burada Yenikapı istikametine giden metroya binin ve Metro Taksim İstasyonu’nda inin.

Marmaray ile Şişhaneye nasıl gidilir?

Marmaray ile ulaşım sağlayacaksanız; Yenikapı durağında indikten sonra, M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yaparak, Şişhane ya da Taksim duraklarında inebilirsiniz. Ayrıca, Sirkeci durağında inerseniz; Kabataş- Bağcılar tramvay hattını kullanarak da aktarma yapmanız gerekmektedir.

You might be interested:  En Eski Metro Nerede?(Soru)

Şişhane Hacıosman arası kaç dakika?

Şişhaneye:27 dak.

Yenikapı Hacıosman Metro Hattı kaç dakika?

Yenikapı Hacıosman Metro Sefer Saatleri hizmet vermekte olup sefer süresi yaklaşık 31 dakika (Tek yön) Yenikapı Hacıosman Arası sefer sıklığı 5 (Pik Saatte) dakika, Taksim – Hacıosman Arası 2,5 (Pik Saatte) dakika, Sanayi Mahallesi – Seyrantepe Mekik Sefer 9 (Pik Saatte) dakika.

Hacıosman metro ne zaman açıldı?

Yapımına 1992 yılında başlanan ve Yenikapı ile Hacıosman arasında hizmet veren hattın ilk etabı, 16 Eylül 2000 tarihinde hizmete girmiştir. Günlük, ortalama 500.000 yolcuya hizmet veren hatta, Sanayi Mahallesi İstasyonu’ndan Seyrantepe Mekik İşletmesi’ne aktarma yapılmaktadır.

Mahmutbey metro nerelerden geçiyor?

Duraklar şu şekilde olacak;

 • Mecidiyeköy.
 • Çağlayan.
 • Kağıthane.
 • Nurtepe.
 • Alibeyköy.
 • Çırçır Mahallesi.
 • Veysel Karani-Akşemsettin.
 • Yeşilpınar.

Oruç Reis metro istasyonu nereye gider?

İstasyon, Esenler’in Oruçreis mahallesinde, Barbaros Caddesi üzerinde yer almaktadır. İstasyonun 2 tane girişi bulunmakta olup, 1 nolu giriş Esenler’in Oruçreis Mahallesi’nde, 2 nolu giriş ise Bağcılar’ın Yüzyıl Mahallesi’nde yer almaktadır. İki giriş arasında yaklaşık 310 metre yürüme mesafesi bulunmaktadır.

M7 metro nereden kalkıyor?

M7 ( Metro İstanbul) M7 metro hattının ilk durağı Mecidiyeköy olup son durağı Mahmutbey durağıdır. M7 (Mecidiyeköy‎→Mahmutbey), her gün çalışıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *